Boğa Burç Yorumları 29 Ocak 2022

Boğa burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü neler bekliyor? Boğa burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 29 Ocak 2022 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 29 Ocak 2022 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Arkadaşlarınız veya oda arkadaşlarınız ne kadar nefes alıyorsa, kendi hızınızda gitmeli ve kendi zamanınıza karar vermelisiniz. Bildiğin zaman bileceksin.


29 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Planlarla ilerleyin – herkesin düşüncelerini tartmasını beklemeyin.


29 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gökyüzünde iyi hisler uçacak ve ay Oğlak burcunda ilk adımlarını atarken, her şeye bağlı hissedeceksiniz. Bu arada, yönetici gezegeniniz Venüs, bu sabah retro yolculuğunu sonlandırıyor ve sizi son zamanlarda rastlamış olabileceğiniz herhangi bir korkaklıktan kurtarıyor. Özellikle iyimserlik, ruhsal uygulama ve şansla ilgili olarak, ilerlemeniz için her şeyin daha sorunsuz gitmesini bekleyin! Ay ve Venüs'ün kozmik bir ittifak oluşturduğu ve öngörülemeyen Uranüs'e biraz sevgi gösterdiği bu akşam, tipik hafta sonu rutininizi karıştırmanın yollarını arayın. Küçük nimetler ve hoş sürprizler şu anda sizi bulacak, ancak dışarı çıkıp onları bulmanız gerekecek.


29 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Boğa, gezegen hükümdarınız Venüs, nihayet bugün doğrudan istasyonlar, bu her zaman bir artı. Ay’ın, geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla Oğlak burcundaki gezegen yöneticiniz Mars’a yakın oturacağını ve hesaplanmış bir risk almanız için size ilham vereceğini unutmayın. Tek ve ezici? Bu kesinlikle romantik bir ilgi etrafında dönebilir, çünkü Merkür – önemli diğerlerinin yedinci evinizin göksel yöneticisi – Pluto ile kavuşum yapacak ve bu da değiş tokuşlarınıza bir yoğunluk katmanı ekleyecektir. Ay, yaralı şifacı Chiron ile de ters düşecek, bu yüzden korkularınızla yüzleşmekten korkmayın.


29 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa burcundaki Oğlak burcundaki Venüs retrosu sırasında neler öğrendiniz? Geriye gidiş, halihazırda taahhüt ettiğiniz veya yapmayı düşündüğünüz herhangi bir profesyonel yolculukla ilgili biraz şüpheye neden olmuş olabilir. İşiniz için taşınmak gibi fiziksel bir yolculuğa atıfta bulunabilir. Gerileme, mesleğinize ilişkin algınıza meydan okuyan öğrenme fırsatlarını da beraberinde getirmiş olabilir. Venüs artık doğrudan konuşlandığına göre, profesyonel bir yola koyulmak daha kolay olabilir! Bir şey olursa, alanınızda büyümek ve öğrenmek için seçeneklerinizi keşfetmeye karar vermek muhtemelen daha kolay olacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.