Kova Yıllık Burç Yorumları 2022

Kova burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Kova burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Kova burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 2022 Yılı Yıllık Burç Yorumu

Hiçbir zaman zorluklardan çekinen biri olmadınız ve bu iyi bir şey, çünkü asi hükümdarınız Uranüs tüm yıl muhafazakar dünya burcu Boğa ile seyahat ederken, akıntıya karşı yüzmeye çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. zaman. Doğası gereği, güvenliği arayan ve her yıl statükoyu korumak isteyen sabit burç Boğa’nın tam aksine, sınırları zorlamayı ve denemeyi seviyorsunuz.

Güç gezegeninizin iki gerileme dönemi, Ocak ayının yarısına ve ardından tekrar Ağustos ayının sonundan yılın sonuna kadar uzanır, bu da size isyan ve normallik arasındaki sürekli iç çekişmeden güzel bir mola vermeli. Geçmiş deneylerinizden bazılarını gözden geçirmek ve değerlendirmek için rahat döngüler sırasında biraz zaman ayırın. İşleri çok mu ileri götürdün? Aşırı yaklaşımınızı değiştirmenin ve aynı derecede etkili olmanın yolları var mı? Bu seçenekleri şimdi keşfedin.

Tabii ki, güneş her zaman yılın başlarında burcunuzdan geçer, bu nedenle güneş dönüşünüzü Ocak ayının sonundan Şubat ayının sonuna kadar kutlarsınız. Bildiğiniz sıra dışı tarzda biraz doğum günü eğlencesi yapın! Mükemmel kutlama fikirleri arasında bir kostüm partisi düzenlemek, yılın en sevdiğiniz müziklerinden özel bir çalma listesi hazırlamak ve günü insani iyi işler yaparak geçirmek yer alır. Güneş, burcunuza, Kova’ya girdikten sonraki hafta, ev gezegeniniz Uranüs ile kare açı yapıyor, bu yüzden belki de sizin bile rahat edebileceğinizden daha fazla öngörülemezliğe hazır olun.


Kova Burcu 2022 Yılı Yıllık İlişki Burç Yorumu

Arkadaş canlısı bir kişiliğiniz var ve harika bir oyun konuşuyorsunuz, bu nedenle konuşkan Merkür, esnek hava burcunuzla Ocak ayının başında ortak olduğunda, konuşmalarınızın her yerde olması doğaldır. Herhangi bir konu hakkında makul miktarda bilgi ile konuşabildiğiniz için kendinizle gurur duyuyorsunuz, bu nedenle eşinizin güncel olaylar ve en son dedikodular hakkında bilgi sahibi olmasına ihtiyacınız olacak.

Merkür, iletişimi alt üst eden ve sizin için son derece sinir bozucu bir dönem olabilecek Ocak ortasında burcunuzdayken yılın ilk gerileme döngüsüne giriyor. Teknolojiye belki de diğer tüm işaretlerden daha fazla güveniyorsunuz ve işler olması gerektiği gibi gitmediğinde onu kaybediyorsunuz. Telefonunuza veya diğer teknolojik aygıtlara çok fazla güvenmeden iletişimde kalmak için şimdi ekstra çaba göstermeniz gerekecek.

İletişimsel Merkür ve aşk tanrıçası Venüs, sırasıyla Ağustos ayının sonunda ve Eylül ayının sonunda diğer hava burcu Terazi ile ortak olur ve sizi zorlu bir yamadan geçirmeniz için ihtiyaç duyduğu uyumlu enerjiyle ilişkinizi sarar. Bir şeyler üzerinde anlaşmakta zorlanıyorsanız, bu dengeli geçişler, taviz veren enerjileriyle durumu etkisiz hale getirebilir ve size işleri yumuşatmanıza yardımcı olacak ve her ikinizin de istediğinizi elde etmenize izin verecek çekici bir tavır verebilir. Eylül ayının sonundaki Merkür-Venüs kavuşumu, partnerinizi hazırlıksız yakalayıp, onu “çünkü” sevdiğinizi söylemek için mükemmel bir zaman!


