Başak Haftalık Burç Yorumları (3 Ocak – 9 Ocak Haftası)

Başak burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Başak burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Başak burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, bazı aşk hayatı rahatsızlıkları tatlı mutluluğa dönüşebilir. Başak, romantizm ve mutluluk sizi bekliyor.

2 Ocak Pazar günü, güneşin Oğlak burcunda, romantizm ve macera dolu evinizde, iş evinizde Satürn’ün Kova burcunda yarı altmışlık yapmasıyla hafta başlıyor. Aynı zamanda Oğlak burcundaki yeni ay. Bugün, işinize çağrıldığınız için bir tarihi iptal etmeniz gerekebilir. Ya da sevgiliniz, unuttuğu bir yükümlülük nedeniyle size bir yağmur çeki vermek zorundadır. Aşk hayatınızı bozan dış güçler gibi hissettiren şeylerden oldukça rahatsız olabilirsiniz. Ama bazen, enerji sadece sıraya girmez. Başak, hayal kırıklığına uğramak yerine, günün boşa gitmemesi için başka neler yapabileceğini düşün.

3 Ocak Pazartesi günü Jüpiter Balık burcunda, ortaklıklar evinizde, Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm ile kare açı yapıyor. Biri size olağanüstü bir kariyer teklifiyle gelebilir. Bu, farklı bir şirkette çalışmak, belki kendi ekibinizi yönetmek veya bir ofis açmak için bir fırsat olabilir. Veya sizinle tekrar çalışmak isteyen eski bir yöneticiden haber alabilirsiniz. Bu, benzer bir işe geri dönmek anlamına gelebilir, ancak belki de daha fazla para ve daha iyi bir sosyal yardım paketi için. Başak, tanıdık bir şeye geri dönme veya büyük bilinmeyene doğru ilerleme seçeneğine bakıyor olabilirsiniz. Seçeneklerinize bakmanın zamanı geldi.


Başak Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi, plan yapmak için, onların yapışmasını beklemekten daha iyi bir zamandır. Garip şeyler, ihtiyaçlarınızı engellemek için ortaya çıkmaya devam edecek, bu yüzden sadece yalan söylemeye çalışın ve daha sonra harekete geçin. Hafta ortası, hemen hemen her şeyin gerçekleşmesi için harika olacak ve bunun önemli olduğunu düşünüyorsanız, kaybedilen zamanı telafi edebilirsiniz. Hafta sonu bazı açılardan harika olacak, özellikle de romantik bir ilişki yaşıyorsanız veya birine çıkma teklif etmek üzereyseniz.


Başak Burcu 3 Ocak-9 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatında tam bir 180 yaptın. En iyi ilginize sahip olmayan insanları bırakmak zor oldu, ancak gönül yarasının diğer tarafında daha iyisiniz. Buradaki uyarı, geri dönüp tam bir 360 derece yapmaya çalıştıkları. Hayatta tam bir döngüye girmek, hiçbir şeyin değişmeyeceği anlamına gelir; sadece aynı formu alıyorlar. Bu, 2 Ocak'taki yeni ayda göz önünde bulundurulması gereken bir şey. Duygularınızı manipüle etmeye çalışmak için kalbinizde yumuşak bir nokta bulmaya çalışabilirler, özellikle 5 Ocak'ta Neptün – şu anda haritanızda ortaklıklar evinden geçiyorken. — Geri giden Venüs tarafından harekete geçirilir, gündelik olaylar evini harekete geçirir ve haritanızda flört eder. Bu, geçici bir bağlantıya veya tek gecelik bir ilişkiye yol açabilir. Sizin için olduklarını fark ettiğinizde, yolunuza çıkacak olan kaçınılmazlığa kendinizi hazırlayın. Ancak bu hafta, kendinizi bırakmaya hazır olduğunuzu hissettirmeyecek. Sadece aşk hayatınızda şu anda meydana gelen geçişler için norm olan kafa karıştırıcı duyguları veya eski duyguları ortaya çıkaracaktır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.