Başak Burç Yorumları 30 Aralık 2021

Başak burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Başak burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Başak burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 30 Aralık 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 30 Aralık 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, bugün maceracı Yay burcuna ve dördüncü evinize, aile meselelerinize ve duygusal temellerinize giriyor, en içteki duygularınızı çevreleyen temalara ve ayrıca istikrar arzunuza duygusal vurgu ve netlik getiriyor. Bekar veya zaten alınmış, bu ay tutulmasının göksel hükümdarı olan şanslı Jüpiter ile anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli yedinci evinizden geçerken, bu, aileleri birleştireceğiniz veya birlikte hareket etmek için adım atacağınız sağlam bir taahhüdün başlangıcı olabilir. . Başak, kalbini takip et ve kendine sadık kal. Merkür, beşinci aşk evinizde Plüton ile kavuşumdadır, bu da kalbinizin arzularının aşırı farkında olduğunuz anlamına gelir.


30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Çevrenizde araya girmeyen insanlara karşı çok az sabrınız var ve bugün nihayet kırılma noktasına ulaşabilirsiniz. En kötüsünden bir örnek yapın ve geri kalanın aynı hizada olup olmadığına bakın.


30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Son birkaç gün içinde iletişim gizli, gizemli ve sezgisel olabilir, Akrep burcundaki ay bilinçaltında iletişim sektörünüzü etkiler. Başak, umarım profesyonel konuşmalarını strateji ile hallettin! Ay, bugün inatçı Akrep’ten parlak Yay burcuna geçtiğinde, kalan soruları veya sorunları bırakmanın zamanı gelebilir. Dikkatiniz hızla ev ve aile sektörünüze çevrilecek ve sizi ev işlerinde ilerleme kaydetmeye teşvik edecek. Yeni ay tutulması sırasında evde çalışmayı bekleyebilirsiniz!


30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Etrafınızda olduğunu düşündüğünüz şeyler ile gerçekte olan arasında çatışma çıkar.


30 Aralık 2021 Perşembe Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep ayı sizi sesinizi kullanmaya iterken, sevgili Başak, aklınızı şu anda konuşmaktan çekinmeyin. Çatılardan bağırmak için belirli bir mesajınız olmasa bile, bu kozmik iklimde sosyalleşmek size çok yakışacağından, en yakınınız ve en sevdiklerinizle bağlantı kurmanın yollarını aramalısınız. Öğleden sonra, Ay’ın Yay burcuna dönüşmesiyle evinizin konforuna daha çok çekileceksiniz. Ancak bu, keşiş moduna girmeniz gerekeceği anlamına gelmez; bazı arkadaşlarınızı tamamen davet edebilir ve partiyi size getirebilirsiniz.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.