Yay Burç Yorumları 28 Aralık 2021

Yay burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Yay burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü neler bekliyor? Yay burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Yay burcu 28 Aralık 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Aralık 2021 Salı Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Şanslı gezegen yöneticiniz Jüpiter, bugün mistik Balık burcunda ilk çıkışını yapıyor ve evinizin dördüncü evine, aile meselelerine ve duygusal temellere genişleme ve refah getiriyor. Yay, zaten çiftseniz, bu geçiş size ve diğer önemli arkadaşlarınıza aileyi genişletmek ve muhtemelen yakın gelecekte hamile kalmak için ilham verebilir. Bekar? Sezginiz şu anda yükselecek, ancak muhtemelen normalden daha fazla alana ihtiyacınız olacak. Bu arada, ay için için yanan Akrep ve kapalı onikinci evinizden, rüyalardan ve bilinçsiz kalıplardan geçiş yapacak, bu yüzden düşünmek ve yeniden şarj etmek için biraz zaman ayırın.


28 Aralık 2021 Salı Yay Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Hırsızlar ve dolandırıcılar etrafınızı sardığı için değil, çok dalgın olduğunuz için her yerde bir şeyler bırakabileceğiniz için bugün eşyalarınızı yakından izlemelisiniz.


28 Aralık 2021 Salı Yay Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yay, evde ve ailenizle birlikte çalışma hedeflerinizi karşılama yeteneğiniz, baharın sonundan yaz ortasına kadar doğal olarak size geldi. Ev projelerini zahmetsizce ilerletebilecek olan başarılı olma beceriniz konusunda iyimser hissetmiş olabilirsiniz. Jüpiter bugün Balık burcuna girerken ikinci tura hazır olun! Ev işleri şansla halledilebilir. Özellikle ev tadilatlarınızda ve projelerinizde tesadüfi olabilirsiniz. Uzaktan çalışıyorsanız, Jüpiter, iş hayatınızı herhangi bir büyük sorun yaşamadan ev hayatınıza dokumanıza yardımcı olabilir.


28 Aralık 2021 Salı Yay Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Toplumdaki rolünüz bugün değiştirebileceğiniz bir şeydir – ama sadece isterseniz.


28 Aralık 2021 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Archer, bu sabah başkalarının sorunlarına kendinizi kaptırmamaya çalışın, çünkü Terazi burcunun bir dizi sert yönü ile biraz dram yaratacağı kesin. İşinizle ilgilenirken telefonunuzu “rahatsız etmeyin” konumuna getirdiğiniz için kendinizi kötü hissetmeyin, ancak öğleden sonra bu sert titreşimler ortadan kalktığında arkadaşlarınızla görüşün. Bu akşam yönetici gezegeniniz Jüpiter burçları hassas Balık burcuna değiştirdiğinde bir değişim hissedeceksiniz. Bu gezegensel yerleşim, önümüzdeki yıl psişik hassasiyetlerinizi artıracak ve en çok değer verdiğiniz insanların duygularına ve ihtiyaçlarına erişmenize yardımcı olacaktır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.