Balık Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

İçerikler

Balık burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası için burç yorumları neler? Balık burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası neler bekliyor? Balık burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu 27 Aralık – 2 Ocak haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta insanlar seni gördüğüne sevindi. Balık, nereye gidersen git neşe getirirsin.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, Merkür’ün Oğlak burcunda, dostluk evinizde, Balık burcunuzda Neptün’e altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün arkadaşlarınızı görmek için birkaç davetiyeniz olabilir. Bir yerden bir yere seyahat ediyor ve sarılmalar, beşlik çakma ve dirsek darbeleriyle karşılanıyor olabilirsiniz. Siz kapıdan girerken biri adınızı bağırarak size, Balık, ziyaretinizin gerçekten ne kadar hoş karşılandığını hatırlatıyor.

28 Aralık Salı günü, kariyer evinizdeki Yay burcundaki Mars, evrak ve iletişim evinizdeki Boğa burcundaki Uranüs ile kavuşum yapıyor. Dolu bir e-posta gelen kutusuyla tıkanmış olabilirsiniz. Balık, okunacak sonsuz sayıda e-posta zinciri var. Tüm yığın için silme tuşuna basabilmeyi dilerdiniz. Gelen e-postaları yönetmenin ve gelen kutunuzu temizlemenin yollarını bulmak için iyi bir gün.


Balık Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Son zamanlarda flört etmeye başladıysanız, haftanın başında her şey daha gerçekçi olabilir. Terazi ayı, haritanızın yoğun bağları yöneten bölümünü harekete geçirecek ve havada çok fazla sevgi varken, daha derin bir şeye düşmemek zor olurdu. Romantik bir umudun ortasında değilseniz, yeni yılı güvenle ve tam bir kalple başlatmak için bazı radikal öz-sevgi pratiği yapmak için bu titreşimleri kullanın.

Akrep ayı kişisel felsefeler evinizde seyahat ederken, hafta ortası sezgisel ve ruhsal yönlerinizi yeniden etkinleştirecek. Kalp meseleleri söz konusu olduğunda rehberlik için evren olarak ve eski bir kalp yarasından hala devam eden herhangi bir acıyı serbest bıraktığınızdan emin olun.

Yay burcu, yeni yıl için tam zamanında, 30 Aralık’ta başlayarak bol miktarda neşe getirecek. Gidilmeye değer herhangi bir etkinlik olup olmadığını görmek için meslektaşlarınızdan bazılarına ulaşın ve 2022’nin başlangıcını kutlarken küçük bir ağ veya ekip oluşturmaya katılın. Yıl sona ererken, bir ton fırsat olmayabilir. Randevulara devam edin, ancak 1 Ocak geldiğinde, fırsatın yakında kendini göstereceğine bahse girebilirsiniz.


Balık Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Yeni yılda yeni bir başlangıca merhaba diyebilmek için 2021’in son günlerinde profesyonel stres etkenlerinizi bırakın, Balık!

Son Satürn karesi Uranüs retrosu daha da uzaklaşıyor ve 31 Aralık Cuma günü sona eriyor. Bu transitin son günlerinde gezinirken, aklınızdan geçenleri işte benzersiz ve değerli bir şekilde nasıl söyleyebileceğinizi öğrenin. Dikkatli bir değerlendirmeden sonra geri bildiriminizin değerini artırabilecek, konuşmadan önce bazı gerekli zihinsel ayarlamaları yapmanız gerekebilir. Bu devam ederken Jüpiter 28 Aralık Salı günü burcunuza giriyor ve bu da benlik ve algı sektörünüzü etkiliyor! İlkbaharı ve yaz başlangıcını tekrar düşünün – nasıl hissettiniz? İş yerinde kendinizi inanılmaz şanslı, iyimser ve her şeyin olması gerektiği gibi gideceğine dair umutlu hissetmiş olabilirsiniz. Bu duygular geri döndü! Muhtemelen 2022’deki daha şanslı burçlardan birisiniz, bu yüzden Jüpiter’in bolluğunu kendi yararınıza kullanın. İş algınızı düzeltin, iş kıyafetlerinizi yükseltin ve hatta hayalinizdeki iş için güvenle röportaj yapın! Jüpiter yanınızda olduğuna göre profesyonel başarınızı göstermeye başlayın.


Balık Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Pazartesi, yeni aşk bağlantıları için ya da en azından sevgililerinizle olan ilişkinizi yeniden düşünmek için harika bir gün. Artık her şeyi yeni bir netlikle görebilirsiniz. Haftanın ortasında rahatlayın, ancak sadece hareketlerin üzerinden geçmemeye ve rutinlerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Yaratıcı enerjiniz bu hafta sonu güçlü ve güçlü olacak ve bir parti veriyorsanız, büyük bir hit olmalı. Pazar günü, özellikle bir arkadaşınız hiçbir şey için kafa yoruyorsa, sessiz kalın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.