Boğa Burç Yorumları 26 Aralık 2021

Boğa burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Boğa burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü neler bekliyor? Boğa burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Boğa burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Boğa burcunun 26 Aralık 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Boğa burcu 26 Aralık 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

26 Aralık 2021 Pazar Boğa Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Romantizm, flört ve büyük bir aşk. Şu anda fazla konsantre olamamana şaşmamalı. Aşkın (ya da şehvetin) yürek hoplatan kısmının tadını çıkarın ve donuk gerçekliğe yerleşmek için bu kadar acele etmeyin.


26 Aralık 2021 Pazar Boğa Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Ciddi olun – bugün insanlar bir saray soytarısı aramıyor. Bir lider istiyorlar.


26 Aralık 2021 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Son zamanlarda bazı kişisel değişiklikler yapmak istiyorsanız, metafizik veya maneviyatın olmak istediğiniz yere ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini düşünün. Yönetici gezegeniniz Venüs, bugün ruhsal uygulamanızı yöneten haritanızın sektörünü aktive ederek dönüştürücü Plüton ile kozmik bir ittifaka girecek. Anlayamayacağınız güçler tarafından desteklendiğiniz fikrini benimserken evrene bakış açınızı değiştirmek, geçmişte kendinizi onlara kapatmış olsanız bile, yeni olasılıklara açılmanıza yardımcı olabilir. Bir gecede yeni bir inanç sistemini benimsemek için baskı hissetmeyin, ancak bir meditasyon seansına girmeyi veya yerel cadı dükkanınızdan birkaç kristal almayı düşünün.


26 Aralık 2021 Pazar Boğa Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Gezegen yöneticiniz Venüs, Oğlak burcundaki için için için yanan Plüton ve macera, genişleme ve inanç sistemlerinden oluşan dokuzuncu eviniz ile birlikte gerilemeye devam ediyor. Boğa, romantizm ve değer sistemleri konusundaki felsefende ne değişti? Bağlılık kararı ya da ani bir özgürlük arzusu olsun, konuştuğumuz gibi kişisel görüşlerinizin temeli değişiyor. Unutmayın, güneş evinizin dördüncü evinizi, aile meselelerinizi ve duygusal temellerinizi yönetir ve aynı zamanda dokuzuncu genişleme, inanç ve bilinmeyen bölge evinize enerji verir. Ay’a bir karede otururken, istikrar tanımınız ile meydana gelen değişiklikler arasında uyum arıyorsunuz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.