Başak Burç Yorumları 28 Ocak 2022

Başak burcunun 28 Ocak 2022 Cuma günü için burç yorumları neler? Başak burcunun 28 Ocak 2022 Cuma günü neler bekliyor? Başak burcunun 28 Ocak 2022 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 28 Ocak 2022 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 28 Ocak 2022 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 28 Ocak 2022 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Ocak 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, bekar, ezik veya zaten romantik bir şekilde bağlı, şu anda içsel bir kaos yaşıyor olabilirsiniz, ancak düşündüğünüz şekilde değil. Ayın maceracı Yay burcundan geçişi – duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla – özellikle aşk hayatınızda duyguları bastırıyorsanız, huzursuzluk duygularını tetikleyebilir. Karanlık tarafta, Luna'nın Balık burcundaki geniş Jüpiter'e zorlu karesi – taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve önemli diğerleri aracılığıyla – işleri gerçekte olduğundan çok daha karmaşık hale getirebilir. Mevcut realitenizi gözden kaçırmayın.


28 Ocak 2022 Cuma Başak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Arkadaşlarınız yavaş olduğunda ve bugün hazırlanmaları sonsuza kadar sürdüğünde hayal kırıklığınızın (çok fazla) görünmesine izin vermediğinizden emin olmalısınız. Savunmaya geçerlerse, bütün gece bekleyebilirsin.


28 Ocak 2022 Cuma Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İşinizde en önemli olan nedir, Başak? Yaratıcılık ve kendini ifade etme sektörünüzde Merkür gerilemesi Plüton Oğlak burcundayken, mesleğinizde bir değişiklik yapmanın zamanının geldiğini hissedebilirsiniz. Bağlantı, sanatsal arzularınızı gün ışığına çıkarabilir. İdeal olarak, hobilerinize veya ilgi alanlarınıza hitap eden daha bireysel bir yol izlemek isteyebilirsiniz. Sizi mutlu eden ve yaratıcılığınıza hitap eden bir işi sürdürme arzunuzdan zevk alırken, bunu adım adım gerçekleştirin. Balzamik ay, profesyonel gerçekleriniz üzerinde uyumanız için size ilham veriyor.


28 Ocak 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün kendinizi sınırlamayın – daha fazla gidemeyene kadar ilerlemeye devam edin.


28 Ocak 2022 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah çevrenizi takdir etmek için biraz zaman ayırın ve evinizin kişisel tarzınıza hitap eden detaylarına hayran kaldığınızdan emin olun. Uzaktan çalışıyorsanız, aromaterapi, bitki çayları veya kokulu mumlar gibi gününüze devam ederken havayı yükseltmek için bütünsel yollar bularak çalışma alanınızı biraz zenginleştirdiğinizden emin olun. Şu anda yerel bir ortaklık içindeyseniz, bu öğleden sonra Luna'nın rüya gibi Neptün'e sert bir açı oluşturduğunda kendi alanınızı bulmanız gerekebilir. İş gününü bitirirken biraz kişisel alan ayırın, ancak akşamın ilerleyen saatlerinde kalbinizin arzusuyla yeniden bağlantı kurduğunuzdan emin olun.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.