Terazi Burç Yorumları 27 Aralık 2021

Terazi burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 27 Aralık 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

27 Aralık 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay burcunuzdan geçerken, duygusal tatmininizi çevreleyen temalara daha fazla vurgu yapılır, ancak bugünün astro-hava durumuyla başa çıkmak, söylemek yapmaktan daha kolaydır, Terazi. İster bekar, ister ezik, ister zaten romantik bir şekilde bağlı olun, Luna’nın Merkür, Plüton ve gezegen yöneticiniz Venüs’e karşı çalkantılı karesi – dördüncü eviniz, aileniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla – dengeli yaklaşımınız ve ilk izlenim ve içeride gerçekten neler oluyor. Anahtar, kendi duygularınızı anlamak biraz zaman alsa bile, bu zamanda kendinize ve diğer önemli kişiye karşı özgün kalmaktır.


27 Aralık 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Etki alanınızdaki tüm iyi hislerin kaynağı siz olacaksınız. İçinizden akan ve kesinlikle harika olan pozitif enerji var, bu yüzden iyi zamanlar ve hayal edilebilecek en komik insanları bekleyin.


27 Aralık 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Venüs retrosu Plüton ile kavuşumunu sürdürürken ev hayatınız yavaş ama emin adımlarla değişiyor olabilir. Terazi, bu geçişte gezinirken, kavuşum arzuları değiştikçe ev işlerine ve ev projelerine dalmaya daha meyilli hissedebilirsin! Sürüşünüzü beslemek için, Mercury Neptün’ü de sextiles. Neptün daha iyi bir günlük rutin ve iş hayatının hayalini kurarken Merkür, ev yaşamınızı iyileştirmek için size yeni fikirler vererek ev sektörünüzdeki kavuşumu destekler. Altmışlık sayesinde, işte ve evde hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilham alabilirsiniz!


27 Aralık 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizi araştırın. Birkaç rastgele konuşma başlatın.


27 Aralık 2021 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, bugün burcunuz aracılığıyla yolculuğuna devam ediyor, sevgili Terazi, sizi artan sezgi ve karizma ile kutsuyor. Şimdi devam edin ve kendinizi biraz şımartın ve sorumluluklarınızı yavaş yavaş üstlenmekten dolayı kendinizi suçlu hissetmeyin. Satürn ve Uranüs arasındaki devam eden kare sayesinde bir ya da iki düşmandan bazı karanlık hisler hissedebilirsiniz, ancak diğer insanların kıskançlık yağmurunun geçit töreninize yağmasına izin vermeyin. Hayranınız olmayan herkesin muhtemelen sizin yaptığınız şeye sahip olmayı dilediği ve bu sorunları sizin değil, onların sorunu haline getirdiği gerçeğini kabul edin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.