İkizler Burç Yorumları 13 Aralık 2021

İkizler burcunun 13 Aralık 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? İkizler burcunun 13 Aralık 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? İkizler burcunun 13 Aralık 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun 13 Aralık 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun 13 Aralık 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu 13 Aralık 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

13 Aralık 2021 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sağlıklı bir uzlaşma bulmanın zamanı geldi, İkizler. Örneğin, Mars'ın egzotik Yay burcuna geçişi ve anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerden oluşan yedinci evinizi taahhüt ettiğinizde, kozmos size bire bir ortaklıklarınız üzerinde çalışma fırsatı veriyor, yani aranızda bir araya gelmeye hazır olanlarınız. işte. Üstüne üstlük, meraklı gezegen yöneticiniz Merkür, seks, işbirlikleri ve ruh eşi bağlantılarından oluşan sekizinci evinizi harekete geçirerek resmen pragmatik Oğlak burcuna girecek. Sonuç olarak? Bire bir ortaklıklarınıza daha fazla odaklanmaya hazırsınız ve evren sizin tarafınızda.


13 Aralık 2021 Pazartesi İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bugün harika bir gün olacak — size arkadaşlarınızın ne kadar harika olduğunu ve benzer düşünen insanlarla çevrili olmanın ne kadar eğlenceli olduğunu hatırlatan o günlerden biri. Bir süredir bu kadar iyi hissetmediniz: kucaklayın!


13 Aralık 2021 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Geriye doğru eğilmekten ağrınız mı var? Şu anda daha az uyarlanabilir olmak sorun değil.


13 Aralık 2021 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda biraz boğazlanırsan kendini kötü hissetme sevgili İkizler. Yönetici gezegeniniz Merkür, Oğlak burcuna geçerek, sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığı konusunda ciddileşirken, sizi sınırlar belirlemek için üst boşluğa yerleştirir. Bu arada, Venüs ve Plüton gün boyunca kozmik bir ittifakı paylaşacak ve sizi kendinizi beslemeye yönelik adımlar atmaya zorlayacak – duygusal ve zihinsel sağlığınızı desteklemeyen insanları veya durumları bırakmak anlamına gelse bile. Bırakmak her zaman kolay değildir, ancak günümüzün kozmik iklimi, yeniyi kucaklayabilmeniz için eskiyi bırakmanızı ister.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.