Boğa Burç Yorumları 28 Aralık 2021

Boğa burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü neler bekliyor? Boğa burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 28 Aralık 2021 Salı günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 28 Aralık 2021 Salı günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

28 Aralık 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, için için yanan Akrep’e ve taahhüt ettiğiniz yedinci anlaşmalar, uzlaşmalar ve diğer önemli evlerinize kayar ve bire bir bağlantılarınızı çevreleyen temalara vurgu ve netlik getirir. Aşk bölümünde bir şey bunaltıcı geliyorsa, yoğunluktan vazgeçme, Boğa. Ay geçişinin hamlığı, kılık değiştirmiş bir nimet olabilir. Bu, özellikle birlikteliğinizden kaynaklanan tutku tarafından yönlendirildiğiniz ve ilham aldığınız için, Yay burcunda cızırdayan go-getter Mars ve seks, samimi birliktelikler ve ruh eşi bağlantılarıyla ilgili sekizinci eviniz için geçerlidir. Ayrıca Jüpiter akşamın ilerleyen saatlerinde Balık burcuna girecek ve bu da size yenilenmiş bir umut duygusu sunacak.


28 Aralık 2021 Salı Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Çalışanlarınız şu anda inanılmaz derecede destekleyici, dün olduğundan çok daha fazla. Şu anda dünyada akan özgecil enerji var, bu yüzden ihtiyacınız varsa onu kullanın.


28 Aralık 2021 Salı Boğa Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Sabit burç gerginliğinin bir kısmı bugün hafifliyor, Boğa! İlkbaharın sonundan yaz ortasına kadar tekrar düşünün. İş nasıl hissettirdi? Profesyonel ağınızı genişletebilir veya zahmetsiz olsanız da profesyonel hayallerinize ulaşmada önemli ilerlemeler kaydedebilirdiniz. Jüpiter Kova’dan umutlu Balık için ayrılırken bu harika duygular bugün geri dönüyor! Balık burcundaki Jüpiter, sevgi ve sınırsızlık duygusu aşılar. Sektörünüzde yeni, güzel bağlantılara sahip olabileceğiniz ve yeni profesyonel olanakların hayalini kurduğunuz için, kendinizi normalden daha hayalperest hissedebilirsiniz. Çalışmanız çevrimiçiyse, profesyonel sosyal medyanız daha da tanınır hale gelebilir!


28 Aralık 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün size güçlü bir temel sağlayan son derece dengeli bir aşamadasınız.


28 Aralık 2021 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi ayı Merkür, Venüs ve Plüton ile bazı kaba bağlantıları paylaştığı için bu sabah muhtemelen dağınık ve biraz bitkin hissedeceksiniz, küçük Boğa. Bu kozmik iklimde içgüdüsel ve tuhaf rüyalar da ortaya çıkabilir ve güne başlarken silkelenmekte zorlanabilirsiniz. Sabah saatlerinde sizi bulmuş olabilecek herhangi bir funk’tan kurtulmanıza yardımcı olmak için işe gitmeden önce bir meditasyon veya kardiyo seansına girmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Bu akşam sevgiye yaslanın ve günün erken saatlerinde ortaya çıkan tüm stresleri kısa sürede unutacaksınız.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.