Boğa Burç Yorumları 26 Ocak 2022

Boğa burcunun 26 Ocak 2022 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 26 Ocak 2022 Çarşamba günü neler bekliyor? Boğa burcunun 26 Ocak 2022 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 26 Ocak 2022 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 26 Ocak 2022 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 26 Ocak 2022 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

26 Ocak 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna, dönüştürücü Akrep ve taahhütlü yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evleriniz arasında gezinmeye devam ederek, bire bir bağlantılarınızın yanı sıra siz ve sevgilinizin uzlaşma yeteneğine de odaklanıyor. Boğa, gizlice birine takıntılı mıydın? Belki de kendinize saklamayı tercih ettiğiniz bir aşk ilgisidir. Durum ne olursa olsun, Luna’nın on birinci dernekler, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla şanslı Jüpiter ile yaptığı üçgen açı sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya ve belki de size sunulan seçenekleri keşfetmeye teşvik ediyor.


26 Ocak 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Yarınız kalabalığı yenmek ve hemen evden çıkmak istiyor. Diğer yarınız sürünerek yatağa geri dönmek istiyor. Ne yapacaksın? Kendini ortadan ikiye mi böldün? Bu imkansız!


26 Ocak 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Profesyonel yönlendirmeye açık olun, Boğa! Oğlak burcunda geri giden Merkür, Boğa burcunda kuzey ay düğümü ile üçgen açı yaptığında, profesyonel sürüşünüzü değiştiren bir kader olayı olabilir. Belki bir meslektaşınızla konuşurken sizi klasik Merkür gerilemesi tarzında şaşırtan bir şey çıkabilir. Ancak üzerine ne kadar çok oturursanız, kariyerinizde neler yapabileceğinize dair algınızı o kadar çok şekillendirmeye başlar. Üçlü, alışkın olduğunuzdan farklı olabilecek yeni bir yola veya eğitim kursuna değer vermenize yol açabilir!


26 Ocak 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Lüks ürünler bugün hiçbir memnuniyet sunmuyor. Alışverişlerinizde daha seçici olun.


26 Ocak 2022 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sevgiyi hissedeceksiniz, küçük Boğa, ay Akrep’te hareket etmeye devam ederken, haritanızın kalp meselelerini yöneten sektörünü vurguluyor. Bu sabah Luna ve rüya gibi Neptün arasındaki tatlı bir bağlantı, geliştirmek istediğiniz tüm arkadaşlıklara yeni derinlikler getirebilir ve romantik bağlantılarınızın da daha tutkulu ve organik hissedeceğinden emin olabilirsiniz. Akşam olurken, ay Plüton ve ardından Merkür ile tatlı bağlantılar paylaştığından, ruhsal pratiğinizle bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın. Evren sizinle iletişim kurmanın yollarını ararken, bu kozmik iklim sizi perdenin ötesinden gelen mesajlara açacaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.