Günlük Burç Yorumları 1 Ocak 2022

1 Ocak Günlük Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cumartesi günü için 1 Ocak Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Yay burcunda yolculuğuna devam ederken, dün geceki Yılbaşı kutlamasından gelen neşeli hisler günün ilk bölümüne akacak. Bu enerji, bir yılı daha üstlenmeniz gerektiğinde size barış getirmeye yardımcı olacak ve size diğer taraftan bir destek duygusu getirecektir. Akşam yaklaşırken, Luna ciddi Oğlak burcuna geçerken ruh hali daha da sağlamlaşacak. Bu enerjiyi yeni yıl kararlarınızla pratik bir şekilde yeniden bağlantı kurmak için kullanın ve kendinize çok fazla baskı uygulayabileceğinizi düşünüyorsanız, beklentilerinizi yeniden ayarladığınızdan emin olun.


Boğa Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dün gece arkadaşlarınızla dua ederken çok eğlendiyseniz, ayın Yay burcunda seyahat etmesiyle günün ilk bölümünde toparlanma modunda olacaksınız. Bununla birlikte, dışarıda bir gece geçirdikten sonra kendinizi emzirmek tek başına bir hareket olmak zorunda değildir, bu nedenle arkadaşlarınızı onarıcı bir brunch için dışarı davet etmekten çekinmeyin. Akşam yaklaşırken, ay sabırlı Oğlak burcuna geçerken biraz sessiz iç gözlem yapmak için arkadaşlarınıza veda edin. Muhtemelen sosyalleşmeye ara vermeniz gerekecek, bu da ruhsal benliğinizle ve 2022 için belirlediğiniz hedeflerle yeniden bağlantı kurmanızı sağlayacak.


İkizler Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi dün gece romantik bir bağlantının ortasında bulduysanız, ay Yay burcunda hareket etmeye devam ederken, tatlılık muhtemelen erken saatlere kadar devam edecek. Bu titreşimler, o özel kişiyle aranızdaki bağı güçlendirmek için mükemmeldir, bu nedenle Yeni Yıl kutlamalarınızı öğleden sonraya uzattığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin. Ancak akşam yaklaşırken, Ay Oğlak burcuna geçtiğinde kendinize biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bu ay yerleşimini bir önceki geceki stresi azaltmak için bir fırsat olarak kullanmak isteyeceksiniz, böylece tamamen yenilenmiş hissederek 2022’ye yolculuğunuza başlayabilirsiniz.


Yengeç Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dün gece eğlenceden payınızı almış olsanız bile, Yay burcunuz, sağlığınızı yöneten sektöre biraz moral getirdiğinden, dayanıklılığınız bugün oldukça hızlı bir şekilde geri dönecek. İşten izinli olsanız bile, tipik günlük rutininize geri dönmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Akşam tezahür etmeye başladığında, Luna, uğurlu Jüpiter ile tatlı bir bağlantı paylaşırken Oğlak burcuna geçecek. Bu zamanı radikal bir öz-sevgi alıştırması yapmak için kullanın ve evrenden gelen mesajlara karşı gözlerinizi açık tuttuğunuzdan emin olun, çünkü o muhtemelen şu anda size rehberlik etmeye çalışıyor.


Aslan Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Haritanızın eğlenceyi yöneten sektöründe aktif olan Yay ayı ile, dün gece sizin ve arkadaşlarınızın başlattığı partiye devam etme havasında olacaksınız. Brunch ile birkaç mimoza sahip olduğunuz için kendinizi suçlu hissetmeyin. 2021’den sağ kurtulduğunuz gerçeğini kutlamak tamamen uygun. Ancak, akşam gelip ay burçları Oğlak burcuna çevirirken bunu biraz yumuşatmak isteyeceksiniz. Bu titreşimler fiziksel sağlığınızla uğraşmak istemeyecek, bu da sağlığınızı daha ciddiye alma zamanınızın geldiği anlamına geliyor. Sağlıklı bir yemek yemek, su içmek ve makul bir saatte yatmak için elinizden gelenin en iyisini yapın; sabah kendinizi harika hissetmelisiniz.


Başak Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dün gece arkadaşlarınız varsa, muhtemelen geride kalan karışıklığın katı gerçekliğine uyanacaksınız. Neyse ki, Ay Yay burcunda seyahat ederken, muhtemelen birkaç arkadaşınız da burada kaldı ve temizlik konusunda size yardım etmekten fazlasıyla istekli olacaklar. Düzenli bir evde uyanacak kadar şanslıysanız, lezzetli bir kahvaltı hazırlayarak veya en sevdiğiniz kitapla baş başa kalarak evdeki mutluluğu kucaklamanın yollarını aramalısınız. Akşam yaklaşırken, yeni yılda imajınızı nasıl iyileştirmek istediğinizi düşünün ve faturaya uymayan eski kıyafetlerden kurtulun.


