Günlük Aşk Burç Yorumları 24 Aralık 2021

24 Aralık Günlük Aşk Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Cuma günü için 24 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Luna, titiz Başak burcuna ve bugün, sağlık alışkanlıklarınızdan sıkıcı yapılacaklar listenize kadar her şeyi çevreleyen temaları vurgulayarak, titizlik, günlük ritüeller ve hizmet eylemleriyle ilgili sorumlu altıncı evinize giriyor. Aynı zamanda Noel Arifesi olduğu göz önüne alındığında, bu ay geçişi daha iyi bir zamanda gelemezdi Koç. Her ne kadar, geniş maceralı dokuzuncu eviniz aracılığıyla, kırmızı-sıcak gezegen yöneticiniz Mars’a ayın karesini düşündüğünüzde, bu süreçte kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Kabul etmeyi seçerseniz, göreviniz gerekli sınırları belirlemek ve dramanın aşk hayatınıza girmesine izin vermemektir.


Boğa Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mutlu Noeller, Boğa. Tam tatil sezonu için tam zamanında, ay, aşk, tutku, zevk ve kutlamadan oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla dünya burcunuz Başak burcunda ilk çıkışını yapıyor. Kutlamalar için tatlını yanında mı getiriyorsun? Astroloji bugün biraz gergin, bu yüzden mümkünse küçük kayıtsızlıklardan uzaklaşmaya çalışın. Bu, özellikle tatlı gezegen hükümdarınız Venüs’ün, dokuzuncu genişleme eviniz, inanç sistemleriniz ve bilinmeyen bölgeniz aracılığıyla dönüştürücü Plüton’a yakınlığı göz önüne alındığında geçerlidir. Yani, sevgilinizi eklektik bir akraba grubu arasında yepyeni bir ortama taşıyor olabilirsiniz ya da tam tersi. Tatiller her zaman kaotiktir. Nefes almak.


İkizler Burcu

24 Aralık 2021 Cuma İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevdiklerinizle bir araya gelmenin ve en sevdiğiniz tatil kokteyli Gemini’yi yudumlamanın zamanı geldi. Noel Arifesi için tam zamanında, ökse otunun altında, ay Başak burcuna ve evinizin dördüncü evine, aile meselelerine ve duygusal temellere bugün girer ve aile ile tatil şenliklerinden planladığınız sıkıcı lojistiğe kadar her şeyi vurgular. Bekar veya zaten bağlıysanız, ayrıntılarla normalden daha fazla endişe duyabilirsiniz, bu yüzden fazla düşünmemeye çalışın. Bununla birlikte, meydan okumanız, yakın birlikteliklerinizle ilgili yoğunluğu tetikleyebileceğinden, potansiyel olarak Venüs’ün Oğlak burcundaki güç merkezi Plüton ile kavuşumundan kaynaklanabilir. Ailenizle ve diğer önemli arkadaşlarınızla eşit miktarda kaliteli zaman geçirmeye çalışın.


Yengeç Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yengeç burcu, özellikle de sevdiklerinizle geçireceğiniz tatil sezonundan daha çok sevdiğiniz bir şey yoktur. Noel Arifesi için tam zamanında, ay Başak burcuna ve meraklı üçüncü iletişim ve anlık alışveriş evinize girerek yakın çevrenize ve günlük karşılaşmalarınıza vurgu yapıyor. Bununla birlikte, sorumlu durum tespiti evinizdeki Luna’nın Mars’a olan çalkantılı karesi, büyük olasılıkla süreçte biraz gerginlik ve kaosu tetikleyecektir. Bekar ya da evli, bugün normalden çok daha meşgulsün, bu mantıklı. Bununla birlikte, ilişki sektörünüzde Venüs’ün Plüton ile kavuşumu düşünüldüğünde, önemli bir diğer kişiyle de bazı sürtüşmeler olabilir.


Aslan Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Tek veya bağlı, kesin olan bir şey var, Leo: Tatil sezonu için geri dönmeyi dört gözle bekliyorsunuz. Hatta bir tatil toplantısının lojistiğini aşırı analiz ediyor veya önemli bir kişiyi ekstra özel bir tatil hediyesi ile şaşırtıp şaşırtmamayı düşünüyor olabilirsiniz. Titreşimlerin akmasına izin verin ve keyfinize bakın. Ayrıca, sonuçta önemli olan düşüncedir. Luna, eğlence, kutlama ve tutkuyla dolu beşinci evinizde Mars’la aynı anda çatışacak ve karışıma biraz şımartıcı enerji katacak, bu yüzden hafifçe yürüyün. Bu, sağlıkla ilgili altıncı evinizde Venüs’ün Plüton’a yakınlığı göz önüne alındığında özellikle doğrudur. Ölçülü bir zevk.


Başak Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Başak, bugün burcunuza kayarak duygusal istikrarınızı ve genel ihtiyaçlarınızı önceliklendirmenizi hatırlatıyor. Tabii ki, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aileniz ve duygusal temelleriniz aracılığıyla ayın cüretkar Mars’a çalkantılı karesi göz önüne alındığında, bunu söylemek yapmaktan daha kolay. Bu zamanda, koşullar tarafından kolayca öfkelenmeye eğilimlisiniz. Asıl soru şu: Bu öfke nereden kaynaklanıyor? Hem Venüs hem de Plüton Oğlak burcunda güçlerini birleştirirken ve aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz ile, zihninizde kirasız yaşayan bir aşk ilişkisi de olabilir.


