Günlük Aşk Burç Yorumları 23 Aralık 2021

23 Aralık Günlük Aşk Burç Yorumları hakkında Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burçlarını aşk, sağlık, para hususlarında neler bekliyor? İşte Perşembe günü için 23 Aralık Günlük Burç Yorumları sizlerle.

Koç Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Koç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna doğrudan şanslı Jüpiter’in karşısına oturacak – onbirinci eviniz, topluluk ve dünyaya ait olma duygunuz aracılığıyla – karşıtlık duygularını tetikleyecek. Sevgi ilginize karşı, genişletilmiş ağınızdan kaynaklanan onaylanma veya eksikliği ile ilgili olarak. Senin için en önemli olan nedir, Koç? Kalbinizin arzuları mı yoksa herkesin onayı mı? Kızgın gezegen yöneticiniz Mars, macerayla ilgili geniş dokuzuncu evinizde dolaşırken, deneyimin heyecanına daha fazla odaklanmış olabilirsiniz ve konuşmaktan da korkmuyorsunuz.


Boğa Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleri, en içteki duygular, yaşam alanınızı çevreleyen temalara ve duygusal tatmin arzusuna vurgu yaparak dolaşmaya devam ediyor, ancak dahası var. Luna, otorite ve kariyerle ilgili otoriter onuncu eviniz aracılığıyla, geniş Jüpiter’in tam karşısında oturacak ve kişisel ve profesyonel yaşamınız arasında karşıtlık hislerini tetikleyecek. Bunu söyledikten sonra, ister bekar ister romantik bir şekilde bağlı olun, bu zorlu halat çekme, önceliklerinizi belirlemeniz ve dengeyi geliştirmeniz için size meydan okuyor. Mars ayrıca yakın bir sekizinci birleşme evinden cızırdayarak – bağlantınızın temelini harekete geçiriyor – bu yüzden sayın Boğa.


İkizler Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe İkizler Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Konuşun ama sevgilinizin bakış açısını, İkizler’i göz ardı etmeyin. Ay, Aslan ve iletişim, düşünce süreçleri ve yerel toplulukla ilgili üçüncü evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna, macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan felsefi dokuzuncu eviniz aracılığıyla açık sözlü Jüpiter’in tam karşısına oturacak. Şanslı Jüpiter aynı zamanda bire bir ilişkilerden oluşan yedinci evinizi de yönetir, böylece kendinizi hararetli bir tartışmanın içinde ve/veya bir inanç sistemini zorlarken bulabilirsiniz. Mars’ın da ilişki sektörünüzde cızırdadığını unutmayın, bu nedenle bu zamanda mücadeleci olma arzunuza dikkat edin.


Yengeç Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Kendinizi şımartın, Kanser. Ay, şenlikli Aslan ve istikrar arayan ikinci konfor, mülk ve değer sistemleri evinizde parlıyor, şehvetli zevklerinizi ve duygusal tatmin arzusunu çevreleyen temalara vurgu ve sezgisel netlik getiriyor. Yakalayış? Bekar ya da zaten romantik bir şekilde bağlı olmanıza rağmen, Luna’nın birleşme, işbirlikleri ve ruh bağlarından oluşan sekizinci eviniz aracılığıyla genişleyen Jüpiter’e muhalefeti, sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız ile önemli bir diğerininki arasında sürtüşme yaratabilir. Denge anahtardır ve Venüs, uyum arayan yedinci anlaşmalar ve uzlaşma evinizden geçerken, birbirinizle yarı yolda tanışma fırsatı var.


Aslan Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Aslan Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Burcunuzda parıldayan ay ile tüm gözler üzerinizde, ancak şu anda düşünmeniz gereken daha çok şey var, Aslan. Örneğin, yansıtıcı ve aşırı duyarlı ay, taahhütlü yedinci eviniz, uzlaşmanız ve diğer önemli eviniz aracılığıyla geniş Jüpiter’in tam karşısında oturacak ve bu da siz ve bir sevgili arasındaki karşıtlık duygularını tetikleyebilir. Belki belirli şeylerde aynı fikirde değilsiniz veya belki de birinizin belirli bir durumda tamamen farklı bir bakış açısı var. Her iki durumda da, bu, birbirleriyle yarı yolda tanışma ve süreçte birbirlerinden öğrenme fırsatını ortaya çıkarır.


Başak Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, kapanış, rüyalar, gizli gündemler ve perde arkasındaki her şeyle ilgili gizli on ikinci evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, sorumlu günlük ritüeller ve durum tespiti ile ilgili altıncı eviniz aracılığıyla Kova’daki cömert Jüpiter’in tam karşısına oturacak. Başak, özel biri için orada olmak istiyorsun, ama aynı şekilde, güvenli alanınıza çekilmek için güçlü bir ihtiyaç hissediyorsunuz. Belki sağlıklı bir uzlaşma işe yarar? Evde birlikte vakit geçirmek ya da çiftler için yogaya kaydolmak kadar basit bir şey bile uzun bir yol kat eder. Birlikte yapıştırın ve sıkıştırın.


