Terazi Burç Yorumları 23 Aralık 2021

Terazi burcunun 23 Aralık 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunun 23 Aralık 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunun 23 Aralık 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 23 Aralık 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 23 Aralık 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Terazi burcu 23 Aralık 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

23 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Geçmişe duyulan özlem ile ilerleme arzusu arasında sıkışıp kaldınız. Bu eski anıları toparlamanın ve şimdiki zamana sıkı sıkıya bağlı kalırken geleceğe bakmanın zamanı geldi.


23 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Satürn geri giden Uranüs ile kare açı yapmaya devam ederken, yaratıcılık sektörünüz ile gizli dönüşüm sektörünüz, birleştirilmiş varlıklar ve paylaşılan finans arasındaki stres artıyor. Terazi, bu süre zarfında yaratıcı profesyonel tutkularınızın bir sonraki seviyeye geçmesi zor olabilir. Bir tutku veya hobiden yararlanmaya çalışıyor olabilirsiniz, ancak içinizde bir şeyler duruyor olabilir. Meydanda çalışırken, planlarınızı hayata geçirmek için ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak, projenizin kişisel yönlerinden ödün vermeyin!


23 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İleri geri gitmek artık çok fazla zaman kaybettirecek. Bağırsaklarınıza danışın ve karar verin.


23 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi, zaman zaman biraz duygusal olabilirsin, bu da en yüksek yoluna mutlaka katkıda bulunmayan insanları bırakmanı zorlaştırabilir. Ne yazık ki, gökyüzünde Satürn ve Uranüs arasındaki sert bir kare ortaya çıktığından, evren sizi şu anda yaşamınızda kimin kalıp kalmayacağı konusunda bazı ciddi kararlar almaya zorlayabilir. Birini aştığınız zaman, özellikle de bu kişi hatalarından ders alamıyorsa, kabul edip kabul etmenizde bir sakınca yoktur. Gerçek bir arkadaşın dramını sizden çıkarmayacağını ve zihinsel sağlığınızı ve esenliğinizi destekleyen insanlara yaslanacağını unutmayın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.