Günlük Burç Yorumları 17 Aralık 2021

17 Aralık Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 17 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün İkizler burcunda hareket ediyor, merakınızı ateşlerken zihninizi keskin ve net bir yere getiriyor. Luna ve Chiron arasında yararlı bir bağlantı, yolunuza şifa getirecektir, ancak bilgi tabanınıza güvenmeniz, cevapları olmadığında sorular sormanız ve zekanızı takdir etmeniz önemli olacaktır. Bu arada, ay ve Satürn arasındaki bağlantı, ihtiyaç duyulan yerlerde sosyal sınırlar belirlemenize yardımcı olabilir, bu nedenle gerekirse çizgi çizmekten korkmayın. Bu akşam bir kitap, hobi veya izlemeyi düşündüğünüz o belgesel aracılığıyla zihinsel uyarım için biraz zaman ayırın.


Boğa Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı, bu sabah şifalı asteroit Chiron ile tatlı bir bağlantı paylaşıyor ve kendinize olan değerinizle ve inancınızla yeniden bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor. Sevgili Boğa, konu kendinizi savunmak olduğunda, özellikle de finans söz konusu olduğunda, bu titreşimler mükemmeldir. Çalışmanız için uygun bir şekilde tazmin edilmediğinizi düşünüyorsanız, konuyu üstlerinizle paylaşmanın şimdi tam zamanı. Gün sona ererken, sosyalleşme havasında olacaksınız, ancak size inanan ve sizi duygusal olarak yükselten insanlar lehine olumsuz etkilerden kaçınmalısınız.


İkizler Burcu

17 Aralık 2021 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzdan geçerken, yolunuza göksel kutsamalar getirirken, bugün havanız yükselecek. Arkadaşlıklarınızda çözülmesi gereken herhangi bir çatlak varsa, Luna ve şifalı asteroit Chiron arasındaki tatlı bağlantı sayesinde şimdi barış yapma zamanıdır. Ay ve Satürn kozmosta tatlı bir alışverişi paylaştığında, sezginiz ve evrenle bağlantınız da daha belirgin hissedilecek. Bir meditasyon seansı için biraz zaman ayırın ya da boş zamanlarınızda biraz tarot kartı çekin, çünkü diğer tarafın sizi bekleyen bazı mesajları olduğundan emin olun.


Yengeç Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, onikinci evinizi harekete geçirerek İkizler'den geçerken gün boyunca toprakta kalmayı unutmayın. Bu titreşimler sizin için biraz serebral olabilir, bu da duygusal, zihinsel ve ruhsal merkezinizi tutmazsanız stres seviyenizi yükseltebilir. Neyse ki, Luna ve Satürn arasındaki yararlı bir bağlantı, düşüncelerinizi üretken ve dengeleyici bir şekilde işlemenize izin vererek, kurtarıcı bir lütuf görevi görecektir. Eğer mücadele ediyormuş gibi hissetmeye başlarsan, sevgili Yengeç, ne kadar güçlü olduğunu ve ne kadar ilerlediğini hatırlamak için biraz zaman ayır!


Aslan Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı şifalı asteroit Chiron ile faydalı bir bağlantı kurarken, sevgili Leo, bugün gerçek arkadaşlarının kim olduğunu hatırlayacaksın. Bu titreşimler ruh ailenizi öne çıkaracak ve sizin için dağları yerinden oynatacak insanları yüzeye çıkaracak. Bu özel bağları güçlendirmek için en yakınınız ve en sevdiklerinizle bağlantı kurmak için biraz zaman ayırın. Öğleden sonra yaklaşırken, ay Satürn'e açı yaptığında odak noktanız romantizme ve kişisel bakıma kayacak ve haritanızın kalp meselelerini yöneten bölümünü harekete geçirecek. Karışıma sorumlu bir eğlence katmanın yollarını arayın ve günü hem minnettar hem de sevilmiş hissederek kapatacaksınız.


Başak Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak, bugün profesyonel hayatın hareketli olacak, çünkü İkizler ayı haritanızın kariyer hedeflerine hükmeden sektörüne ışık tutuyor. Gün boyunca bu yüksek titreşimleri sürerken, hafta sonu gelmeden önce yapılması gereken görevleri yerine getirirken, şu anda işinizden memnun hissedeceksiniz. Üstlerinizin dikkatini çekmesi muhtemel olduğundan, mümkün olduğunda yukarıda ve öteye gittiğinizden emin olun. Ofiste dolaşan ve gelecekte size fayda sağlayabilecek çok sayıda ilginç bilgi olacağından, iş arkadaşlarınızı ihmal etmediğinizden emin olun.


