Balık Aylık Burç Yorumları Neler? Balık Burç Yorumu Ocak 2022

Balık burcunun Ocak ayı için burç yorumları neler? Balık burcunun Ocak ayı neler bekliyor? Balık burcunun Ocak ayı aşk hayatında neler bekliyor? Balık burcunun Ocak ayı iş hayatı nasıl geçecek? Balık burcunun Ocak ayı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Balık burcu Ocak ayı aylık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Balık Burcu Ocak Ayı Aylık Aşk Burç Yorumu

O tanıdık içgüdülerin devreye girdiğini hissediyor musun, Balık? Sezgisel lideriniz Neptün, psişik burcunuzla seyahat etmeye devam ederken, evrenle son derece uyum içindesiniz. Aşk hayatınız hakkında netlik arıyorsanız, rüyalarınız aracılığıyla kendi bilinçaltınıza dokunun, bir medyumu ziyaret edin veya tarot okutun.

Size unutulmaz bir romantik deneyim yaşatmak için 5 Ocak’ta şehvetli bir Venüs-Neptün altmışlığı geliyor. Doğru kişiyle birlikteyken ruh halinizi zorlamanız gerekmediğini unutmayın. Tamamen benzersiz bir bireysiniz ve bu yaratıcı yönün etkisiyle artık romantik rakiplerinizden kolayca sıyrılıyorsunuz.

Onuncu, güzel bir hediye gibi sarılmış, hareketli bir güneş-Neptün sekstilini kapınıza kadar getirir. Bu hediye, şefkatli, şefkatli doğanızı ortaya çıkarır ve sizi erişilebilir bir ortak ve sevgili yapar. Birini sosyal medyada engelliyorsanız, ona bir şans daha verin. Artık nereden geldiklerini daha iyi anlıyorsunuz.

17 Ocak’taki Yengeç dolunayından gelen ışık duygusal yönünüzü aydınlatıyor. Son yeni aydan beri hissettiklerinizle yüzleşmenin zamanı geldi. Ağlamadan düşünebildiğin zaman, iyileşme yolunda olduğunu anlayacaksın.


Balık Burcu Ocak Ayı Aylık İş Burç Yorumu

29 Ocak’ta sona erecek olan Venüs gerilemesi ve on dördüncü ile 3 Şubat arasında süren Merkür’ün geri dönüşü, ağ çevrenizde sorunlara neden olabilir. Bu, eski bir iş arkadaşınızın bir iş bulmak için sizden yardım istediği veya tam tersi anlamına gelebilir ve olası satışlar tartışmalı olabilir.

İyi haber şu ki, eski işinizden savaş hikayeleri bağlayıp paylaşabilecekler. Bu size mevcut işinizde sesiniz çıkma ve hak ettiğiniz zam veya terfi hakkında soru sorma konusunda teşvik verebilir. Şu anda masada olmasa da, tatilden önce yaptığınız tartışmayı hala düşündüğünüzü patronunuza bildirmekten zarar gelmez. Hatta ofiste finansal olarak ödüllendirici olduğunu kanıtlayan başka bir çabaya bile yol açabilir.

Durumu patronunuzla veya yönetiminizle tartışmayı seçseniz de seçmeseniz de kesin olan bir şey var: enerjinin istediğiniz yöne akmasını sağlayan bir olaylar zincirine başlayabilirsiniz. Kendinizi savunmaktan ve hak ettiğiniz şey için konuşmaktan asla korkmayın, Balık. Sonuçta, çok çalıştınız ve tanınmayı hak ettiniz.


Balık Burcu Ocak Ayı Aylık İlişki Burç Yorumu

Herkes Yeni Yıl öpücüğü için içeri girerken, daha az romantik hissediyor olabilirsiniz. Merkür, 1 Ocak’ta Kova’ya giriyor ve sizi geçmiş ilişkiler için nostaljik yapıyor. Bununla birlikte, ikincisinde Oğlak yeniayı sırasında bir grup randevusunda arkadaşlarınıza katılın ve bunun kıvılcımlara yol açıp açmadığını görün.

Ocak, yeni bir başlangıç ​​zamanıdır, bu nedenle 14 Ocak’ta Merkür gerilemeye başladığında can sıkıcı eski sevgilileri veya ürkütücü tarihleri ​​engellemekten korkmayın. On yedinci Yengeç dolunayı sırasında yeni aşkı bulmaya odaklanmanız gerekecek. en iyi randevu gecesi yapmak. Dışarı çık ve eğlen!

