Aslan Haftalık Burç Yorumları (27 Aralık – 2 Ocak Haftası)

İçerikler

Aslan burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası için burç yorumları neler? Aslan burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası neler bekliyor? Aslan burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 27 Aralık – 2 Ocak haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu 27 Aralık – 2 Ocak haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, günaha karşı karşıya kalabilirsiniz. Leo, önünde tatlı seçenekler var.

Hafta 26 Aralık Pazar günü, rutinler evinizdeki Merkür Oğlak burcunda, takıntı evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yaparak başlıyor. Şekersiz olabilirsiniz, ancak o See’s Candy kutusu, annenizin gönderdiği süslü şekerli kurabiye tabağını bitirdikten hemen sonra sizi arıyor gibi görünüyor. Bugün Leo, ayartmadan kaçınmak zor olabilir.

28 Aralık Salı günü, Yay burcundaki Mars, romantizm evinizde, iş sorumluluklarınız evinizde Uranüs ile kavuşum yapıyor. Bugün sevgilin oynamak isteyebilir ama senin yapman gereken işler var. Bir son dakika vardiyası için çağrılabilirsiniz veya izinde olan birinin yerini dolduruyor olabilirsiniz. Sonuç olarak, eğlence planlarınızın suya düşmesi gerekebilir. Leo, bugün yapılacak en iyi şey esnek olmaya çalışmak ve ayarlamalar yapmak.


Aslan Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Terazi ayı, haritanızın iletişimi ve öğrenmeyi yöneten bölümünü harekete geçirdiğinden, haftanın bu ilk bölümünde sosyal hayatınız alev alacak. Bu, saf cazibe yerine akıl yoluyla aşkı bulmak için iyi bir zamandır. Şu anda gözünüze çarpan biri varsa, onu bir belgesel izlemeye davet etmeyi veya özellikle aydınlatıcı ve ilginç bulduğunuz bir makaleyi kendisine göndermeyi düşünün.

Hafta ortasına kadar Luna, Akrep’e giden yolu bulmuş olacak ve hepimize daha derin bir düzeyde bağlantı kurmamız için ilham verecek. Sizin için, sevdiğiniz kişiyi evinizi görmeye davet ederek daha samimi bir şekilde hayatınıza sokmak için mükemmel bir zaman. Şu anda belirli birine sabitlenmiyorsanız, kendinize odaklanmak için bu titreşimleri kullanın ve rüya gibi banyolar ve rahat pijamalarla kişisel bakım pratiği yapın.

Yılbaşı Gecesi, haritanızın eğlenceli ve kişisel ifadeyi yöneten sektörünü vurgulayacak, sizi gözlerinizi kamaştırıp arkadaşlarınızla dışarı çıkmaya teşvik edecek. Kendinizi bir kalabalığın içinde bulmadan önce, özellikle de kalp meseleleri söz konusu olduğunda, evrene bir dilek tuttuğunuzdan emin olun. Karşı taraf o an sizi şımartma havasında olacak, bu yüzden ne istediğinizi sormakta utanılacak bir şey yok!


Aslan Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

2021’in astrolojik stresi sona eriyor, tam da yeni yılda çalıyor Leo!

Satürn’ün geri giden Uranüs ile karesi 31 Aralık Cuma günü sona erecek ve nihayet taahhütler sektörünüz ile kariyer sektörünüz, kamu statünüz ve başarılarınız arasındaki gerilimi azaltacak. Ayrılığın son günlerinde, kariyerinizde profesyonel ilerlemenizi sürdürmek için ortaklıklarınızdan ve anlaşmalarınızdan nasıl taviz verebileceğinizi düşünün. Meydanın derslerini yeni yıla yanınızda götürün! Bunun dışında, Jüpiter 28 Aralık Salı günü Balık burcuna girecek. Artık tatlı Balık’ta ikamet ediyor, birleştirilmiş varlıklar, yatırımlar ve dönüşümden oluşan gizli sektörünüzde bolluk potansiyeli var. Önümüzdeki yıl boyunca, profesyonel anlamda bilgili ortaklıklardan potansiyel olarak daha fazla servet veya varlık tahakkuk ettirerek, mali açıdan yoğun iş anlaşmanız nedeniyle istemeden de olsa şanslı olabilirsiniz. Balık enerjisi biraz fazla “akışa devam edin” olabileceğinden, elde ettiğinizi kaybetmemeye dikkat edin. Üçgen çalışma hayatınızda yavaş ama emin bir devrimi harekete geçiriyor – hazır olun!


Aslan Burcu 27 Aralık-2 Ocak Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Her zaman insanlarınızın en inatçısı değilsiniz, ancak bu haftanın başlarında, sizin için önemli olan tek şey yerinizi korumakmış gibi hissedeceksiniz. Bir veya iki gün içinde her şey yoluna girecek ve varlığından bile haberdar olmadığın arzuların olduğunu fark etmeye başlayacaksın. Onları anlamaya çalışın ve doğal çekiciliğinizin bu hafta sonu herhangi birini yanınıza alıp almayacağına bakın. Pazar özellikle sizin için iyi olacak ve ne yaptığınızı bildiğinizden emin olmalısınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.