Akrep Burç Yorumları 29 Aralık 2021

Akrep burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü için burç yorumları neler? Akrep burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü aşk hayatında neler bekliyor? Akrep burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü iş hayatı nasıl geçecek? Akrep burcunun 29 Aralık 2021 Çarşamba günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtları Akrep burcu 29 Aralık 2021 Çarşamba günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

29 Aralık 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Aşk Burç Yorumu

Ay, burcunuz aracılığıyla mistik geçişini tamamlamadan önce, romantik beşinci aşk, tutku, zevk ve kendini ifade etme eviniz aracılığıyla rüya gibi Neptün ile uyumlu bir üçgen oluşturacaktır. Son derece sezgisel, tutkulu ve kalbinin arzularından ilham alıyorsun, Akrep. Bu aşk hikayesinin fantazisi sizi idare etmeye yeter. Ancak Merkür, iletişim, düşünce süreci ve yakın çevrenizle ilgili merak uyandıran üçüncü eviniz aracılığıyla modern yöneticiniz Pluto ile kavuşumuna yaklaşırken, ilgisizlik ve karamsarlık noktasına kadar yoğun bir şekilde pragmatiksiniz. Her zamankinden çok daha hızlı tezahür ettiğiniz için olumsuz düşünce kalıplarından uzaklaşın.


29 Aralık 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İlişki Burç Yorumu

Garip bir şeyler oluyor ve bunun dibine inmelisiniz. Kendinize sadece duymak istediğinizi söylemediğinizden emin olun. Sonuçta, hiç sorun yaşamadan gerçeğe ulaşabilirsiniz.


29 Aralık 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük İş Burç Yorumu

Aklında ne var, Akrep? Geri giden Venüs, Plüton ile kavuşum yaptığından, geçtiğimiz birkaç hafta özellikle iletişim açısından zorlu geçmiş olabilir. İş yerinde veya işle ilgili çok sayıda karşılıklı konuşma yapmış olabilirsiniz. Şimdi, Venüs retrosu Merkür ile kavuşumda, bu da devam eden bir sohbeti gösteriyor. Bununla birlikte, zeki Merkür sizin için savaşmaya hazır, bu da Venüs retrosu altında bir yapıya veya taahhütlere meydan okuyorsanız mükemmel. Etkili iletişimin ve aktif dinlemenin gücü sayesinde, bu yeni kavuşum boyunca iş yerinde ilerlemeyi görebiliyordunuz!


29 Aralık 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Bonus Burç Yorumu

Hayatınızda çok fazla bakım yapmanıza gerek yok – her şey yolunda gidiyor!


29 Aralık 2021 Çarşamba Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay bu sabah burcunuzda süzülüyor, küçük Akrep, sezgilerinizi ve duygusal hassasiyetlerinizi artırıyor. Ne yazık ki, kozmostaki bir dizi sert yön, özellikle kişisel bakım rutininizde gevşeklik gösteriyorsanız, sizin için sorun yaratabilir. Yorgun hissetmek, yakın ilişkilerinizin gerginleşmesine neden olacak ve kafanızı boşaltmak ve yeniden şarj olmak için biraz yalnız kalmanızı zorunlu hale getirecektir. Sabahı yalnızlık içinde geçirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, ancak öğleden sonra sevdiklerinizle tekrar bağlantı kurduğunuzdan emin olun. Gece yatmaya giderken, ay ve Neptün arasındaki tatlı bağlantının yolunuza psişik uyku getirmesi muhtemel olduğundan, komodinin üzerine bir rüya günlüğü koyun.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.