Koç Burç Yorumları 26 Aralık 2021

Koç burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü neler bekliyor? Koç burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 26 Aralık 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

26 Aralık 2021 Pazar Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Dünyanın en tatlı arkadaşlarına sahip olsan bile yalnız hissetmek sorun değil. Akıl okuyucu olmadıkları için onları suçlamayın. Seni hayal kırıklığına uğrattılarsa onlara baştan söyle.


26 Aralık 2021 Pazar Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün nasıl kritik olunacağını belirlemek zorsa, dikkatli olun.


26 Aralık 2021 Pazar Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ay Terazi burcuna geçerek topluluğa yumuşak, tatlı bir ambiyans getiriyor. Ay, haritanızın kalp meselelerini yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden, bu titreşimler romantizm için mükemmeldir. Luna ve kaderin düğümleri arasındaki bağlantı sayesinde gelecek hakkında rüya görmek de bu enerjiyle örtüşecektir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ay, güneş ve şifalı asteroit Chiron ile sert bir t-kare girdiğinde, gerilime veya kendinden şüphe duyma hislerine dikkat edin. Şu anda doğrudan harekete geçme konusunda endişelenmeyin, ancak en büyük hayallerinizi gerçekleştirmeye layık olduğunuzu unutmayın.


26 Aralık 2021 Pazar Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Koç, kontrol ihtiyacından vazgeçmek, söylemekten daha kolay. Otoriter onuncu eviniz aracılığıyla Merkür’ü ve bilinçsiz kalıplardan oluşan on ikinci eviniz aracılığıyla şefkatli Neptün’ü devretmek arasındaki günümüzün tatlı sekstilini göz önünde bulundurursak, duruma bakış açınız en ufak bir fark yaratmayacaktır. Romantik bir ilgiye sonraki adımlarınızda iddialı ve stratejili yaklaşırsanız, daha sonra oyunda her zaman ilahi bir planın olduğunu fark edeceksiniz. Güneş aynı zamanda geleneksel onuncu gelenek evinize enerji veriyor, ancak uyum arayan yedinci uzlaşma evinizde aynı anda ay ile çatışacak. Bir orta yol bulun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.