İkizler Aylık Burç Yorumları Neler? İkizler Burç Yorumu Ocak 2022

İkizler burcunun Ocak ayı için burç yorumları neler? İkizler burcunun Ocak ayı neler bekliyor? İkizler burcunun Ocak ayı aşk hayatında neler bekliyor? İkizler burcunun Ocak ayı iş hayatı nasıl geçecek? İkizler burcunun Ocak ayı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları İkizler burcu Ocak ayı aylık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

İkizler Burcu Ocak Ayı Aylık Aşk Burç Yorumu

Yöneticiniz Merkür, sürülen Oğlak ile zaman geçirirken bir gün düz odak elde edersiniz, ancak 2 Ocak’a kadar, Merkür havadar Kova’da olduğunda tüm bahisler kapanır. Partnerinizden, sevgilinizden veya hoşlandığınız kişiden radikal olarak farklı düşünseniz bile, fikrinizi ifade etmekten korkmuyorsunuz ve korkmamalısınız.

Ayın on dördünde Merkür geri giderken sevdiklerinizle iletişim daha da zorlaşıyor, tıpkı flört dünyasındaki şeyleri karmaşık ve dramadan uzak tutmak gibi. Çok mesaj yazarsanız veya flört uygulamaları kullanıyorsanız, teknoloji o kadar güvenilir olmayacaktır, bu nedenle önümüzdeki haftalarda gerekirse onsuz iletişim kurmaya hazır olun.

Uranüs on sekizinde doğrudan gittiğinde Uranüs-Boğa eşleşmesinden gelen ilginç enerji hem kafa karıştırıcı hem de biraz heyecan verici olabilir. Son zamanlarda her zamanki romantik yollarınızda sıkışıp kaldıysanız, bu, işleri değiştirmek için sizin işaretiniz. Bu doğrudan geçişin aynı zamanda mali durumunuz üzerinde belirsiz bir etkisi vardır, bu nedenle büyük satın alma işlemleri yapmadan önce bir ortakla konuşun veya abartılı bir tarihe ayrılmadan önce banka veya kredi kartı bakiyenizi kontrol edin.

24 Ocak’ta geri giden Merkür Kova’dan uzaklaşırken ve sorumlu Oğlak burcuna yeniden girerken, yapacağınızı söylediğiniz şeyi takip edeceksiniz. Bu, biraz daha kararsız olmanıza alışmış mevcut veya potansiyel bir partneri şok edebilir.


İkizler Burcu Ocak Ayı Aylık İş Burç Yorumu

8 Ocak’ta Venüs retrosu ve güneş birleştiğinde, patronunuzun veya üst yönetiminizin size zam ve terfi teklif etmek istediğini görebilirsiniz. Artışı almaya hevesli olsanız da İkizler, terfiyi istemeyebilirsiniz. Bu, statü ve unvan değişikliğini istemediğinizden değil, ancak özellikle geçen yıl size tam olarak olmanız için yeterli zaman vermediyse, aileniz ve arkadaşlarınızla daha az zaman geçireceğiniz anlamına gelen daha fazla iş üstlenmekte tereddüt ediyorsunuz. kişisel yaşamınızda mevcut.

Diğer burçların aksine, ofiste güçlü olduğunuzu göstermenin tam zamanı. Merkür’ün gerilemesi, istediğiniz parayı elde etmek için patronunuza iyi bir dava sunmak için gereken eylem planınızı ve planlamanızı yeniden düşünmenizi sağlayabilir.

Yirmi beşinci, tartışmaya başlamanız ve bu yıl neden daha fazla parayı hak ettiğinizi açıklamanız için son derece etkili bir zaman. Patronunuz sizinle tüm kalbiyle hemfikir olabilir ve sözler verebilir, ancak önümüzdeki ayın sonunda Merkür gerileme sonrası gölgesini temizleyene kadar hiçbir şey yapamayacaklar. Bu, zam konusunda gereğinden fazla endişelenmenize neden olan çok fazla stres ve endişeye yol açabilir.

Stres yapmak için bir sebep yok. Yapabilirsin! Dikkat etmeniz gereken tek şey, Venüs yirmidokuzuncu ayda yön aldığında iş arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz.


İkizler Burcu Ocak Ayı Aylık İlişki Burç Yorumu

2022 yılı, 1 Ocak’ta Merkür Kova’ya girdiğinde çapkın bir notla başlar. Tanıştığınız herkesi cezbetmek için kapsamlı bilginizi ve zekanızı kullanın. Oğlak burcunun ikinci ayındaki yeni ayı sırasında bu bilgiyi yatak odasına götürün. Fiziksel bir bağlantı, derin bir duygusal bağa yol açabilir.

