Oğlak Burç Yorumları 21 Ekim 2021

Oğlak burcunun 21 Ekim 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 21 Ekim 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Oğlak burcunu 21 Ekim 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 21 Ekim 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 21 Ekim 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 21 Ekim 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Zirve? Ay, aşk, tutku ve zevkle ilgili romantik beşinci evinizde gezinmeye devam ediyor ve Luna, haritanızın bu alanında özgürlüğü seven Uranüs ile aynı anda güçlerini birleştirecek. Oğlak, spontane aşkların hayranı olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz, ancak öğrenene kadar asla bilemezsiniz. Bununla birlikte, otoritenin onuncu evinden geçen cüretkar Mars ile burcunuzdaki Plüton arasındaki değişken bir kare, doğuştan gelen sorumluluğu üstlenme arzunuz ile için için yanan kişiliğiniz arasında yoğun bir sürtüşme yaratır. Ölümcül cazibe merkezleri muhtemeldir ve pragmatizminiz bir istisna değildir. Çiğneyebileceğinizden fazlasını ısırmayın.

Oğlak Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Zekanız uyarımı kullanabilir – ve kim bilir? Yığınlar arasında romantizm bulabilirsin. Bu nedenle, bugün elinize geçen her şeyi okumak istiyorsanız, bu kitap kurdu eğilimlerini şımartmak için kütüphaneye gidin.

Oğlak Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Oğlak, kariyerinde uzlaşma anahtarıdır. Mars bugün Plüton ile kare açı yaptığından kariyer yolunuza devam etmek için vermek zorunda kalabilirsiniz. Mars profesyonel hayallerinizin peşinden koşarken Pluto, kimliğinizi dönüştürmeye yardımcı olmak istiyor. Bununla birlikte, kare, kariyer yolunuzla tam olarak uyumlu hissetmeyebileceğinizi veya doğru yolda olup olmadığınızdan gerçekten emin olmadığınızı gösterir. Yaptığınız şeye güven duymuyorsanız, amacınıza uymamanın bir sonucu olabilir. Size hitap eden tatmin edici bir kariyere sahip olmak için neler yapabileceğinizi düşünün.

Uzaktaki biri seni düşünüyor — seni özlüyor. Telefonu aç. Yeniden bağlan.

Oğlak Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Oğlak, bugün kendilerini tanıtmak için bazı potansiyel streslere hazır olun. Perşembe gününün kozmik manzarası, kendi kendini motive eden Mars ve güç oyunu Plüton arasındaki duygusal açıdan güçlü kareyi içeriyor ve kişisel bağımsızlık duygunuz ile kariyerinizin ve itibarınızın devam eden, tüketen talepleri arasındaki mevcut gerilimleri vurguluyor. Neyse ki, Boğa ayı yaratıcı aktiviteler ve romantik düşüncelerle rahatlama sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.