Yengeç Burç Yorumları 24 Eylül 2021

Yengeç burcunun 24 Eylül 2021 Cuma günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 24 Eylül 2021 Cuma günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 24 Eylül 2021 Cuma günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 24 Eylül 2021 Cuma günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 24 Eylül 2021 Cuma günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 24 Eylül 2021 Cuma günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük Aşk Burç Yorumu

Seçeneklerini araştır, Yengeç. Ne de olsa, bekar Yengeçler bugün arkadaşlarıyla dışarıdayken romantizmle çok iyi karşılaşabilir. Bu arada, ay, sosyal olarak bilinçli onbirinci evinizi, dernekler, topluluk ve dünyadaki aidiyet duygunuzu tutuşturmaya devam edecek, ancak dahası var. Luna, aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla tatlı Venüs’e doğrudan karşı çıkacak ve cinsel arzularınız ile bir arkadaş grubuna bağlılığınız arasında sürtüşme yaratacaktır. Bu, zaten eşleşmiş olanlarınız için daha önemli olabilir, o yüzden sakin olun. Bununla birlikte, Luna’nın için için yanan Pluto’ya olan üçgeni, gününüze bir duygusal yoğunluk katmanı ekler.

Yengeç Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük İlişki Burç Yorumu

Hayat her zaman böyle olmak zorunda değil, değil mi? Endişelenme, bu aşama yakında sona erecek. Bir arkadaşınızla bir fark yaratabilirsiniz, ancak bu düşündüğünüzden çok daha fazla çaba gerektirecektir.

Yengeç Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük İş Burç Yorumu

Düşündüğünden daha fazla güce sahipsin, Yengeç. Mars bugün geri giden Satürn ile üçgen açı yaptığında, başarı planlarınızı sonuçlandırmak için bolca fırsatınız var. Mars, üzerinde çalışılması gereken iddialı bir enerjidir, özellikle de işte göz önünde bulundurmanız gereken birkaç fırsatınız varsa. Bu, geri giden Satürn ile uyum içinde olduğundan, kariyerinizde muazzam bir profesyonel başarıya yol açabilecek bir temel atma gücünüz var! İlk adım, neyi başarmak istediğinizi bulmaktır. Uğruna çalışmaya başlamak istediğiniz profesyonel hedefleri, hayalleri veya özlemleri düşünün!

Bugün analitik olmak kolay değil. Duygular sizi gerçeklerden uzaklaştırmaya devam edecek.

Yengeç Burcu 24 Eylül 2021 Cuma Günlük Burç Yorumu

Ay nereye giderse gitsin, sadakatle takip ediyorsun, Yengeç. Cuma günü gökyüzü, Luna’yı topluluğa ve arkadaşlıklara ait olma duygularınıza yönlendiren, istikrar arayan Toros’ta trekking yaparken bulur. Akşam yemeği için arkadaşlarla buluşmak veya eski arkadaşlarla telefonda uzun sohbetler yapmak için ideal bir gün. Daha sonra, Luna’nın Uranüs ve Venüs arasındaki rahatsız edici karşıtlıkla yaptığı dansı, dünün dramasına son verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.