Başak Burç Yorumları 27 Aralık 2021

Başak burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Başak burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Başak burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Başak burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Başak burcunun 27 Aralık 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Başak burcu 27 Aralık 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

27 Aralık 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk hayatınızın dinamiği hassas bir dengedir, Başak. Ay, istikrar arayan ikinci konfor, finans ve değer sistemleri evinizin üzerinde gezinirken, doğal olarak güvenliğinize bağlı kalmaya meyillisiniz. Bununla birlikte, Luna’nın güneşle karesini, gezegensel yöneticinizi, Merkür’ü, geri giden Venüs’ü ve Plüton’u – aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla – bu zamanda cinsel içgüdülerinizi ve şefkat arzularınızı bastırmak inanılmaz derecede zordur. Odaklanmanın ve önceliklerinize sadık kalmanın bir yolu olarak kendinizi bir durumdan tamamen ayırmayı bile tercih edebilirsiniz. Bu biraz aşırı mı?


27 Aralık 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Kendinizi doğru kişiye iyi göstermek için yeni bir fırsatınız var. Diğer herkes dikkatlerini çekmek için savaşıyor, ancak yanlarından geçip selam verebilirsiniz. Sonra çenelerini yerden kaldırırken herkesi izleyin.


27 Aralık 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Yaratıcılık kıvılcımınızı bulmak zor olabilir, çünkü Venüs geri giden Plüton kavuşumu bir tür sanatsal tıkanıklık anlamına gelebilir. Başak, işte markanızı, sanatsal sürecinizi veya yaratıcı imzanızı yeniden gözden geçiriyor olabilirsiniz. Ancak değişim veya dönüşüm için ilham bulmak zor olabilir. Neyse ki, Merkür bugün Neptün ile altmışlık açı yapıyor, bu da yeni yönünüzün hayali bir bağlantıdan gelebileceğini ima edebilir. Size ilham veren biriyle konuşmayı düşünün! İstemeden bir şey söyleyebilirler veya sizi yaratıcı sürecinize dalmak için size bir heyecan artışı sağlayan yeni bir yöne işaret edebilirler.


27 Aralık 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Yeni şeylere başlamak için kendinizi zorlamayın – basit işler yapmak için kendinize zaman verin.


27 Aralık 2021 Pazartesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Terazi ayı, kendinize biraz davranmanız için size ilham verecek, sevgili Başak, Luna, haritanızın parayı yöneten sektöründe ilerlerken. Son zamanlarda gözünüze takılan herhangi bir giysi, makyaj veya aksesuar varsa, devam edin ve özellikle egonuzu artırmaya yardımcı olacaksa satın alın. Ay ve Neptün arasındaki dengesiz bir açı, bütçenizi unutmanıza neden olabileceğinden, alışverişinizi akşam çökmeden önce tamamlamaya çalışın. Önce mali durumunuzu kontrol edin, ardından uygun olduğunu düşündüğünüzü harcamak için kendinize izin verin.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.