Koç Burç Yorumları 18 Aralık 2021

Koç burcunun 18 Aralık 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Koç burcunun 18 Aralık 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Koç burcunun 18 Aralık 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 18 Aralık 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 18 Aralık 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Koç burcu 18 Aralık 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

18 Aralık 2021 Cumartesi Koç Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Yavaşlamalısın ve o seksi kıza ya da sana yaklaşmaya çalışan başka birine gerçekten iyi bakmalısın. Avın mücadelesi biraz daha uzun sürebilir, ama buna kesinlikle değer!


18 Aralık 2021 Cumartesi Koç Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

İstediğini elde etmek için tılsımı kullanmak sadece şimdilik işe yarayacak. Daha derin düşün.


18 Aralık 2021 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabahları biraz beyin sisinden muzdarip olabilirsiniz. İkizler ayı, puslu Neptün ile sert bir kareyi paylaştığı için uyumanın cazibesi gerçek olacak. Zihninizin biraz aksama süresini kullanması mümkün olabileceğinden, gün boyunca işleri kolaylaştırmak için kendinize izin verin. Bu akşam İkizler dolunayı ortaya çıktığında işler yoluna girecek, bu da önemli konuşmaları ve haberleri yolunuza kesinlikle çıkacak. Hayırsever Jüpiter'in yardım eli sayesinde, bu gece yapacağınız tartışmalar kesinlikle moralinizi yükselteceğinden, şu anda kapatmamaya çalışın.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.