Aslan Aylık Burç Yorumları Neler? Aslan Burç Yorumu Ocak 2022

Aslan burcunun Ocak ayı için burç yorumları neler? Aslan burcunun Ocak ayı neler bekliyor? Aslan burcunun Ocak ayı aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun Ocak ayı iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun Ocak ayı ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Aslan burcu Ocak ayı aylık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu Ocak Ayı Aylık Aşk Burç Yorumu

Umarım aşk hayatınız için bazı harika hedefler koyarsınız, Leo, çünkü yeni yıl başlarken, onlara ulaşmanıza yardımcı olmak için adanmış Oğlak burcundaki yönetici güneşinin çalışkan enerjisine sahipsiniz. Ve eğer yapmadıysanız, çok geç değil. Yakın gelecekte romantik başarıya götürecek bazı planları harekete geçirmek için bu ay hemen çalışmaya başlayın.

Sekizinci evde ayrıca aşk hayatınızı biraz artırabilecek bir güneş-Venüs kavuşumu var, özellikle de mevcut bir ilişkinin platonik tarihi üzerine inşa etmeye veya sağlam bir dostluk üzerine yeni bir ortaklık kurmaya hazır ve istekliyseniz. Bu yönü çevreleyen iyi hisler var, bu yüzden durumunuz ne olursa olsun, ondan olumlu bir şey alabilmelisiniz.

10 Ocak, bu açı sırasında ne gibi şaşırtıcı şeylerin olabileceğini gösteren bir Güneş-Neptün altmışlık açısı getiriyor, bu nedenle evrenden gelen işaretleri doğru okuduğunuzdan emin olmak için sezgilerinize dokunun. Şimdi dikkat edilmesi gereken bir şey var: aşık olmak, asla istismar edilmeyi içermez.

Yirmi üçüncüde ciddi Oğlak burcunda bir güneş-Merkür kavuşumu düşünce süreçlerinizi iyileştirebilir ve/veya hızlandırabilir, bu da aşkla ilgili doğru kararları daha hızlı vermenize yardımcı olabilir. Ancak, güvenecek çok fazla gerçek varken hemen hemen sonuçlara varmak için hiçbir neden yoktur.


Aslan Burcu Ocak Ayı Aylık İş Burç Yorumu

18 Ocak, çizelgenizin kariyer merkezi olan Leo’ya pek çok beklenmedik bükülme ve dönüş getirebilir. Uranüs, Ağustos 2021’den bu yana geri hareket ettikten sonra doğrudan doğruya döndüğünde, işlerin ilk elden değiştiğini görmeye başlayacaksınız.

Bunun nedeni, mesleğinizin veya en azından çalıştığınız şirketteki rolünüzün giderek daha az istikrarlı hale gelmesidir. Bu, son birkaç yıldır yürüdüğünüz yolda devam edemeyebileceğiniz anlamına gelir.

Yaklaşan değişikliklerden kaçınmak yerine (sizi her şekilde ve her şekilde etkileyecekler), yumruklarla yuvarlanmak ve yeteneklerinizi işte kullanmanın yeni bir yolunu bulmaya çalışmak en iyisidir.

Aynı gün, kaderin kuzey düğümü Boğa burcuna geçer ve bir buçuk yıl sürecek bir yolculuk sırasında yolunuza daha fazla fırsat getirecektir. Yoğun değişikliklerin (hepsi sizin kontrolünüz dışında) gerçekleştiğini görseniz de, bu kıyamet ve kasvet anlamına gelmez. Aslında, tam tersi. Gelecekte büyüklüğe ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız sonraki adımlara açık olun.


Aslan Burcu Ocak Ayı Aylık İlişki Burç Yorumu

1 Ocak’ta Merkür Kova’ya girdiğinde yeni yıla aşkı arayarak başlayın. Flört uygulamalarından kör randevulara kadar, eşinizle tanışmak için benzersiz yollar bulacaksınız. Bununla birlikte, bu ilişkilerin yürümesini istiyorsanız, ikinci Oğlak yeni ayında yeni flört alışkanlıkları oluşturmaya odaklanın. Tüm zehirli eski sevgililerini ve kötü alışkanlıklarını 2021’de bırak Leo.

Bununla birlikte, 14 Ocak’ta Merkür’ün gerilemesi ilişkilerinizi yeniden tanımlarken aşk hayatınız değişiyor. İlişkilerinizi değiştirecek olası kavgalar ve ayrılıklar olabilir. On yedinci Yengeç dolunayı sırasında evde kalın. Aşk hayatınızı anlamak için kendinize biraz zamana ihtiyacınız olacak.

