Koç Yıllık Burç Yorumları 2022

Koç burcunun 2022 yılı için burç yorumları neler? Koç burcunun 2022 yılı neler bekliyor? Koç burcunun 2022 yılı aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 2022 yılı iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 2022 yılı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 2022 yılı haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 2022 Yılı Yıllık Burç Yorumu

Bu yıl hayatın ısınmasına hazır mısın Koç? 2022 başlarken, hızlı tempolu, güçlü güç gezegeniniz Mars’tan gelen ısıyı, macera ve iyimserlik işareti olan akraba ateş burcu Yay ile eşleştiriyor olmalısınız. Büyük bir planlayıcı değilsiniz ve bu huzursuz zamanda keyif aldığınız spontane maceralar, yılın geri kalanında deneyimlerinizi çeşitlendirmenin yollarını bulmaya devam etmenizi teşvik edebilir.

Güneş, Mart ortasından Nisan ortasına kadar burcunuzu ziyaret ederken, güneşe dönüşünüzü kutluyorsunuz, içinizdeki cesur savaşçının doğum günü kutlu olsun! Artık bu yılın geçen yıl gibi olmadığını hissedebileceksiniz. 2022’de, hayatın getirdiği zorluklara karşı her zaman hazır olan bir ana ateş işareti olduğunuz gerçeğinden tam olarak yararlanabilirsiniz. Gerçek bir güçlü oyuncu olduğunu dünyaya gösterme sırası sende, o yüzden öne çık ve onu parktan dışarı çıkar!

Yaralı savaşçı Asteroit Chiron, bu yıl yine burcunuzdan geçmeye devam ederek, duygusal ve ruhsal yaralarınız üzerinde çalışmanız için sizi zorluyor. Bu enerji sizi çok rahatsız ediyor ama aynı zamanda bir insan olarak gelişmeniz için size harika fırsatlar sunuyor. Bu açık Koç ateşi söndürülebilir ama asla tamamen söndürülemez ve Temmuz ortasından Aralık sonuna kadar Chiron gerilemesi sırasında kendinizi çok fazla değersizleştirmeyi bırakmalı ve sizi kendinden emin, durdurulamaz benliğinize geri döndürecek ruhsal şifa fırsatlarını kucaklamaya başlamalısınız. .


Koç Burcu 2022 Yılı Yıllık İlişki Burç Yorumu

Aşk senin gibi bir ateş burcu için her zaman kolay değildir Koç, ama kesin olan bir şey var: hiç sıkıcı değil! Ve 2022 farklı olmayacak. Sevgi dolu, romantik Venüs, aşk hayatınızı ve zevk alanlarınızı yönetiyor ve 2022 başlarken, Oğlak burcunda rahatsız edici bir şekilde geri hareket ediyor. İlişkiniz artık hedef odaklı enerjisinden faydalanıyor, ancak bu eşleşmenin ciddiyeti sizi yıpratabilir ve kendinizin veya eşinizin bağlılık düzeyini sorgulamanıza neden olabilir.

Aşk tanrıçası, Mayıs ayının neredeyse üç ateşli haftasını agresif burcunuzda geçirir, ancak bu noktada aşk kendiliğinden, cesur ve doğrudandır. Bir şey istediğinizde, eşinizin ne istediğine veya ne hissettiğine pek aldırmadan onun peşinden gidersiniz. Bu “önce ben” tavrı hayatınızın diğer alanlarında işe yarayabilir, ancak ilişkinizde aşkı tek yönlü bir sokak yarışından ziyade iki yönlü bir cadde olarak görmeye çalışmak daha iyidir.

Ağustos ortasında, aşkla ilgili endişelerinizin çoğunu ortadan kaldırabilecek, dört gözle bekleyeceğiniz pozitif bir Venüs-Jüpiter üçgeni var. Birbirinizi bulduğunuz için kendinizi şanslı hissediyorsunuz ve bir çift olarak birçok güzel şeyi kendinize çekmelisiniz. Bir hafta sonu kaçamağı kazanmak, beklemediğiniz parayı almak ve finansal bir anlaşma hakkında iyi haberler almak, şu anda olabilecek şanslı olasılıklardan sadece birkaçı.


