Terazi Haftalık Burç Yorumları (22 Kasım – 28 Kasım Haftası)

Terazi burcunun 22 Kasım – 28 Kasım haftası için burç yorumları neler? Terazi burcunu 22 Kasım – 28 Kasım haftası neler bekliyor? Terazi burcunu 22 Kasım – 28 Kasım haftası aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 22 Kasım – 28 Kasım haftası iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 22 Kasım – 28 Kasım haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 22 Kasım – 28 Kasım haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 22 Kasım – 28 Kasım Haftası Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, kaynakları bir araya getirmek faydalar getiriyor. Terazi, bir anlaşma yapma zamanı.

Hafta 21 Kasım Pazar günü, Merkür’ün Akrep’te, para evinizde, aile evinizde Oğlak’taki Plüton’a altmışlık açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, bir veya daha fazla aile üyesiyle mali konuları tartışıyor olabilirsiniz. Yatırım yapmak için kaynakları bir araya getirmeyi düşünebilirsiniz. Terazi, kiralık mülk edinmenin bir yolunu bulabilirsin ya da belki bir iş kurmayı düşünüyorsun. Bütün bunlar, topun yuvarlanmasını sağlamak için harekete geçmenize bağlıdır.

23 Kasım Salı günü iletişim evinizdeki Yay burcundaki güneş bilgi evinizde Kuzey Düğüm ile karşıtlık kurar. Bildiğiniz bir şeyi çok resmi veya halka açık bir şekilde iletmeniz istenebilir. Bu, bir toplantıya liderlik ettiğiniz, bir sınıfa öğretmenlik yaptığınız veya bir sınava girdiğiniz anlamına gelebilir. Bunu başarmak için ihtiyaç duyduğunuz şeylerin çoğuna bilgi ve konuşma yeteneği olarak zaten sahipsiniz. Ama biraz hazırlık yapmaktan zarar gelmezdi.

Terazi Burcu 22 Kasım – 28 Kasım Haftası Haftalık Aşk Burç Yorumu

Sakin dış görünüşünüze rağmen, zodyakın en azimli ve motive üyelerinden birisiniz sevgili Terazi, başkalarının sıradanlıkla yetinebileceği yerlerde mükemmellik için çabalıyor. Yengeç ayı, haritanızın profesyonel hırsları yöneten sektörünü aydınlattığı için, haftanın başlangıcı kariyerinize aşırı derecede odaklanmanızı sağlayacak. Önemli olan tek şeyin çalışmak olmadığını hatırlamaya çalışın ve Yay sezonu başlarken oyun oynamak için biraz zaman ayırmaya çalışın! Şu anda programınız konusunda özellikle katı hissediyorsanız, Yengeç ayının rüya gibi Neptün ile tatlı bir bağlantı paylaştığı yirmi üçüncüde romantizm için biraz zaman ayırmaya çalışın.

Ayın burçları Aslan olarak değiştirdiği ve sizi dışarı çıkıp sosyalleşme havasına soktuğu yirmi dörtte, sosyal hayatınız yeniden vitese geçecek! İlgi odağı olmak şu anda çok kolay gelecek, bu da yeni bir romantik ilginin gözünü yakalamaya çalışıyorsanız kesinlikle kullanışlı olacaktır. Bununla birlikte, ayın Başak burcuna geçtiği yirmi altıncı akşamı, haritanızın bilinçaltını yöneten bölümünü tetikleyerek radarın altına girmek isteyeceksiniz. Kariyerinize ve arkadaşlarınıza odaklandığınız bir haftanın ardından, bunu iç gözlem ve rahatlama için zaman ayırmak için bir ipucu olarak kullanın.

Terazi Burcu 22 Kasım – 28 Kasım Haftası Haftalık İş Burç Yorumu

Bu hafta, profesyonel hayatınıza biraz heyecan katacak heyecan verici bir olay var, Terazi.

21 Kasım Pazar günü güneş Yay burcuna girdiğinde ve ardından 24 Kasım Çarşamba günü Merkür katıldığında konuşmalarınızın başlamasını bekleyin. Ateşli Yay enerjisi, iletişim sektörünüzü, yerel seyahatinizi ve yakın toplulukları harekete geçirir. Özellikle paylaşmaya, sohbet etmeye ve tartışmaya daha yatkınsanız, çalışma topluluğunuz için yeni bir tutkunuz olduğunu fark edebilirsiniz. Yay enerjisi hareket halindedir, bu nedenle işte hızlı bir hayat yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz! Enerjiniz sınırsız hissedebilir, bu nedenle konudan konuya coşkulu bir güçle atlayabilirsiniz. Yay enerjisi, Venüs’ün altmışlık Mars’ı sayesinde bir şekilde dengelendi. Uyumlu altmışlık tüm hafta sürer ve yeteneklerinizin değerini gösterir. Yay enerjisine yaslandığınızda, işteki Mercurial çabalarınızı renklendirmenin yeni yollarını bulabilirsiniz. O zaman altmışlık, tutkulu iletişim becerilerinizin ne kadar kazançlı veya takdir edildiğini görmenize izin verebilir!

Son olarak, 27 Kasım Cumartesi günü Başak burcunda Mercurial becerilerinizle ilgili olası stres faktörlerinin son dördün altına girmesine izin vermenin zamanı geldi!

Terazi Burcu 22 Kasım – 28 Kasım Haftası Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın ilk birkaç günü, dünyanın geri kalanından farklı bir yöne dönüyormuşsunuz gibi oldukça garip hissedebilirsiniz. Ama buna çok üzülmeden geçmesi gerekir. Pozitif enerjinin sizi doldurduğu ve ne kadar şanslı olduğunuza inanamayacağınız Çarşamba ve Perşembe günleri işler çok daha iyi olur. Hafta sonu sizin açınızdan çok fazla esneklik talep edecek, ancak bu hemen hemen sizin uzmanlık alanınız, yani sonunda gayet iyi gidiyor olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.