Boğa Burç Yorumları 25 Ocak 2022

Boğa burcunun 25 Ocak 2022 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 25 Ocak 2022 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunun 25 Ocak 2022 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 25 Ocak 2022 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 25 Ocak 2022 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 25 Ocak 2022 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

25 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Dengeli ikinci değerler evinizin ve romantik beşinci tutku evinizin göksel hükümdarı olan Bilgili Merkür, geri dönmeye devam ediyor, ancak bugün geniş dokuzuncu bilgelik, macera ve bilinmeyen bölge eviniz aracılığıyla pragmatik Oğlak burcuna yeniden girecek. Özel birine tatlı bir mesaj göndermeyi mi düşünüyorsun, Boğa? Tipik olarak pes edecek biri olmasanız da, dönüştürücü Akrep burcundaki bugünün son çeyreği, taahhütlü yedinci evinizi, uzlaşmayı ve önemli diğerlerini vurgulayacaktır; bu, önemli bir diğeriyle tanışma fikrine daha açık olduğunuz anlamına gelir. yarı yolda ve genel olarak ihtiyaçları için yer tutuyor.


25 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Havada ağır bir kötülük duygusu var ve size yöneliyor. İnsanlar neden bu kadar nefret dolu? Kıskançlığa bağla. Genel rahatsızlığa karışmamak için düşük bir profil tutun.


25 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Merkür gerilemesi bugün Kova burcundan Oğlak burcuna geçerken bir başka karışıklık katmanı daha eklendi. Eğitim ve keşif sektörünüzde hem Merkür hem de Venüs geri giderken, profesyonel ilerlemenizde engellenmiş hissedebilirsiniz. Boğa, bunu sebep için bir duraklama olarak kabul et, çünkü geriye gidişler, mesleğinde neyin öğrenmeye veya honlanmaya değer olduğunu yeniden düşünmek için senin kozmik teşvikindir. Son çeyrek ay bugün Akrep zirvelerinde olduğundan, Merkür retrosunun geri kalanı için seçeneklerinizi her şeyden önce keşfetmeye karar vermelisiniz. Dışarıda ne olduğunu görmek için biraz araştırma yapmanın zamanı gelmiş olabilir!


25 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İçinizde enerji sıkıntısı yok! Nükleer gücünüzü kutlayın.


25 Ocak 2022 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün senin için aşk havada olacak tatlı Boğa, ama iniş ve çıkışları olacak. Arkadaşlıklarınızdan birini romantik bir bağlantıya dönüştürmeyi umuyorsanız, bu sabah ciddi bir ilerleme kaydedebilirsiniz, bu yüzden biraz flört ettiğinizden emin olun. Kendinize de yatırım yapmayı unutmayın ve boşa harcamayın. duygusal enerjinizi buna karşılık veremeyen herkes üzerinde. Ne yazık ki, aşk hayatı türbülansı bu öğleden sonra kendini gösterebilir, bu yüzden akşamın geri kalanında sessiz kalmak isteyebilirsiniz. İnsanlar ayrıca bu gecenin ilerleyen saatlerinde daha az sosyal hissedecekler, bu yüzden hoşlandığın kişi mesajlarına cevap vermiyorsa üzülmemeye çalış.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.