Yengeç Aylık Burç Yorumları Neler? Yengeç Burç Yorumu Ocak 2022

Yengeç burcunun Ocak ayı için burç yorumları neler? Yengeç burcunun Ocak ayı neler bekliyor? Yengeç burcunun Ocak ayı aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun Ocak ayı iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun Ocak ayı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yengeç burcu Ocak ayı aylık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu Ocak Ayı Aylık Aşk Burç Yorumu

Ay sizin duygusal yöneticinizdir, ancak 2 Ocak’ta ciddi fikirli Oğlak burcunda yeni olduğunda, (çoğunlukla) duygularınızı bastırabilirsiniz. Romantik konuları mantıklı bir şekilde ele alırken duygularınızı uzak tutmak için Keçi’nin dünyeviliğine güvenebilirsiniz, bu sizin için hoş bir değişiklik, Yengeç.

Ayın on dördünde, konuşkan Merkür eksantrik Kova’yı ziyaret ederken geri gidiyor ve başta teknoloji olmak üzere güvendiğiniz birçok şeyi ters köşeye gönderiyor. Aşk hayatınızı yürütmenize yardımcı olması için telefonunuza güveniyorsanız, önümüzdeki haftalarda ilerlemek zor olabilir. Neyse ki, Su Taşıyıcı bu sefer Merkür gerileme sorunlarınızın bazılarını çözmek için alışılmadık yollar düşünmenize yardımcı oluyor.

17 Ocak’ta ev burcunuzda dolunay var, bu nedenle evinizin konforunu ve güvenliğini özleyeceksiniz. Bir partneriniz veya aileniz varsa, onlarla vakit geçirmek artık en mutlu yeriniz. Bekarsanız, hayal ettiğiniz türden bir ev hayatı isteyen potansiyel ortakların hayalini kuracaksınız.

30 Ocak’ta zorlu bir güneş-Uranüs karesi, öfke patlamalarına veya beklenmedik bir başka yanınızın uygunsuz zamanlarda ortaya çıkmasına neden olabilir. Gerçekte kim olduğunuzu saklamanız için hiçbir neden yok, ancak dengesiz davranışlarınız karşısında olumsuz bir tepki alırsanız şaşırmayın.


Yengeç Burcu Ocak Ayı Aylık İş Burç Yorumu

14 Ocak’ta başlayan Merkür’ün geriye dönüşü, grafiğinizin finans sektörünü, Yengeç burcunu, özellikle de diğer insanların parasıyla ilgilenen alanı (yani patronunuz) etkileyecek.

Bu zam istemek için en iyi zaman değil. Bu nedenle, patronunuzla konuştuktan sonra ve şampanyayı açmadan önce, istediğiniz parayı alabileceğinizden emin olmak için çok daha fazla müzakere ve tartışma yapabileceğiniz konusunda önceden uyarıda bulunun. Zamanlama doğru olmayabilir, ancak onları istediğiniz yöne yönlendirmeniz uzun sürmez.

12 Mart, işvereninizle bu konuşmayı tekrar gözden geçirmek için en iyi zaman, çünkü onlar daha istekli olacaklar ve bu yıl kazanmak istediğiniz parayı size finansal olarak verebilecekler. Ocak ayında paraları olmadığı için değil; çeyreğin nasıl gideceğinden ve performansınızın ne olacağından emin değiller. Patronunuz iyi bir çabayı ödüllendirmeyi seviyor ve önümüzdeki birkaç ay içinde sizi buna göre yargılayacak. Bu nedenle, sohbete verdikleri tepki sizi hayal kırıklığına uğratsa bile, elinizden gelenin en iyisini yapmak önemlidir.


Yengeç Burcu Ocak Ayı Aylık İlişki Burç Yorumu

1 Ocak’ta Merkür Kova burcuna geçtiğinde yeni yıla samimi bir yastık sohbeti ile başlayın. İnsanlar tutkuyla baş edemiyorsa, onları 2021’de bırakın. İkinci Oğlak yeni ayında bu enerjiyi yüksek tutun, bu da onu düşmek için mükemmel bir gece haline getirin. sırılsıklam aşık.

Ancak, 14 Ocak’ta Merkür’ün gerilemesi, ihtiyaçlarınızı ifade etmezseniz ilişkinizi rahatsız edebilecek yakınlık sorunları yaratabilir. Dolunay on yedinci burcunuzdayken, randevunuzla daha güçlü bir bağlantı kurmak için savunmasız olmanıza izin verin. Onlara gerçekte kim olduğunu göster, Yengeç.

