Başak Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

İçerikler

Başak burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası için burç yorumları neler? Başak burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası neler bekliyor? Başak burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 27 Aralık – 2 Ocak haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Başak Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta romantizm tatlı ve muhtemelen biraz yaramaz olabilir. Başak, iyi vakit geçirebilirsin.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, romantizm evinizde, ilişkiler evinizde Balık’ta Neptün ile altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Sevgilinizin kulağına tatlı seksi şiirler fısıldıyor olabilirsiniz. Ve bu size romantik bir macera yaşatmak için istenen etkiye sahip olabilir. Başak, bu öğleden sonra tatlı bir zevk olabilir.

28 Aralık Salı günü, konutlarınızda Yay burcundaki Mars, sözleşmeler ve anlaşmalar evinizde Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün bir şey imzalamanızı gerektiren bir satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu, bir daire kiralaması veya ev için büyük bir satın alma olabilir. Başak, bir satış elemanı sözleşmelerle hazır olduğu için küçük bir evi gezebilirsin. Biraz pazarlık yapmaya hazır olun. Bugün, her şey müzakere ile ilgili.


Başak Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sevgili Başak, haftanın ilk bölümünde düşüncelerinizi ve duygularınızı düzenlemeniz istenecek, çünkü Terazi ayı, haritanızın hem finansal hem de duygusal güvenliği yöneten sektörüne ışık tutuyor. Venüs şu anda Oğlak burcunda geriye doğru hareket ederken ve haritanızın kendini ifade etmeyi yöneten bölümünü etkinleştirirken, önceki ilişkilerin nasıl değiştiğine dair temaların ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz. Bu kozmik iklimi, gelecekte daha sağlıklı ilişki dinamikleri ile ilerleyebilmeniz için geçmişte sınırlarla yaptığınız hataları analiz etme ve bunlardan ders alma fırsatı olarak kullanın.

Yeni yıl yaklaşırken, bir yabancı deniziyle yüzleşmek yerine evde kalmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla küçük bir partiye ev sahipliği yapmayı düşünün ve olayı, ezilmenizi de davet etmek için bir bahane olarak kullanın. Yılbaşı gecesinin genel havası neşeli olacak ve size flört ve ilham verici romantizm için mükemmel kozmik iklimi verecek. Ancak 1 Ocak tamamen sizinle, yaratıcı hedeflerinizle ve kendiniz için eğlenmekle ilgili olmalıdır. Gelecek yıl boyunca sanatsal olarak nasıl gelişmek istediğinize dair niyetler belirlemek için bu titreşimleri kullanın; bu, kesinlikle herhangi bir layık talipin dikkatini çekecektir.


Başak Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Başak, yeni yılı karşılamadan önce 2021’in son çalışma haftasından en iyi şekilde yararlanmanın zamanı geldi!

26 Aralık Pazar gününden başlayarak, Terazi’deki son dördün ay, bütçenizi buna göre ayarlamak için ay teşvikinizdir. Özellikle daha fazla mesai yapabiliyorsanız veya bir tür ikramiye bekliyorsanız, tatil sonrası sezonda kitaplarınızı dengelemeyi daha kolay bulabilirsiniz! Ardından, Satürn’ün geri giden Uranüs ile karesi ayrılmaya devam eder ve nihayet 31 Aralık Cuma günü sona erer. Kare, potansiyel olarak işinizi ilerletmek için yeni genişleme veya eğitim araçları alarak size bir yeniden yönlendirme fikri verebilir. Tüm profesyonel olanaklara açık olun! 28 Aralık Salı günü Jüpiter Balık burcuna girdikten sonra yeni iş fırsatları gelebilir. Artık Jüpiter sizin karşı burcunuzda olduğuna göre, taahhüt sektörünüze biraz şans getiriyor. Önümüzdeki yıl boyunca, ortaklıklar, sözleşmeler ve projeler için kendinizi zahmetsizce yeni profesyonel fırsatlar ortaya çıkarırken bulabilirsiniz! Bununla birlikte, Balık enerjisi kafa karıştırıcı olabilir, bu nedenle adınızı noktalı çizgide imzalamadan önce yeni profesyonel tekliflerde hedefleri, ayrıntıları ve ödemeyi tanımladığınızdan emin olun. Ne olursa olsun, iş konusunda şanslı olmak üzeresiniz!


Başak Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu hafta biraz erken seyahat etmeyi düşüneceksiniz ve Salı günü yelken açmaya veya yola çıkmaya hazır olabilirsiniz. Kalkış yapıyorsanız, bunun için harika bir zaman. Değilse, çoğunlukla patronla uyumsuz olmanız nedeniyle, işin hafta ortası daha garip olmasını bekleyin. Arkadaşlarınız bu hafta sonu size destek olacak ve küçük geziler ve sade partiler için iyi bir zaman. Pazar günü biraz fazla gelebilir, özellikle de aynı patronla veya eşit derecede zorba biriyle uğraşmak zorunda kalırsanız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.