Aslan Burç Yorumları 21 Ekim 2021

Aslan burcunun 21 Ekim 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Aslan burcunu 21 Ekim 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Aslan burcunu 21 Ekim 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Aslan burcunun 21 Ekim 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Aslan burcunun 21 Ekim 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıAslan burcu 21 Ekim 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Aslan Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Flört mü ediyorsun, Leo? Cızırtılı gezegen yöneticiniz güneş, iletişim, düşünce süreçleri ve anlık alışverişlerden oluşan meraklı üçüncü evinize enerji vermeye ve canlandırmaya devam ediyor, ancak dahası var. Luna, otoriter onuncu evinizin içinden parıldamaya devam ediyor, ancak bu süreçte aynı anda özgürlüğü seven Uranüs ile çarpışacak. İster yüz yüze ister sosyal medya aracılığıyla olsun, pişman olabileceğiniz bir şey söylemeden önce düşünmek önemlidir. Ayrıntılara takılmanıza gerek yok, ancak dikkat edin. Go-getter Mars sonunda Pluto ile çatışacak ve bu da algınızla gerçekte pratik olan arasında sürtüşme yaratacaktır.

Aslan Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Hayattan gerçekten ne istediğinize karar vermek için biraz zaman ayırın. Finans sıkıcı, bu doğru – ama şimdi ister istemez harcamayı bırakmanın zamanı değil. Tutumlu ve akıllıysanız, kesinlikle paranızın karşılığını daha sonra alacaksınız.

Aslan Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Bugün sohbet ederken başkalarıyla nasıl tanışabilirsin, Leo? Mars bugün Plüton ile kare açı yaptığından, bugün iş arkadaşlarınızla sohbet etmekte zorluk çekeceksiniz. Heck, fiziksel olarak işe giderken bile bazı sıkıntılarınız olabilir! Ancak daha da önemlisi, bugünün meydanı, siz ve iş arkadaşlarınızla göz göze gelmediğinizde biraz gerginliğe neden olabilir. Basit bir konuşma hızlı bir dönüş alabilir. İş arkadaşlarınızla uyum içinde olmak akıllıca olacaktır, bu nedenle gereksiz yere hararetli tartışmalara girmeyin. Ne sizin ne de bir iş arkadaşınızın kıpırdayamayacağını hissettiğinizde uzaklaşın.

Bir yapılacaklar listesi yapın ve kendinizi düzenli tutun. Dürtüsel eylemler bugün akıllıca değil.

Aslan Burcu 21 Ekim 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Perşembe göğü altında çalışmak çok kolay Leo. Bugün kendinize fiziksel bir çıkış noktası vermeyi hedefleyin, böylece zihinsel stresiniz sert dışa dönük yorumlarda patlamaz ve patlamaz. Kendi kendini yöneten Mars ile yenilenme arayan Plüton arasındaki güçlü kare, iş gerilimlerini kaynama noktasına getirebilir. Sakin kalabiliyorsanız, iş arkadaşlarınızla veya patronlarınızla havayı temizlemek için işlerin iltihaplanmasına izin vermek yerine bu dürüstlük öncelikli enerjiyi kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.