19 Ocak’ta güneş Kova burcuna geçtiğinde romantik bir mola verin. Kalbinizin hala biraz iyileşmeye ihtiyacı var. Ancak, 24’ünde Mars Oğlak burcuna geçtiğinde arkadaşlarınız sizi davet ederse evet deyin. Hayallerinizdeki kişiyle tanışabilirsiniz.

Aktif olarak aşkı aramıyor olsanız da, Venüs 29 Ocak’ta doğrudan gittiğinde arkadaşlarınız çöpçatanlığa başlayabilir. Bir kahve randevusu için anlaşın, ancak bunu Şubat için planlayın. Otuz birinci Kova yeni ayı, insanlara sizin hakkınızda en iyi izlenimi vermeyecek, bu yüzden gelecek aya hazırlanmak için geceyi yalnız geçirin.


1 Ocak 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Yavaşlamalısın – ama muhtemelen yapmak istediğin şey tam olarak bu. İyi enerjiniz en iyi, kendi başınıza veya iyi bir arkadaşınızla sessiz aktivitelerin keyfini çıkarmak için kullanılır.


1 Ocak 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Kendinizi etrafa yaymanız gerekiyor. Sizi korkutan insanlarla aynı hizaya gelin.


1 Ocak 2022 Cumartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Henüz işle ilgili Yeni Yıl kararlarınızı belirlemediyseniz, bugün bunu yaptığınızdan emin olun, çünkü Yay burcu, haritanızın kariyerini yöneten sektörünü iyi şanslar ve olanaklarla donatıyor. Bir hedef listesi yazarak bu niyetleri bir adım daha ileri götürün, ardından tezahürlerini desteklemek için onları ön bahçenize gömün. Akşam ortaya çıkmaya başladığında, ay Oğlak burcuna geçecek ve iş arkadaşlarınızdan oluşan ağınızı geliştirmeniz için size ilham verecek. Önümüzdeki 12 ay boyunca profesyonel merdivenleri tırmanırken onların yardımı işe yarayabileceğinden, sektör arkadaşlarınıza birkaç mesaj gönderdiğinizden emin olun.


Balık Burcu Ocak Ayı Aylık Burç Yorumu

akraba ruhlar

Yüzer Jüpiter geçen ayın sonlarında burcunuza girdi, Balık, bu yüzden 2022’ye çok olumlu bir notla başlıyorsunuz. Kendinize ve yeteneklerinize inancınız var ve bu çabalarınızı büyük ölçüde artırabilir.

Ayrıca, ilgi alanlarınız ve işinizle ilgili gruplara ve kulüplere katılmanız için size ilham veren sosyal alanınıza büyük bir odaklanma vardır. Bununla birlikte gelen tartışmalardan, tavsiyelerden, gezilerden ve arkadaşlıktan keyif alacaksınız.

2 Ocak’ta Oğlak burcundaki yeni ay sizin için bir sürpriz olabilir. Enerji veren Uranüs ile hizalandığından, hayatınıza yeni, heyecan verici ve hoş bir şekilde farklı birini getirebilir. Onlar da senin üzerinde oldukça etkili olabilirler.

Merkür’ün ondördüncüden 3 Şubata kadar uzanan düşünceli geri sarma evresi sırasında geçmişten biri hayatınıza geri dönebilir.

17 Ocak’ta eğlence ve romantizm bölgenizdeki dolunay, bir kutlama zamanı veya dışarıda eğlenceli bir gece geçirmek için mükemmel olabilir. Bu ay evresinin duygusal bir yanı da olabilir, bu da sevinç veya üzüntü gözyaşlarını kontrol altında tutmanın zor olabileceği anlamına gelir.

Güneş on dokuzunda dört haftalık kalmak için Kova’ya girerken, ruhsal bölgeniz odak haline geliyor. Bu, dinlenme ve iyileşme zamanını başlatır. Bitmemiş bir şeyi tamamlamanız ve sizi bekleyen sorunları çözmeniz için bir şans.

Baştan çıkarıcı Venüs 29 Ocak’ta doğrudan sosyal sektörünüzde dönüyor, bu nedenle bir grup veya arkadaşla ilgili herhangi bir zorluk varsa, bunlar iyileşmeye başlayabilir.

Son olarak, otuz birinci Kova burcundaki yeni ay, yeni bir ruhsal başlangıcın habercisidir. Farkındalık veya yoga gibi yeni bir uygulamaya başlamaya veya mevcut çabalarınızı artırmaya hazırsanız, başlamak için iyi bir zaman.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.