Kova Burcu 2022 Yılı Yıllık Aşk Burç Yorumu

Bekar hayatını sevdiğiniz bir sır değil, Kova. Çoğu hava burcu gibi, özgürlüğünüze değer veriyorsunuz ve tutkulu Mars, yılın başında maceracı, kendiliğinden Yay burcundan geçerken, ruh eşinizi bulmak için kesinlikle aceleniz yok. Ve kesinlikle artık oyunlar için çok fazla zamanınız veya sabrınız da yok. İyi vakit geçirmek (hatta belki bir iki şey öğrenmek) istiyorsunuz, ancak gerçek deneyimler arıyorsunuz ve bir gündemi olan veya rol yapıyor gibi görünen kimseyle vakit geçirmekle ilgilenmiyorsunuz. .

Ayrıca Şubat ayının başında bağımsız burcunuzda yeni bir ay var, Kova, size bu yıl aşk hayatınız için gelecek güzel şeylerin küçük bir ön izlemesini veriyor. Bu heyecan verici ay, size benzersiz yeteneklerinizi ve kişiliğinizi hatırlatır ve onlara açıksanız hayatınıza olumlu değişiklikler getirebilir. Yeni ay evrelerinde yeni insanlarla tanışmak kolaydır ve bu, kutunun dışında düşünmeyi vurgular. Normalde kendinizi görmeyeceğiniz biriyle en az bir randevuya çıkmayı düşünün.

Güzel Venüs, Ekim ayının sonunda Akrep’in duygusal sularında vakit geçirir ve bu yoğun enerjinin transı altında aşka karşı tutumunuz gerçekten değişebilir. Bu iki titreşim her zaman uyuşmasa da, kesin olan bir şey var: Bu ikisi bir araya geldiğinde iyi ya da kötü aşka direnmek zor. Şimdi birine tamamen takıntılı olmaya veya ilk görüşte aşkı deneyimlemeye dikkat edin – bilirsiniz, inanmadığınızı söylediğiniz tüm o şeyler. Bu yoğun birkaç haftayı yaşadıktan sonra fikrinizi değiştirebilirsiniz!


Kova Burcu 2022 Yılı Yıllık İş Burç Yorumu

Kova, para genellikle size kolayca gelir, çünkü en ileri olmayı seviyorsunuz. Risk almaya ve konfor alanınızın dışına çıkmaya istekli olduğunuzda, diğer insanların yapamayacağı finansal ve kariyer fırsatlarının peşinden koşarsınız ve buna göre ödüllendirilirsiniz. 2022’de çalışkan Satürn, tüm yıl boyunca akıllı, teknolojiyi seven burcunuzla ortak olacak ve bu, son zamanlarda içinde bulunduğunuzu hissettiğiniz geleneksel kariyer kısıtlamalarından kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sınırsız fikirleriniz sizi herhangi bir takımın paha biçilmez bir parçası yapar ve sıra dışı kişiliğiniz rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur.

Asi gezegeniniz Uranüs şu anda istikrarlı, para konusunda bilgili Boğa burcunda, bu bir uyumsuzluk gibi görünebilir, ancak aslında daha sağlıklı bir finansal gelecek için bazı mükemmel planlar oluşturmanıza yardımcı olabilir. Yatırımları çeşitlendirmek ve parayı farklı risk seviyelerine taşımak size uzun vadeli kârlar getirebilir, ancak sabrınız gerekecektir. Hızlıca zengin olma planlarından uzak durmak ve en son kripto para birimi çoğunluğa atlamaktan kaçınmak için çok fazla kısıtlamaya sahip olmanız gerekecek. Rotayı korumak ve servetinizi büyütmek için daha geleneksel yollara bağlı kalmak, sonunda karşılığını verecektir.

Şanslı Jüpiter, Mayıs ayının başına kadar rüya gibi Balık burcunda zaman geçirdiğinde, mali durumunuzu veya potansiyel kazancınızı biraz fazla idealleştirme eğiliminde olabilirsiniz. O pahalı arabayı satın almak ya da sonunda her şeyin yoluna gireceğini düşünerek fazla para ödemeyen hayalinizdeki işi almak isteyebilirsiniz ve bu harika olur! Ancak bazen durum böyle değildir, bu yüzden şimdi en iyisi için umut ama en kötüsüne hazırlanın zihniyetini benimsemek en iyisidir. Jüpiter, Temmuz ayının sonuna kadar doğrudan Ateşli Koç burcunda ilerliyor ve dürtüsel kararlara yol açabilir ve gelecek için planlama neredeyse hiç olmayacak. Erken bir plan yapmak, daha sonra finansal acil durumlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.