Terazi Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Terazi Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygusundan oluşan onbirinci deneysel evinizde parıldamaya devam ederek, bireysel özgürlüğünüzden dünyanıza girmesine izin vermeyi seçtiğiniz insanlara kadar her şeyi çevreleyen temalara vurgu ve netlik getiriyor. Terazi burcu, göksel sosyetik olduğunuz bir sır değil, ancak bu doğuştan gelen özlemin etrafınızdakileri memnun etmesine izin vermeyin, bu süreçte kalbinizin arzularını engellemesine izin vermeyin. Bu, özellikle Venüs’ün duygusal olarak yönlendirilen dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla Oğlak burcundaki yaklaşan gerilemesi düşünüldüğünde geçerlidir. Değer sistemleriniz değişiyor ve doğru olduğunu bildiğiniz şeyi göremezsiniz.


Akrep Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Bugünün Aslan burcundaki eğlenceli ayı, otorite, kariyer ve kamusal kişilikle ilgili otoriter onuncu evinizde parıldamaya devam ederek geleneklerinizden dünyadaki itibarınıza kadar her şeyi vurguluyor. İş, özel hayatınızın önüne mi geçiyor, Akrep? Bu hassas bir denge, sonsuz bir çabadan bahsetmiyorum bile, ancak bugünün astro-hava durumu bir orta yol bulmanız için sizi zorluyor. Örneğin, ay aynı anda dördüncü eviniz, aile meseleleriniz ve en içteki duygularınız aracılığıyla genişleyen Jüpiter’in karşısına oturacak ve bu süreçte muhalefet duygularını tetikleyecektir. İletişim anahtardır, ancak zihinsel ve fiziksel ihtiyaçlarınızı göz ardı etmeyin.


Yay Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Yay Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Macera, bilgelik ve bilinmeyen topraklardan oluşan geniş dokuzuncu evinizde parıldayan Aslan burcundaki günümüzün sinematik ayı ile geleceğin neler getireceği konusunda kendinize güveniyor ve heveslisiniz, ancak bir yakalama var. Luna, meraklı üçüncü iletişim eviniz, düşünce süreciniz ve yerel topluluk aracılığıyla geniş gezegen hükümdarınız Jüpiter’e doğrudan bir muhalefet yapacak ve uzun vadeli hedefleriniz ile anlık alışverişleriniz arasında sürtüşme yaratacaktır. Yay, ister bekar, ister romantik olarak bağlı olun, bu süre zarfında, özellikle seçimleriniz ve genel yön duygunuzla ilgili olarak, ayırt etme yeteneğinizi kullanmak çok önemlidir. Senin gerçeğin, sevgilininki kadar geçerli.


Oğlak Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Oğlak, sadece sen değilsin. Burası gerçekten sıcak ve hepsi, sinematik Aslan ve samimi birlikteliklerden, cinsel kimyadan ve ruh eşi bağlantılarından oluşan erotik sekizinci evinizde cızırdayan, taahhüt ettiğiniz anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli yedinci evinizin göksel hükümdarı olan ay sayesinde. . Bu enerji, ilişkinizi sağlamlaştırma ve işleri bir sonraki seviyeye taşıma konusunda her zaman bir artıdır, ancak bir yakalama var. Luna, istikrar arayan ikinci konfor eviniz, mülkünüz ve değer sistemleriniz aracılığıyla inatçı Jüpiter’e doğrudan bir muhalefet yapacak. Egonuzun bu gerçek çift durumunun önüne geçmesine izin vermeyin. Denge her şeydir.


Kova Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Kova Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Yaklaşımınızdan bu kadar eminken kendinizi başkasının yerine koymak zordur, Kova. Bugünün Aslan burcundaki ayı, taahhüt ettiğiniz yedinci ev anlaşmalarınız, uzlaşmanız ve diğer önemli evinizi göz kamaştırıyor olsa da, genel olarak bire bir bağlantılarınızı ve ortaklıklarınızı çevreleyen temalara daha fazla vurgu yapılıyor. Bununla birlikte, bekar olmanıza veya zaten aşık olmanıza rağmen, Luna’nın burcunuzda açık sözlü Jüpiter’e muhalefeti, şeyleri algılamanızla sevgilinizin sevgi arzuları arasında sürtüşme yaratabilir. Ne de olsa sen bir hava burcusun, yani çoğundan daha fazla özgürlüğe ihtiyacın var ve sorun değil. Özel biriyle yarı yolda tanışmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Balık Burcu

23 Aralık 2021 Perşembe Balık Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci evinizin göksel hükümdarı olan ay, sinematik Aslan ve sağlık, günlük ritüeller ve özen ile ilgili sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla yolculuğunu tamamlamadan önce, Luna, şanslı Jüpiter’e doğrudan karşı koyacaktır. kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve perde arkasındaki her şey aracılığıyla. Balık, sürece güven ve bir sevgili uğruna kendini fazla zorlama. En azından tamamen romantik bir bağlantı kurmadan önce kendini sevme ve denge kurma alıştırması yap. Ve geri çekilmek ve rahatlamak için biraz zamana ihtiyacınız varsa, özgürlüğünüze ve kutsal alanınıza öncelik vermekten çekinmeyin.


Kaynak: https://www.astrology.com/horoscope/daily.html

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.