Yengeç Burç Yorumları 5 Eylül 2021

Yengeç burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Kim olduğunu hatırla ve daha azına razı olma Yengeç. Ayın, istikrar arayan ikinci değer sistemleriniz aracılığıyla Aslan üzerinden geçişinin ortasında, Luna, ateşli sekizinci yakınlık eviniz, paylaşılan kaynaklarınız ve ruh eşi bağlantılarınız aracılığıyla Jüpiter’in geri gitmesine karşı çıkacaktır. Bekar veya bağlı, hayatınızda daha fazla denge geliştirme sürecinde gibisiniz, bu yüzden şimdilik şeridinizde kalmanız sorun değil. Başka bir notta, en içteki duyguların dördüncü evinizdeki Venüs ile önemli diğerleriyle ilgili yedinci evinizde için için için yanan Plüton arasındaki bugünkü kare, büyük olasılıkla bazı rahatsız edici duyguları tetikleyecektir, ancak güç oyunlarından kaçınmazsanız.

Yengeç Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Aşk ve arkadaşlar önce gelmelidir, ancak ele alınması gereken bir şeyle uğraştığınızdan emin olun. İş sorunları şu anda sizi bunaltabilir, ancak diğer sorunlarınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

Birisi aşırı görüşler arasında gidip geldiğinde, ona ne yapacaklarının söylenmesini isterler.

Yengeç Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Şu anki ilişki hikayenizde göze çarpan kusurları fark etmemek mümkün değil, Yengeç. Aşıklar, manyetik Venüs ve kendine güvenen Mars, bugün dönüştürücü Plüton ile gözleri birbirine kilitliyor. Partnerinizi çarmıha germek yerine, birlikte karanlığa girmeyi ve karşılıklı olarak neyin değişmesi gerektiğini tartışmayı hedefleyin. Kalp merkezli Aslan ayının Venüs ile tatlı eşleşmesi, kalan her türlü pisliği temizlemeye yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.