Neyse ki, 19 Ocak’ta güneş Kova’ya girdiğinde, tüm retrograd gürültüyü keserek ve özel birini bulmanıza yardımcı olduğunda flört hayatınız olumlu yönde ilerliyor. Ancak, kolay olmayacak. 24’ünde Mars Oğlak burcuna girerken, ikinizin de çaba sarf etmesi gerekecek.

Neyse ki, gezegenler 29 Ocak’ta Venüs ileri gittiğinde yardım etmek için yanınızda olacaklar ve bu da sevişmeyi sürdürmek için birlikte çalışmayı kolaylaştıracak. Ocak ayının sonunu romantik bir randevu gecesi ile bitirin ve otuz birinci Kova yeni ayında resmi hale getirin.


1 Ocak 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Evrak işleri, varlığınızın baş belası olabilir, ancak bugün ondan kaçış yok. Elinizden geldiğince yakalamaya çalışın, son bir imza ya da factoid, son ana kadar sizden kaçacak.


1 Ocak 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Bugün doğru zamanda doğru yerde olacaksınız, o yüzden harekete geçmeye hazır olun!


1 Ocak 2022 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Haritanızın eğlenceyi yöneten sektöründe aktif olan Yay ayı ile, dün gece sizin ve arkadaşlarınızın başlattığı partiye devam etme havasında olacaksınız. Brunch ile birkaç mimoza sahip olduğunuz için kendinizi suçlu hissetmeyin. 2021’den sağ kurtulduğunuz gerçeğini kutlamak tamamen uygun. Ancak, akşam gelip ay burçları Oğlak burcuna çevirirken bunu biraz yumuşatmak isteyeceksiniz. Bu titreşimler fiziksel sağlığınızla uğraşmak istemeyecek, bu da sağlığınızı daha ciddiye alma zamanınızın geldiği anlamına geliyor. Sağlıklı bir yemek yemek, su içmek ve makul bir saatte yatmak için elinizden gelenin en iyisini yapın; sabah kendinizi harika hissetmelisiniz.


Aslan Burcu Ocak Ayı Aylık Burç Yorumu

Gününüzü Yeniden Oluşturun

Leo, rutinler ve yaşam tarzı sektörünüze odaklanmak oyunun kurallarını değiştirebilir. 19 Ocak’a kadar bu sektördeki güneş, uyumlu Venüs ve Plüton ile birlikte günlerinizi daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek için yaratıcı bir yaklaşım benimsemenizi teşvik ediyor. Aynı zamanda, onları başarmak için motive olmanız için hedeflerinizi yeniden çerçevelemek için bir şans.

Zeki Merkür, ilkinde Kova burcuna geçerek ilişki kurma sektörünüze ışıltı katar. Başkalarına derinden ilgi duyabilir ve büyüleyici bağlantılar kurabilirsiniz. Önümüzdeki haftalarda bazı ilginç konuşmalar yapabilirsiniz.

2 Ocak’taki Oğlak burcundaki yeni ay, bir adım atma noktası ve gelecek ay için niyetlerinizi belirleme şansı olabilir. Elektrikli Uranüs ile aynı hizada olduğu için yeni fikirleri ve fırsatları tetikleyebilir. Heyecan verici planlarınızı ileriye taşımanıza yardımcı olacak sağlam bir strateji geliştirin.

Yengeç burcunda duygusal bir dolunay var ve on yedincide ruhsal sektörünüzde dinlenme zamanını işaret ediyor. İşten bir gün izin alabilir ya da kendinize yetişip kendinize gelebilmek için programınızı basitleştirebilirseniz, bu sizin için iyi olur. Sorunları çözme ve daha fazla iç huzuru bulma şansınız.

Güneş, 19 Ocak’ta Kova ve ilişki sektörünüzde dans ederek mevcut taahhütlerinize ve bağlarınıza yeni bir ışık tutuyor. Konuları nasıl iyileştirebilirsiniz? Bu, bir genel bakış elde etme ve birkaç önemli karar verme şansınız.

Savaşçı Mars, yirmi dördüncü günü Oğlak burcuna geçerek rutinlerinizi, görevlerinizi ve günlük planlarınızı karıştırıyor ve sizi daha üretken olmanın yollarını keşfetmeye teşvik ediyor.

Son olarak, 31 Ocak’ta ikinci bir yeni ay, bir mavi ay, bir ilişkiyi daha ileriye götürmek için bir fırsat olabilir. Aşk hayatınız veya diğer bağlarınız hakkında ne planlıyorsanız, harekete geçmenin tam zamanı.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.