Boğa Burç Yorumları 31 Ocak 2022

Boğa burcunun 31 Ocak 2022 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 31 Ocak 2022 Pazartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 31 Ocak 2022 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 31 Ocak 2022 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 31 Ocak 2022 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 31 Ocak 2022 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

31 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sen ortalığı yenecek tipte değilsin, Boğa. İster bekar, ister aşık olun ya da zaten romantik bir şekilde kararlı olun, şu anda muhtemelen daha acımasız olan parçanıza erişiyorsunuz. Bu, özellikle ayın otoritenin onuncu evinden geçişi düşünüldüğünde doğrudur, ancak dahası da var. Son zamanlarda kendinizi kararsız mı hissediyorsunuz? Belki önemli bir karar vermeyi düşünüyorsunuz ve sonunda çizim tahtasına geri dönmeye karar veriyorsunuz. Luna’nın yaralı şifacı Chiron’a altmışlığı – ketlenmelerden, bilinçsiz kalıplardan ve perde arkasındaki her şeyden oluşan gizli onikinci eviniz aracılığıyla – sizi gücünüzde durmaya teşvik eder.


31 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün sahip olduklarınızı takdir etmekle ilgili, bu yüzden bunu yapmanın eğlenceli yollarını düşünmeye çalışın. En son ne zaman dans ettin ya da yeni biriyle tanıştın ya da ciğerlerinin tepesinde şarkı söyledin? Şımartın! Hayatı kucaklamak için bir şans!


31 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Gün, burcunuzun Oğlak burcundaki aya topraklı bir üçgen oluşturmasıyla başlar; bu, azim duygusuyla herhangi bir plan veya hedef başlatmak için mükemmeldir. Boğa, Ay Kova için Oğlak’tan ayrıldığında istikrar duygunuz engellenmiş görünebilir. Yeni ay, burcunuza bir kare oluşturarak profesyonelliğinizi atipik bir bakış açısıyla değerlendirmekte zorlanabileceğinizi gösterir. Bununla birlikte, Kova’daki ay, ortak çabalarınız, ağ oluşturma becerileriniz, teknolojik başarılarınız veya yenilikçi fikirleriniz için spot ışığında olmanız anlamına gelebilir.


31 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İhtiyacınız olan her şeye sahipsiniz – ne bekliyorsunuz? Şimdi ilerle.


31 Ocak 2022 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Kova ayı, haritanızın kariyerinizi yöneten sektörüne ışık tutarken, zihinsel olarak temiz ve çalışma haftasına katılmaya hazır hissedeceksiniz. Mesleğinizdeki herhangi bir soruna çözüm bulmak şu anda kolayca gelecektir, bu nedenle inisiyatif alırken veya düşüncelerinizi dile getirirken geri adım atmayın. Bu geceki yeni ay, işinize daha fazla yaratıcılık getirmeniz için size ilham verecek ve ayrıca şirketinizdeki etik kuralları sıkılaştırmak için kendinizi çekilmiş hissedebilirsiniz. İşiniz ve bunun dünya üzerindeki etkisi üzerinde olumlu bir etki yaratma gücünüz varsa, işleri bu yönde zorlamaya başladığınızdan emin olun.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.