Bunu yaparsanız, 19 Ocak’ta güneş Kova’ya girdiğinde ilişki durumunuz bekardan çifte değişebilir ve flörtünüzü çok samimi bir şeye dönüştürebilir. Özellikle de 24’ünde Mars Oğlak burcuna geçtiğinde. Kavga olacak, ama makyaj seks de olacak.

Zor bir kaç haftanın ardından 29 Ocak’ta Venüs direkt gittiğinde sevgilinize bağlanmaya hazırsınız. İşe yaraması için öpün ve makyaj yapın. Ayınız, kendinizi ekstra seksi hissettirecek, otuz birinci Kova yeniayı sırasında muhteşem bir başka randevu gecesi ile sona eriyor. Yatak odasında yeni bir şeyler denemek sizi daha da yakınlaştırabilir.


1 Ocak 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Dünyayı görmenin benzersiz bir yolunuz var ve şu anda herkesin görmesi için sergileniyor. Belki blogunuz daha fazla hit alıyor ya da belki de sevdiğiniz bir şey hakkında konuşmaya başlıyorsunuz.


1 Ocak 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün karmik banka hesabınızı güçlendirin. Büyük yürekli ve bir hataya karşı cömert olun.


1 Ocak 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dün gece eğlenceden payınızı almış olsanız bile, Yay burcunuz, sağlığınızı yöneten sektöre biraz moral getirdiğinden, dayanıklılığınız bugün oldukça hızlı bir şekilde geri dönecek. İşten izinli olsanız bile, tipik günlük rutininize geri dönmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Akşam tezahür etmeye başladığında, Luna, uğurlu Jüpiter ile tatlı bir bağlantı paylaşırken Oğlak burcuna geçecek. Bu zamanı radikal bir öz-sevgi alıştırması yapmak için kullanın ve evrenden gelen mesajlara karşı gözlerinizi açık tuttuğunuzdan emin olun, çünkü o muhtemelen şu anda size rehberlik etmeye çalışıyor.


Yengeç Burcu Ocak Ayı Aylık Burç Yorumu

Yapıştırma Sanatı

Yengeç burcu, bu ay ilişkiler ve çeşitli insanlarla ilişkiye girme nedenleriniz hakkında çok şey öğreneceksiniz. Güneş bu sektörü aydınlatırken, neler olup bittiğine ve meseleleri nasıl iyileştirebileceğinize dair yeni bir bakış açısı elde edeceksiniz.

2 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeni ay, size yeni bir başlangıç ​​yapmanız için cesaret verebilir. Zor bir yamadan geçtiyseniz, tekrar denemek için ilham alabilirsiniz. Umut yoksa, bu onu bitirmek ve devam etmek için bir çağrı olabilir.

Venüs’ü sevmek yirmi dokuzuna kadar gerileme aşamasındadır, bu yüzden gerçekten nasıl hissettiğiniz konusunda bazı kafa karışıklıkları olabilir. Eğer öyleyse, zaman ayırın ve bu, daha bilinçli bir karar vermenizi sağlayacaktır.

Communicator Merkür, 14 Ocak’tan 3 Şubat’a kadar geri harekette, bu da işlerinizi geciktirebilir, buna hazırlıklı olun. İş ve para meseleleri ertelenebilir ve kesilmiş ve kurumuş gibi görünen meseleler değişebilir. Tavuklarınızı yumurtadan çıkmadan saymamak en iyisi olacaktır.

On yedinci günkü burcunuzdaki dolunay oldukça duygusal olabilir gibi görünüyor. Rahat yemek yemektense bu gözyaşlarının akmasına izin verin. Buna biraz şımartma ve kişisel bakım ekleyin ve yakında daha rahat hissedeceksiniz.

19 Ocak’ta Güneş Kova’ya girdiğinde daha yoğun bir dört hafta başlar. Sizi engelleyen şeyin daha çok farkına varacak ve bu konuda bir şeyler yapmak için ilham alacaksınız. Bu aynı zamanda, çözülmemiş sorunlar dikkatinizi çekerken ticari işlerinizi ve mali durumunuzu organize etmek için bir fırsattır.

Baştan çıkarıcı Venüs yirmi dokuzunda Oğlak burcuna doğru dönüyor ve bu da romantik veya iş ilişkileriyle ilgili konulardaki belirsizliğe son verebilir.

Son olarak, 31 Ocak’ta Kova’da yeni girişimleri başlatmak için yardımcı olan ikinci bir yeni ay veya mavi ay var.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.