Boğa Burç Yorumları 27 Ocak 2022

Boğa burcunun 27 Ocak 2022 Perşembe günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 27 Ocak 2022 Perşembe günü neler bekliyor? Boğa burcunun 27 Ocak 2022 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 27 Ocak 2022 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 27 Ocak 2022 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 27 Ocak 2022 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

27 Ocak 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay'ın Yay burcuna geçişi ve seks, paylaşılan kaynaklar ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci eviniz bugün, romantik partner(ler)inizin gizli alemlerini keşfetmeye çağrıldınız. Boğa, finansal, cinsel veya ruhsal olarak konuşursak, bugünün astro-havası size sevgilinizin zihninin, bedeninin ve ruhunun derinliklerinde yüzme fırsatı sunuyor. Kabul, gezegen yöneticiniz Venüs hala geri harekette, ancak kalp istediğini istiyor. Daha zorlu bir notta, Luna, onbirinci dernekler, topluluk ve bireysel özgürlük eviniz aracılığıyla Jüpiter ile karşı karşıya gelecek ve birleşme arzusu ile genişlemiş topluluğunuzun inanç sistemleri arasında sürtüşme yaratacaktır.


27 Ocak 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Her şey senin için daha iyi olabilir. Acele hissediyorsunuz ve olmak istemiyorsunuz, ancak bu duygu çok yakında geçmeli. Olana kadar, gün içinde daha yavaş hareket etmek için bilinçli hareket edin.


27 Ocak 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Boğa, son birkaç gündür Ay karşı burcundayken daha içe dönük davranmış olabilirsin, Akrep. Bu süre zarfında taahhütlerinizi araştırmış veya araştırmış olabilirsiniz. Ancak, profesyonel dönüşüme ve karşılıklı mali ilişkilere duygusal yatırımlar anlamına gelen, bugün Ay Akrep'ten Yay için ayrılırken araştırmanızdan bir şeyler yapmaya hazır olabilirsiniz. Genişleyen ay boyunca, profesyonel taahhütlerinizi bir sonraki profesyonel seviyeye taşımak için seçeneklerinizi keşfetmeye hazır olabilirsiniz. İlişkilerinizin ve anlaşmalarınızın nereye varabileceği konusunda iyimser bir tutum sergileyin!


27 Ocak 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Sizin için yeni bir başlangıç var — dişlerinizi gerçekten batırabileceğiniz bir şey.


27 Ocak 2022 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa, bugün biraz cadı olmaktan korkmayın, çünkü Yay burcundaki ay, evrenin gizemlerine ilginizi çeker. Gizli topluluklar, atalardan kalma büyüler veya eski tıbbi uygulamalar olsun, ruhunuz gizli bilgileri isteyecektir. Neyse ki, teknolojinin görkemi sayesinde onu o kadar uzağa aramanıza gerek kalmayacak. Evet, yine de profesyonel görevlerinizle ilgilenmeniz gerekecek, ancak bu, görevler arasında arama motorunuzu çalıştıramayacağınız anlamına gelmez. Gün sona erdiğinde, güzel bir bardak çay ile kanepeye kıvrıldığınızdan emin olun, ardından mevcut ilginize hitap eden bazı içeriklere tıklayın.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.