Terazi Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

2022’nin başlangıcını kutlamak için en yakınınız ve en sevdiğinizle bir brunch ayarlayarak arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle yeni yıla başlayın, sevgili Terazi. Sosyal yönünüz insan etkileşimi isteyecek, bu yüzden biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. uzun mesafeli arkadaşlarınızla da bağlantı kurun. Bununla birlikte, çok geç saatlere kadar dışarıda kalmayın, çünkü öğleden sonra ayın topraklanmış Oğlak burcuna geçtiğinde kendinizi evde tecrit etme havasında olacaksınız. Akşamın geri kalanında telefonunuzu kapatmak ve sessizce fişten çekmenin keyfini çıkarmak için bu ay yerleşimini bir bahane olarak kullanın.


Akrep Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Yay burcunda son adımlarını atarken, devam edin ve en sevdiğiniz mağazalarda gerçekleşen Yılbaşı indirimleriyle kendinizi şımartın ve 2022’ye başlamak için kendinize birkaç hediye alın. Biraz savurganlık yapmak istiyorsanız sorun değil, ancak harcamalarınızda kontrolden çıkmamaya çalışın. Akşam yaklaşırken, Oğlak ayı haritanızın iletişimi yöneten bölümünü harekete geçirdiğinde en iyi dostlarınızla yeniden bağlantı kurmak isteyeceksiniz. Önümüzdeki yıl yeni bir iş bulmayı umuyorsanız, bu zamanı profesyonel profillerinizi de düzeltmek için kullanın.


Yay Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bugün burcunuzda son adımlarını atarken, önümüzdeki yıl için dramatik hedefler belirlemeniz için size ilham verirken, bir şükran ve neşe patlaması hissedeceksiniz. Yıldızlara ateş etmek harikadır, ancak kendinize gerçekçi olmayan beklentiler koymadığınıza dikkat edin. Akşam yaklaşırken, ay Oğlak burcuna kayacak ve masaya daha topraklanmış ve pragmatik bir hava getirecek. Bu enerjiyi, 2022 için kararlarınızı yeniden değerlendirmek ve önümüzdeki 12 ay için makul hedefleri özetlemek için yapılması gereken ayarlamaları yapmak için kullanın.


Oğlak Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün, Yay burcunun bilinçaltını yöneten bölümünde iyi bir neşe bahşettiği için, belirgin bir neden olmaksızın moraliniz yüksek olacak. Mutluluğunuzu hemen sorgulamayın ve her yeni yılın başında gelen huzuru kucaklayın. Akşam tezahür etmeye başladığında, Luna zaten hissettiğiniz neşe ve minnettarlığı ekleyerek burcunuza geçecek. Bu ay yerleşimi, özellikle 2022 için hedeflerinizi sıralarken netlik bulmanıza yardımcı olacaktır. Önümüzdeki 12 ay boyunca, özellikle de hayallerinizi gerçekleştirme söz konusu olduğunda, kendinizi ilk sıraya koyma konusunda kendinizi kötü hissetmeyin.


Kova Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maceracı doğanız bugün dışarı çıkıp oynamak isteyecek, sevgili Kova, Yay burcu size etrafınızdaki dünyayı keşfetmeniz için ilham veriyor. Bu enerjiyi yakın zamanda açılan yeni mahalle yerlerini kontrol etmek için kullanın ve Yeni Yıl kutlamalarınıza devam etmenin bir yolu olarak yerel olarak alışveriş yapmanın ve yemek yemenin yollarını arayın. Akşam bastırmaya başladığında, daha sakin bir ruh hali seni bulacak ve buna erken bir gece demen için ilham verecek. Günlük şenliklerinizi tamamladığınızda kendinize biraz zaman ayırın ve yatmadan önce bir meditasyon seansına girdiğinizden emin olun.


Balık Burcu

1 Ocak 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Henüz işle ilgili Yeni Yıl kararlarınızı belirlemediyseniz, bugün bunu yaptığınızdan emin olun, çünkü Yay burcu, haritanızın kariyerini yöneten sektörünü iyi şanslar ve olanaklarla donatıyor. Bir hedef listesi yazarak bu niyetleri bir adım daha ileri götürün, ardından tezahürlerini desteklemek için onları ön bahçenize gömün. Akşam ortaya çıkmaya başladığında, ay Oğlak burcuna geçecek ve iş arkadaşlarınızdan oluşan ağınızı geliştirmeniz için size ilham verecek. Önümüzdeki 12 ay boyunca profesyonel merdivenleri tırmanırken onların yardımı işe yarayabileceğinden, sektör arkadaşlarınıza birkaç mesaj gönderdiğinizden emin olun.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.