Terazi Burç Yorumları 25 Kasım 2021

Terazi burcunun 25 Kasım 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 25 Kasım 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Terazi burcunu 25 Kasım 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 25 Kasım 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 25 Kasım 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 25 Kasım 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 25 Kasım 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Kutlama toplantılarına ev sahipliği yapmak için doğdunuz ve bunun nedeni, asil zodyak, Leo, onbirinci evinizi dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuzu yönetmesidir. Terazi, şanslısın çünkü ay bugün haritanın bu bölgesinde parıldayacak, ama dahası var. Baştan çıkarıcı gezegen yöneticiniz Venüs, aynı zamanda atılımcı Mars ile uyum içinde olacak, bu nedenle tatil havasında olduğunuzu söylemek yetersiz kalır. Zaten çiftseniz, Luna'nın Mars ve Uranüs ile kare açı yapması beklenmedik gecikmeleri tetikleyebilir, ancak korkmayın. Anahtar, özellikle planlarına gelince, özel birine yer açmaktır.

Terazi Burcu 25 Kasım 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir veya iki gün için biraz garip hareketler bekleyin. Şu anda yüzeye biraz daha yaklaşan bir sürü derin duygunuz var, ama hepsi olumlu olmayacak. Sonra tekrar, kötü bir tutum dünyanın sonu değil.

Seni en çok güldüren arkadaşlar bul. Karar vermeyi başka bir güne saklayın.

Terazi Burcu 25 Kasım 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe günü gökyüzü, sizi geleneksel hale gelen Terazi’den özgürlüğü aramaya itiyor. Ay, kaygısız Aslan’da gezinerek sizi umursadığınız arkadaşlarınızla ve toplulukla yeniden bağlantı kurmaya teşvik eder. Yine de Luna, kendisini hem değişiklik arayan Uranüs hem de huzursuz Mars ile zorlu bir karede kilitli buluyor ve sizi yakınlık sorunlarına ve finansal streslere yeni bir yaklaşım benimsemeye zorluyor.

Terazi Burcu 25 Kasım 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Terazi, Ay’ın Aslan’da olması sayesinde harekete geçmek için ilham alabilirsin! Cesur ay enerjisi, topluluk, teknoloji ve dilek sektörünüzde parlıyor. Aslan ruhunu somutlaştırırken, her zamankinden daha dostça hissedebilirsiniz. Kendi ününüzü güvence altına almak için bireylerle ilişkilendirilmek istediğiniz için profesyonel ağınızla bağlantı kurmanın bir amacı vardır. Özellikle Merkür’ün Yay’daki hafif, esprili şakalara yardımcı olabileceğinden, yeniden onaylama ilişkisi de asla zarar vermez. Cesur ay tutulması, profesyonel sosyal medyanızda mütevazi bir övünme yayınlamak için size güven bile verebilir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.