Ancak, çok hızlı hareket etme, İkizler. 14 Ocak’ta Merkür gerilemeye başlayacak ve sevgilinizle aynı fikirde olmanızı zorlaştıracak. On yedinci Yengeç dolunayı sırasında dışarı çıkmaktan kaçının. Egonuz ekstra hassas olacak ve sonradan pişman olacağınız şeyler yapabilirsiniz (eski sevgilinize mesaj atmak gibi).

19 Ocak’ta güneş Kova burcuna girdiğinde aşk hayatınızı ve ne aradığınızı yeniden değerlendirmek için flört etmeyi kısa bir ara verin. çok gergin bir gece.

Zor bir gerilemeden sonra, 29 Ocak’ta Venüs ilerlediğinde romantik bağlar kurmaya hazırsınız. Sıradan kaçamakları ciddi taahhütlere dönüştürün. Otuz birinci Kova yeni ayı sırasında maceralı bir tarihle ayı bitirin. Onları gerçekten tanımak için sevgilinizle mini bir yolculuğa çıkın.


1 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir arkadaşınız bir noktada size sıcak bir tavsiyede bulunur ve sizi düşünmeye sevk eder. Büyük bir şeyin eşiğinde olduğunuzu söyleyebilirsiniz, ancak her şeyi anlamak için kesinlikle dışarıdan bir bakış açısına ihtiyacınız var.


1 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Genellikle katı bir şekilde iş yapan biri, aniden size daha yumuşak bir yön gösterecektir.


1 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi dün gece romantik bir bağlantının ortasında bulduysanız, ay Yay burcunda hareket etmeye devam ederken, tatlılık muhtemelen erken saatlere kadar devam edecek. Bu titreşimler, o özel kişiyle aranızdaki bağı güçlendirmek için mükemmeldir, bu nedenle Yeni Yıl kutlamalarınızı öğleden sonraya uzattığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin. Ancak akşam yaklaşırken, Ay Oğlak burcuna geçtiğinde kendinize biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bu ay yerleşimini bir önceki geceki stresi azaltmak için bir fırsat olarak kullanmak isteyeceksiniz, böylece tamamen yenilenmiş hissederek 2022’ye yolculuğunuza başlayabilirsiniz.


İkizler Burcu Ocak Ayı Aylık Burç Yorumu

Temizleme

Seni engelleyen her şeyi bırakmaya hazır mısın İkizler? Bu ay, yarım kalmış işleri bir araya getirmek ve bir süredir hayatınızın cilvesi olan sorunlara çözüm bulmak için mükemmel bir ay.

2 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeni ay, 2022’yi mümkün olan en iyi şekilde başlatma arzunuzu artırabilir. Bunu akılda tutarak, neyin değişmesi gerektiğinin çok farkında olabilirsiniz. Ve hesaplaşma anını erteliyorsanız, bu ay evresi, işleri harekete geçiren bir katalizör görevi görebilir.

Bununla birlikte, tatlı Venüs gerileme evresini yirmi dokuzuncu yaşa kadar sürdürürken, kararlarınızdan, özellikle de para veya ilişkilerle ilgili kararlarınızdan şüphe duyduğunuz zamanlar olabilir. İçgüdülerinizi daha fazla dinlemeye çalışın ve şeyleri fazla düşünmeyin. Sezginiz sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Kişisel gezegeniniz olan Konuşkan Merkür, 14 Ocak’ta geri hareketine başlayacak ve bu da seyahat maceraları, çalışma, bir şeyler yayınlama veya diğer yeni fırsatlarla ilgili işlere bir maymun anahtarı koyabilir. İşler çözülene kadar sabır gerekli olabilir.

17’sinde, duygusal Yengeç’te ve para bölgenizde dolunay olduğunda bir müsrifliğe dönüşebilirsiniz. Bazı şeyler hakkında daha iyi hissetmek için savurganlık yaptığınızı görebilir. Biraz kişisel bakım veya kendinizi şımartmak sizin için alışverişten daha iyi olabilir.

19 Ocak’ta dört haftalık bir konaklama için güneş Kova burcuna girerken, bazı yönlerden biraz daha rahat hissetmeye başlayabilirsiniz. Erişiminizi genişletmek için bir fırsat ortaya çıkabilir ve yolunuza yeni gelişmeler getirebilir.

Savaşçı Mars, yirmi dördüncü ayda Oğlak burcuna ve yoğun bir bölgeye geçerek, daha fazla zenginlik veya duygusal mutluluğun keyfini çıkarmanızı engelleyebilecek köklü tıkanıklıklar üzerinde çalışma gereğini vurguluyor.

Son olarak, 31 Ocak’taki yeni ay, heyecan verici bir mücadeleye girişme çağrısı olabilir.


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.