Oğlak Burç Yorumları 28 Aralık 2021

Oğlak burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü neler bekliyor? Oğlak burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Oğlak burcu 28 Aralık 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Aralık 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kayıp arkadaşlar, Oğlak? Luna’nın Akrep’te parıldaması ve dünyadaki dernekler, topluluk ve aidiyet hissinden oluşan onbirinci eviniz ile, bu zamanda derneklerinizi, topluluk ilişkilerini ve dünyaya ait olma duygunuzu çevreleyen temalara odaklanmış olabilirsiniz. Yedinci ilişkiler evinizin göksel yöneticisi olan ay, ikinci konfor eviniz, değer sistemleriniz ve güvenlik duygunuz aracılığıyla Jüpiter ile de uyum içinde olacaktır. İster platonik ister romantik olsun, belirli bağlantılardaki değeri görmeye başlayabilirsiniz. Jüpiter, üçüncü iletişim ve düşünce süreci eviniz Balık’a girdiğinde, muhtemelen bunu bir adım daha ileri götüreceksiniz.


28 Aralık 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Harcamayı planladığınızdan biraz daha fazla enerji gerektirse de, bugün oldukça uzağa gidebilmelisiniz. Neden olmasın? Geldiğin yerden mutlu olacaksın.


28 Aralık 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

İlkbaharın sonundan yaz ortasına kadar, konuşmalar iş yerinde kolaylıkla akabilirdi. Oğlak, bu süre zarfında iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmak daha kolay olabilirdi! Satış veya hizmet sektöründe çalışıyorsanız, müşterilerle konuşarak özellikle şanslı olabilirsiniz. Şanslısın, bu enerji bugün Jüpiter Balık’a girerken geri dönüyor. Şu andan itibaren, meslektaşlarınızla ve hatta müşterilerinizle konuşurken zihinsel olarak daha huzurlu hissedebilirsiniz. İşyeri diyaloglarınızda çabasızlık, dinginlik ve iyimserlik olabilir!


28 Aralık 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün, uzun zamandır sahip olduğunuzdan daha net bir amaç duygusuna sahipsiniz – kullanın!


28 Aralık 2021 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi burcunuzda Merkür, Venüs ve Plüton ile kare açı yaptığından, bu sabah ofis çevresinde hasar kontrolünden muhtemelen siz sorumlu olacaksınız. Kaosun olduğu yerde düzeni yeniden sağlamakta harikasın küçük Keçi, ama sana ait olmayan pislikleri temizlemekten kendini sorumlu hissetme. Günün ilerleyen saatlerinde ay, Akrep burcuna geçerek size çevrimiçi topluluğunuz ve sosyal medya varlığınızla yeniden bağlantı kurma şansı verir. Bu akşamın ilerleyen saatlerinde Jüpiter, önümüzdeki yıl sosyal çevrenizi ve bilgi tabanınızı önemli ölçüde genişletecek olan Balık burcuna giriyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.