Koç Burcu 2022 Yılı Yıllık Aşk Burç Yorumu

Asteroit Eros tutku ve arzuya hükmeder ve Mart ayının başından Nisan ortasına kadar ateşli burcunuzla olan ortaklığından bir güven artışı elde edersiniz. Bu sefer tamamen kovalamacanın heyecanıyla ilgili olacak ve hem zaferin heyecanını hem de yenilginin ıstırabını yüzlerce kez hissedeceksiniz. Çıkma, seks ve aşk artık sizin için kazanmakla ilgili ve zodyakın savaşçısı olarak her şeyi (ve herkesi) fethedebilmeyi umuyorsunuz.

Ağustos ayının ortası, Venüs-Jüpiter üçgeni olan tek Koç için en şanslı geçişlerden birini getiriyor. “Aşkta şanslı” ifadesi, bu transit Koç’tan gelmiş olabilir, çünkü kelimenin her anlamıyla size şans getirir. Sizi çevreleyen iyi şans ve pozitifliğin artmasıyla, etrafta büyük bir güvenle dolaşmaktan kendinizi alamazsınız. Şu anda aldığınız iltifatlar gerçek ve romantik teklifler ciddiye alınmalıdır.

Tutkulu Venüs, yoğun duygusal Akrep’ten (şükürler olsun) uzaklaşır ve maceracı, akraba ateş burcu Yay ile Kasım ortasında buluşur ve size aradığınız romantik ve cinsel özgürlüğün daha fazlasını verir. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, kendi rahatınız için duygularınıza çok fazla kapılmış olabilirsiniz, bu nedenle bu geçiş, bu duygusal kısıtlamalardan kurtulduğunuzda daha kolay nefes almanızı sağlar. Risk almaya ve sadece bunun için gitmeye hazırsanız, romantik maceralar artık her köşede.


Koç Burcu 2022 Yılı Yıllık İş Burç Yorumu

Güç, hırs ve dürtü gezegeni Satürn, bu yıl havadar Kova burcunda ilerlemeye devam ediyor ve kariyer ve para hedeflerinize hem esneklik hem de alışılmadık bir yaklaşım benimseme izni veriyor. Statükodan bıktıysanız ve bir şeyleri yapma şeklinizden kurtulmak istiyorsanız, Koç, bu alanlarda deneyler yapmak ve yenilikler yapmak için bu yıl sizin. Fikirlerinizden bazıları bu yıl pratik görünmeyebilir, ancak çoğu büyük icat, kimsenin işe yaramayacağını düşünmediği fikirlerle başladı. Ve diğer birçok insan duracağı zaman ilerlemeye cesaretiniz var, bu yıl bulacağınız başarıların çoğu sadece size ait olacak.

Para Kazandıran Venüs, Mayıs ayının sonunda para konusunda bilgili Boğa burcuna geçiyor ve bu, birçok gizli finansal potansiyelinizi ortaya çıkarmanın anahtarı olabilir. Siz, daha fazlasını nasıl kazanacağınızdan başka parayı düşünmeyen, ateşli, hızlı tempolu bir burçsunuz, ancak bu geçiş sizi yavaşlamaya ve uzun vadeli hedeflerinizi düşünmeye teşvik ediyor. Şimdi paranızı nasıl idare ettiğiniz, altı ay sonra bankada ne olacağınız üzerinde büyük bir etkiye sahip ve bu dersi şimdi öğrenmek daha sonra finansal güvenceye yol açabilir.

Genişleyen Jüpiter, Mayıs ayının ortasında ana burcunuza büyük bir sıçrama yaparak kariyeriniz veya mali durumunuzla ilgili ani hareketler yapmamanızı hatırlatıyor. Venüs’ün Boğa burcunda verdiği dersi hatırlıyor musunuz? Yavaş ve sakin olan yarışı kazanır. Büyük fikirleriniz var ve içgüdüsel olarak şimdi kendiliğinden hareket etmek istiyorsunuz, ancak şimdi kariyer ve para kararlarınızda sorumsuz ve/veya bencil olmak bazı talihsiz olaylara ve kaçınılmaz mutsuzluğa yol açabilir. Bir servet elde ettiğinizde, bunu etrafa yayın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.