Koç Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

Koç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası için burç yorumları neler? Koç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası neler bekliyor? Koç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 27 Aralık – 2 Ocak haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, olasılıklara bakıyorsunuz. Aries, başlangıç ​​bloğundasın.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, itibar evinizde, Balık’ta Neptün’e altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, ihtişamın tadını çıkarıyor olabilirsiniz. Verdiğiniz bir hediye veya yaptığınız mükemmel bir yemek için iltifatlar alabilirsiniz. Aries, ızgara kralı ya da Martha Stewart’a rakip olan hostes olabilirsin. Bugün, diğerleri yaptığınız iyi işi övüyor.

28 Aralık Salı günü seyahat evinizdeki Yay burcundaki Mars, harcama evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bir yerden başka bir yere gitmek günümüzde zorlu ve potansiyel olarak maliyetlidir. Bir taksi yolculuğunda para kazanmaya çalışmak veya bir havayolu bagaj ücretinden kurtulmaya çalışmak, size başka şekillerde mal olabilir. Bununla birlikte, bugün nereye giderseniz gidin indirim istemekte fayda var.


Koç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Ay, 26’sında Terazi’ye geçerek masaya yumuşak, romantik bir hava getiriyor. Lady Luna, kaderin düğümleriyle tatlı bir yanı paylaştığı için, kendinizi aşkın sizi nereye götürebileceğini hayal ederken bulacaksınız. Geleceğin içinde kaybolmak için kendinize izin verin ve evrenden oraya ulaşmanıza yardım etmesini istediğinizden emin olun.

Akrep ayı yapısı seven Satürn ve joker Uranüs ile sert bir t-kare girdiğinde işler hafta ortası biraz daha yoğunlaşacak. Duygularınızın kontrolü sizde değilmiş gibi hissedebilirsiniz ve kalbinizin istediği ile gerçekte sahip olduğunuzla evlenmek boş bir hayal gibi gelebilir. Sakin olduğunuzdan emin olun ve özellikle de eski sevgilinizin veya eski sevgilinizin yeni biriyle görüşmeye başladığını öğrenirseniz, kendinizi sarmal haline getirmemeye çalışın.

Ay parıldayan Yay burcunda ilerlerken, Yılbaşı Gecesi daha hafif, daha fazla kutlama enerjisi getirecek. Bu ay yerleşimi, moralinizi önemli ölçüde yükseltecek ve önümüzdeki yıl için iyimserliğinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. Mars’la faydalı bir bağlantı aynı zamanda motivasyonunuzu geri kazanacak ve 2021’de yaşamış olabileceğiniz herhangi bir romantik düşüşten hemen sonra tekrar ayağa kalkmanız için ihtiyaç duyduğunuz ilhamı verecektir.


Koç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

2021’in son haftası geldi! İşten en iyi şekilde nasıl faydalanabilirsin, Koç?

Terazi burcundaki son çeyrek ay 26 Aralık Pazar günü olacak ve taahhüt sektörünüzle ilgili ayrıntıları tamamlamanız için size bir ay teşviki verecek. Sözleşmelerde, anlaşmalarda ve ortaklıklarda karşılıklılığa öncelik vermek için son hamleyi haftanın başında hissedebilirsiniz! Bu arada, Satürn hafta boyunca geri giden Uranüs’ten ayrılmaya devam ediyor. Meydan kendisinden uzaklaştıkça, finans ve değerler sektörünüz, topluluk, teknoloji ve hayaller sektörünüz hakkında daha az stresli hissediyor. 31 Aralık Cuma günü, meydan nihayet sona erdiğinde, profesyonel hayallerinize, ağlarınıza ve çevrimiçi platformlarınıza nasıl değer verdiğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz olabilir. Kare küçülürken, 28 Aralık Salı günü Jüpiter Balık’a girdiğinde umut yenilenmiş hissediyor. Jüpiter, bilinçaltı sektörünüzde Balık’ta evinde! Başarısızlık korkusu olmadan profesyonel hayallerinizi takip ederken sezgilerinizi dinlemek için daha fazla ilham alabilirsiniz. Kariyer gelişiminizi ve tanınmanızı yeniden yapılandırma fırsatları, 29-30 Aralık Çarşamba ve Perşembe günleri Merkür geri giden Venüs ile kavuşum yaptığında ortaya çıkabilir. Taahhütlerinizi müzakere etmek için ilham alabilirsiniz!


Koç Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Yorucu bir hafta sonu sayesinde haftaya oldukça yavaş hareket ederek başlıyorsunuz. Yine de sizi çok uzun süre aşağıda tutmayacak, çünkü Salı günü geç saatlere kadar kablolu ve yolunuza çıkan her şeye hazır olacaksınız. Aslında, bir arkadaşınızı geride bırakacak kadar hızlı hareket edebilirsiniz. Haftanın ilerleyen saatlerinde ebeveynlerle görüşün, çünkü onların yalnızca sizin yardımcı olabileceğiniz bir ihtiyaçları var. Pazar harika olacak ve yaratıcı enerjiniz sizi yeni bir tür romantik şeye götürebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.