Kova Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

Kova burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası için burç yorumları neler? Kova burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası neler bekliyor? Kova burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası aşk hayatında neler bekliyor? Kova burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası iş hayatı nasıl geçecek? Kova burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Kova burcu 27 Aralık – 2 Ocak haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Kova Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başkalarına yardım ediyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Kova, değişimi kucaklıyorsun.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür Oğlak burcunda, dinlenme ve iyileşme evinizde, konfor evinizde Balık burcunda Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Kova, bugün uyuyor olabilirsin. Günü tatil pijamalarınızla ve kız kardeşinizin size verdiği yeni terliklerle geçirebilirsiniz. Bugün rahat olma günü. Telefonunuzu kapatın, e-posta bildirimlerini kapatın ve Evrenin söyleyeceklerini dinleyin.

28 Aralık Salı günü topluluk evinizdeki Yay burcundaki Mars, yetiştirme evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Başkalarına yardım etmek için soğuğa cesaret ediyor olabilirsiniz. Muhtemelen bugün biraz çaba harcayacaksınız. Kova, hava veya lojistik nedeniyle sınırlamalar olabilir. Ve yaptığınız her şey beklediğinizden daha uzun sürer. Ancak günün sonunda, kendinizi tatmin olmuş ve derin bir ruhsal düzeyde başkalarına bağlı hissedersiniz.


Kova Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Yönetici gezegenleriniz Satürn ve Uranüs şu anda karşı karşıya geldiğinde, hayatınızın biraz kontrolden çıktığını veya tahmin edilemez olduğunu hissedeceksiniz. Neyse ki, kaos içinde gelişme eğilimindesiniz, bu da sizi yalnızca bu hafta zirveye çıkaracak. Rüzgar çılgınca esiyor olsa bile, ruhsallığınızla yeniden bağlantı kurmak için yirmi altıncı ve yirmi yedinciyi kullanmak isteyeceksiniz. Ruh eşinize seslendiğinde sizi duydukları söylenir, bu yüzden onları yolunuza getirmek için meditasyon yapmak için harika bir zaman olacaktır.

Ancak, biriyle ciddileşmeye henüz hazır değilseniz, biraz eğlenmekte utanılacak bir şey yok! Hafta ortası, kişisel ve profesyonel sorumluluklarınıza odaklanmanızı sağlarken, hafta sonu bir eğlence hazinesi işlevi görecektir. Ay Yay burcunda seyahat ederken, haritanızın topluluğu yöneten sektörü aktif hale gelecektir. En iyi arkadaşlarınızdan birkaçını kapın ve mahallenizde gerçekleşen şenlikleri kontrol edin. Sadece çok ihtiyaç duyulan bir sosyalleşmeyi kucaklarken saçınızı açma şansınız olmayacak, aynı zamanda yerel bir tatlıyla tanışabilirsiniz. Herkes ilk adımı atacak kadar cesur olmadığından hoşlandığın birini görürsen kendini ortaya koymayı unutma!


Kova Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Kova, çılgın yılınız neredeyse bitti, bu yüzden son çalışma haftanızdan en iyi şekilde yararlanın!

Satürn’ün geri giden Uranüs ile üçüncü ve son karesi 31 Aralık Cuma gününe kadar sürecek. Haftanın çoğu boyunca, kare ayrılacak ve benlik sektörünüz ile ev ve aile sektörünüz arasındaki gerilimin yavaş ama kesin bir şekilde azaldığını gösterecek. Meydanın sonunda, profesyonel yolculuğunuzu takip ederken aynı zamanda ev işlerinizi de kafa kafaya yapabilmek için nelerden taviz vermeniz gerektiğine dair daha iyi bir fikre sahip olabilirsiniz. Kare sona ererken, 28 Aralık Salı günü Jüpiter Balık burcuna geçtiğinde sihir başlar. Jüpiter’in geçişi, biraz finansal şans için mükemmel olan finans ve değer sektörünüzü etkileyecek! 2022, yolunuza çıkan bol miktarda parayla karşılaşabileceğiniz için olumlu yönde etkili bir yıl olabilir gibi görünüyor. Bu mükemmel, çünkü Mars haftanın çoğu için Satürn’e altmış açı yapacak ve profesyonel hayallerinizi gerçekleştirmede başarılı olmak için güçlü bağlantılarla ortaklık kurmayı mümkün kılacaktır. 2021 ne kadar zor olsa da, bu hafta sizi gelecek yıl profesyonel ve finansal başarıya hazırlıyor!


Kova Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi o kadar tipik bir Pazartesi olacak ki, sanki sabah uyanmak için adrenalin patlamasına ihtiyacınız varmış gibi hissedebilirsiniz. Yaratıcı enerjiniz Salı günü geç saatlerde tekrar akmaya başlayacak ve çok daha önce tamamen yeni bir şey hayal edebilmelisiniz. Hafta sonunun çoğu, fatura ödeme ve evin etrafını temizleme gibi rutinler tarafından yenilecek. Pazar günü eski ve sevilen bir fikri yeniden düşünmeniz veya geride kalmanız gerekecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.