Terazi Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün İkizler burcundaki ay yerleşimi kollektife konuşkan ve beyinsel enerji getirecek olsa da, şaşırtıcı derecede huzurlu ve yüksek bir ruh halinde olacaksınız. Dünyaya daha fazla bağlı hissederek, psişik ve empatik yeteneklerinizde bir artışla ödüllendirileceksiniz, bu da sizi şefkatli bir boşlukta bırakacak. Yaşam boyunca zarafetle hareket etmek size doğal olarak gelirken, özellikle ayın Satürn ile faydalı bir bağlantı paylaştığı öğleden sonra, kendinize sınırların önemini hatırlatmanız gerekecek. Şu anda sevginizle özgür ve açık olun, ancak sizi duygusal olarak tüketebilecek veya tatlı eğiliminizden yararlanabilecek birine kendinizden çok fazla vermeyin.


Akrep Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı, şifalı asteroit Chiron ile faydalı bir açı paylaştığından, bu sabah erken bir başlangıç yapmaya çalışın. Bu kozmik bağlantı, haritanızın sağlığı ve dönüşümü yöneten sektörlerini tetikleyecek, kendinize dikkat ederek travma veya stres atmanıza izin verecektir. Sabah yürüyüşü veya meditasyonu, şu anda ruhunuz ve ruhunuz için harikalar yaratabilir ve gün içinde kendinizi daha hafif ve dengeli hissetmenize yardımcı olabilir. Saatler ilerledikçe sosyalleşme büyük bir faktör olacak, ancak konuşma sanatınızı gerçekten bağlı ve bağlı hissettiğiniz insanlara ayırmak isteyeceksiniz.


Yay Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir flört olduğun bir sır değil, sevgilim Yay ve bugün İkizler ayı haritanızın aşkı yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden bu forma sadık kalacaksınız. İkna etme gücünüz, karizmanız ve parıldayan auranızla birlikte güzel bir destek alacak ve bu da birkaç kişinin yüzünün kızarmasına neden olacak. Etkilemeyi umduğunuz birine kirpiklerinizi kırpıştırdığınız veya utangaç bir gülümseme yönelttiğiniz için kendinizi suçlu hissetmeyin. Altın kalbinizi kazanma konusunda gerçek bir şansı olmayan birine sahte bir yuva vermemeye çalışın. Gün sona ererken, olumlu olumlamalar veya günlük kaydı yoluyla öz bakım pratiği yapmak için biraz zaman ayırın.


Oğlak Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizler ayı, haritanızın sağlığı yöneten bölümünü harekete geçirecek ve fiziksel sağlığınız hakkında proaktif olmanızı isteyecektir. Stresin fiziksel durumunuzu nasıl etkilediğini incelemenin ve üzerinizde baskı oluşturabilecek herhangi bir dış etkiyle mücadele etmenin yollarını aramanın zamanı geldi. Yemek yeme, uyuma ve egzersiz düzeninize dikkat etmek zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz için harikalar yaratacak ve sizi yeni güç ve dayanıklılık seviyelerine taşıyacaktır. Gereğinden fazlasını taşıma eğilimin var, sevgili Deniz Keçisi. Dayanıklılık seviyeleriniz çoğundan daha yüksek olsa da, kendinizi bırakıp kendinizi beslemek için kendinize izin vermeniz gerekir.


Kova Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova, bugün küstah bir ruh halinde olacaksın, çünkü İkizler ayı haritanın kendini ifade etmeyi ve eğlenceyi yöneten bölümünü aydınlatıyor. Saçınızı dökmek için bir zaman varsa, bugündür. Luna ve yönetici gezegeniniz Satürn arasındaki tatlı bir bağlantı, kimliğiniz etrafında temalar ortaya çıkaracak, imajınızı iyileştirmeniz ve belki de yeni saç veya giyim tarzları denemeniz için size ilham verecek. Herhangi bir aşırı değişiklik yapmamaya çalışın, çünkü Satürn ve Uranüs arasındaki sert bir uygulama yönü, kişisel seçimlerinizi düşünmezseniz sizi pişmanlık duygularıyla baş başa bırakabilir.


Balık Burcu

17 Aralık 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay İkizler'den geçerken bugün aklınızda çok şey olacak, sevgili Balık. Arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınız, hassas bir işaret olarak sosyalleşme havasında olacak olsa da, şu anda insanlarla uğraşmanın biraz fazla uyarıcı olduğunu görebilirsiniz. Kendinize bir iyilik yapın ve birkaç saatliğine sosyal medya platformlarınızdan uzaklaşın ve bunun yerine evinizde organize olmaya odaklanın. Luna ve Satürn arasındaki bağlantı, derin temizlik için gecikmiş olabileceğinizi ve ev işlerine odaklanmanın tedavi edici bir unsur olacağına işaret ediyor.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.