Koç Burç Yorumları 29 Ekim 2021

Koç burcunun 29 Ekim 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Koç burcunu 29 Ekim 2021 Cuma günü neler bekliyor? Koç burcunu 29 Ekim 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Koç burcunun 29 Ekim 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Koç burcunun 29 Ekim 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıKoç burcu 29 Ekim 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Koç Burcu 29 Ekim 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşkta yeni başlangıçlara merhaba, Koç. Ay, romantik aşk, tutku ve zevkle ilgili beşinci evinizdeki yolculuğunu tamamlamadan önce, taahhüt ettiğiniz yedinci ev, anlaşmalar, uzlaşma ve diğer önemli kişiler aracılığıyla uyumlu bir sekstil ile konuşkan Merkür’ü oluşturacaktır. Siz ve özel kişiniz, potansiyel olarak anlaşmayı imzalamak hakkında konuşuyor musunuz? Luna’nın şanslı Jüpiter’e karşı duruşu güven artırıcı görevi görecek ama dahası da var. Güneşin romantik beşinci aşk evinizden geçişinin ortasında, aynı anda ilişki sektörünüzde Satürn ile çatışacak. Soru şudur: Bu aşk sağlam bir temel üzerine mi inşa edilmiştir?

Koç Burcu 29 Ekim 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

Zihniniz başka bir boyuta dönüyorsa, şimdi gerçekliği kontrol etmek için onu geri sarmanın zamanıdır. Telefonu açın ve her zaman söylenecek doğru şeyi bilen o mantıklı arkadaşınızı veya kardeşinizi arayın.

Koç Burcu 29 Ekim 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Bağlanın, Koç! Venüs bugün Jüpiter’e altmışlık açı yaptığından, meslektaşlarınız ve müşterilerinizle bağlantı kurmak için ilham alabilirsiniz. Müşterilerinizin olduğu bir pozisyonda çalışıyorsanız, bugün ulaşmak isteyebilirsiniz. Basit bir “merhaba”, müşterilerinizle iletişimde kalmak için mükemmel olabilir. Meslektaşlar için hayalleri ve özlemleri tartışmak için harika bir gün olabilir! Özellikle de arzularınız hakkında düşünmeniz için size farklı bir bakış açısı sunuyorlarsa, konuşma yoluyla iş arkadaşlarınızdan ilham alabilirsiniz. Çevrimiçi ve çevrimdışı sohbet etmek için mükemmel bir geçiş.

İşler yavaşlıyor, sizi stok almak ve yeni bir projeye nişan almak için serbest bırakıyor.

Koç Burcu 29 Ekim 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Hırsların büyük bir yeniden yapılanma döneminden geçiyor, Koç. Uzun süredir tuttuğunuz hedeflerinizin birçoğu artık değerli hissetmiyor, geleceğiniz için yeni fikirler yüzeyin hemen altında demleniyor gibi görünüyor. Yola rehberlik eden güneş, sınırlayıcı Satürn ile kareye girerken Cuma günü gökyüzü bu hikayeye dokunuyor. Bu yön, vizyonlarınızda melankolik, ağır bir ruh hali yaratabilir – planlarınızın güçlendirmeyi nerede kullanabileceğini belirlemek için kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.