Terazi Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mutlu Noeller, Terazi. Üzerini değiştir ve bebekle en sevdiğin tatil pijamalarını giy. Ne de olsa ay, Başak’tan ve kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili gizli on ikinci evinizden geçiyor. Her ne kadar biraz mahremiyeti sevseniz de, Luna’nın yakın çevrenizdeki üçüncü eviniz aracılığıyla Mars’a karesi, yalnızlık arzunuz ile tatillerde görmezden gelemeyeceğiniz gürültülü aile şenlikleri arasında sürtüşme yaratabilir. Dahası, ailenizin dördüncü evinde Plüton’un yanında oturan gezegensel yöneticiniz Venüs ile gün boyunca, özellikle ev cephesinde biraz gerilim olabilir.


Akrep Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Duygular yoğundur ve kişisel karşılaşmalarınız istisna değildir, Akrep. Bu özellikle, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizden oluşan üçüncü eviniz aracılığıyla modern yöneticiniz Plüton’un yanında oturan Venüs için geçerlidir. Sevgilinizle güç oyunlarından ve manipülasyondan uzak durun. Noel Arifesi olmasına rağmen, sözlerin her zamankinden daha fazla ağırlığa sahip ve iğneni kullanmaktan korkmuyorsun. Ancak, dışarı çıkmak yerine, bir adım geri atmaya çalışın ve düşmanlığın nereden kaynaklandığını düşünün. Ay, tatil eğlencesi için mükemmel olan, sosyal açıdan bilinçli onbirinci dernekler evinizin üzerinde geziniyor olacak. En iyisini yap.


Yay Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Harcama konusunda sakin ol, Yay. Tabii ki, bunu tatil sezonunda yapmaktan daha kolay ama Venüs’ün Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşumu – istikrar arayan ikinci para, mülk ve değer sistemleriniz aracılığıyla – sizin açınızdan bazı aşırı iniş ve çıkışları tetikleyebilir. Bekar? Aynı şey, bu zamanda değerlerinizi gerçekten tanımak için içe doğru gitmeye çağrıldığınız için, öz-değeri döndüren duygular için de geçerlidir. Mars aynı zamanda burcunuzdan fışkırıyor, size tutkuyla enerji ve canlılık veriyor, bu da bir artı. Bununla birlikte, bu enerji biraz fazla iyimser olma eğilimindedir, bu yüzden topraklanmış kalın.


Oğlak Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bildiğiniz gibi, ay taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli evlerinizi yönetir. Yine de, şu anda macera, genişleme ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizin üzerinde geziniyor olacak. Noel için balınla mı seyahat ediyorsun? Anahtar, lojistiği aşağı çekmektir, çünkü ay, süreçte Mars ile aynı anda çatışacaktır. Başka bir deyişle, bazılarınız ve diğer önemli kişiler seyahatle ilgili beklenmedik zorluklarla karşılaşabilirken, diğerleri veba gibi kalabalıklardan kaçınmaya karar verebilir. Burcunuzdaki Venüs kavuşumu Plüton oynamaya gelmedi, bu yüzden tatil ruhunuzu kaybetmeyin, Oğlak.


Kova Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bu yıl alışılmadık bir rota mı seçiyorsunuz, Kova? Tek veya zaten romantik bir şekilde bağlanmış, bugünün Venüs-Plüton kavuşumu, kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyden oluşan gizli on ikinci evinizi ateşleyecek. Bu da, ya kendinize saklamaya ya da çok özel bir aşk ilgisini gizlice şehvet etmeye yönelik yoğun arzuyu tetikleyebilir. Ne de olsa bugün Noel Arifesi, neden sevdiklerinizle birlikte geçirmiyorsunuz? En kötü durumda, çok ihtiyaç duyulan tavsiyeleri her zaman yakın akrabanızdan isteyebilirsiniz. Ay ayrıca cinsel kimyayla ilgili sekizinci evinizden geçiş yapacak, dolayısıyla sevgiliniz hakkındaki tutarlı düşünceler.


Balık Burcu

24 Aralık 2021 Cuma Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Mutlu Noeller, Balık. Bekar ya da önceden alınmış, özellikle etrafınızı çevrelemeyi seçtiğiniz insanlar söz konusu olduğunda, ayırt etme yeteneğinizi bugün kullanmanız önemlidir. Örneğin, uyum arayan ilişki sektörünüzden geçen ayın ortasında, Venüs, onbirinci eviniz dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusu aracılığıyla sarhoş edici Plüton ile buluşacak. Özel birine aşıksanız, işlerin aniden ısındığı bir tatil toplantısında onunla karşılaşabilirsiniz. Sorumluluğu üstlenmeniz gerekip gerekmediğini mi merak ediyorsunuz? Luna’nın Mars karesi biraz sürtüşmeyi tetikleyebilir, ancak bu aynı zamanda sizin açınızdan cesur bir harekete ilham verebilir.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.