İkizler Burç Yorumları 29 Aralık 2021

İkizler burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? İkizler burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 29 Aralık 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Aralık 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegensel yöneticiniz Merkür şimdi, samimi sekizinci eviniz birleşmeler, paylaşılan kaynaklar, tabu benzeri konuşmalar ve ruh eşi bağlantıları aracılığıyla güç merkezi Plüton ile yıllık kavuşumuna yaklaşıyor. Kedi dilini mi tuttu, İkizler? İster bekar, ister romantik bir şekilde bağlı olun, belirli bir bağlantının temelini çevreleyen temalara aşırı derecede odaklanmış olabilirsiniz. Aynı şekilde, altta yatan bir korku duygusu olabilir. Bir şeyi kendinize saklamak için elinizden gelen her şeyi yapacağınızdan, kartlarınızı masaya koymaktan korkmayın. Bu, özellikle ayın ayrıntı arayan altıncı evinizden geçişi düşünüldüğünde geçerlidir. Durumunuzun lojistiğini fazla düşünmeyin.


29 Aralık 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Birisi senin için çok yavaş hareket ediyor ve hayal kırıklığın kendini göstermeye başlıyor. Romantik bir şeyse, tam iyileşmeye başladığında çekip gidebilirsin. Biraz sabret.


29 Aralık 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Varlıklarınızı nasıl yenileyebilirsiniz, İkizler? Bugün Merkür, ortak finans ve birleştirilmiş varlıklardan oluşan gizli sektörünüzde geri giden Venüs ile kavuşum yapıyor. Kariyerinizi dönüştürmenin veya işinizle finansal olarak kendinizi güçlendirmenin yollarını düşünüyor olabilirsiniz. Bu birleşim, yeni taahhütler hakkında konuşmak veya hatta mevcut taahhütleri finansal açıdan sürdürülebilir olacak şekilde yenilemek için size ilham kaynağı olabilir. Taahhütlerinizin mesleki gelişiminizde birer varlık olmasını sağlamak için yeniden müzakere etmeyi düşünmenin zamanı gelmiş olabilir. Hatta bugünkü kavuşumdan sürpriz bir teklif gelebilir!


29 Aralık 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Huysuz bir arkadaş bugün bir yük olmaktan çıkacak – büyümeye karar verdiler.


29 Aralık 2021 Çarşamba İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı, Satürn ve Uranüs ile acımasız bir t-karesine girerken, bu sabah muhtemelen duygusal ve fiziksel olarak bitkin hissedeceksiniz. Yoğun bir yılın ardından enerji seviyenizi yenilemek için zihninizin, bedeninizin ve ruhunuzun şu anda neye ihtiyacı olduğunu dinlemeniz önemli olacak. Öğleden sonra daha çok kendiniz gibi hissedeceksiniz ve yönetici gezegeniniz Merkür ve tatlı Venüs arasındaki faydalı bir bağlantı sizi şımartmaya ve kendinizi biraz tedavi etmeye teşvik edecek. Bu kozmik ittifak, bağları derinleştirmek için de harika, bu yüzden özel biri için biraz zaman ayırmak isteyebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.