Yengeç Burç Yorumları 25 Aralık 2021

Yengeç burcunun 25 Aralık 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunun 25 Aralık 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunun 25 Aralık 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 25 Aralık 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 25 Aralık 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu 25 Aralık 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

25 Aralık 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Sizinle ilgili sihirli şeylerden biri, olayları kişisel olarak almama yeteneğinizdir. Duygularınız var elbette ama sizi asla bağlamazlar. Böyle bir hediye.


25 Aralık 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Dün, Satürn'ün geri giden Uranüs ile karesi zirveye ulaştı. Meydan yavaş ama emin adımlarla bozulmaya başladığında, birleştirilmiş varlıklar, dönüşüm ve yatırımlardan oluşan gizli sektörünüz ile topluluk, teknoloji ve hayaller sektörünüz arasında bir uzlaşmaya varmayı daha kolay bulabilirsiniz. Yengeç burcu, hangi profesyonel hayallerin sadece yatırım yapmaya değil, aynı zamanda başkalarıyla paylaşmaya değer olduğu konusunda netliğe sahip olabilirsiniz. Planlarınızda ilerlemeye devam ederken, size yardımcı olması için bir iş ortağı veya iş ortağı bulmayı düşünün! Yardım edecek değerli bağlantılarınız olduğunda ne kadar ileri gidebileceğinize şaşırabilirsiniz.


25 Aralık 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Geri çekilin ve bir başkasının devralmasına izin verin – gördükleri gibi karar vermelerine izin verin.


25 Aralık 2021 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün Başak burcunda hareket ediyor, haritanızın iletişimi yöneten bölümünü harekete geçirirken konuşmalarınızı canlandırıyor. Bu titreşimler, Venüs ve Plüton arasındaki kozmik bir ittifak tarafından vurgulanacak olan ve mevcut bağlarınızı yoğunlaştırmaya ve dönüştürmeye yardımcı olacak en yakınınız ve en sevdiklerinizle bağlantı kurmak için mükemmeldir. Öğleden sonra, ayın puslu Neptün ile karşı karşıya geldiği zaman, yanlış iletişimlere veya zihinsel sislere dikkat edin. Sezginiz de bu titreşimler altında hafif bir darbe alabilir, yani herhangi bir temel içgüdüsel karar vermeden önce bir mantık yerinden hareket etmek isteyebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.