Yengeç Burç Yorumları 11 Eylül 2021

Yengeç burcunun 11 Eylül 2021 Cumartesi günü için burç yorumları neler? Yengeç burcunu 11 Eylül 2021 Cumartesi günü neler bekliyor? Yengeç burcunu 11 Eylül 2021 Cumartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Yengeç burcunun 11 Eylül 2021 Cumartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Yengeç burcunun 11 Eylül 2021 Cumartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYengeç burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yengeç Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Kalbin istediğini istiyor, bu yüzden bir korku bulutunun seni engellemesine izin verme Yengeç. Tek veya bağlı, romantik aşk, tutku ve zevkle dolu beşinci evinizin üzerinde gezinen hem ayın hem de Venüs’ün için için yanan varlığını inkar etmek mümkün değil. Üstüne üstlük, gezegen yöneticiniz ay, hem Mars hem de Plüton ile uyum içinde olacak. Ateşli çok mu? Tüm bu alıngan enerjiyi nereye salmayı planlıyorsunuz? Tek zorluğunuz Luna’nın karesinden Jüpiter’e, özellikle de siz ve/veya sevgiliniz taahhütte bulunmak istemiyorsanız. Denemeden asla bilemezsin, o yüzden konuş. Ya şimdi ya da asla.

Yengeç Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Kendi teninizde çok daha rahat hissediyorsunuz ve genellikle sizi korkutan veya kalbinizi biraz hızlı attıran insanlarla oturabilmelisiniz. Seninle aynı olduklarını biliyorsun.

Yengeç Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük İş Burç Yorumu

Başak ve Akrep enerjisi arasında, istediğini elde etme konusunda durdurulamaz olabilirsin, Yengeç. İşinizde bir şeylerin olmasını istiyorsanız, bunu planlamak için astrolojik güce sahipsiniz. Şimdi bir eylem planı tasarlamak için düşüncelerinizi organize etmenin harika bir zamanı. İşyerinde neyi başarmak istiyorsunuz? Belki bir projeye liderlik etmek, zam istemek, yeni fırsatlar istemek, hatta tüm iş arkadaşları tarafından daha çok sevilmek gibi basit bir şey olabilir. Her ne yapmak istiyorsanız, başarılı olması için stratejiler oluşturmaya çalışın.

Yaklaşan planlar cezbedici bir şekilde gerçeğe dönüşürken, zihninizin bugün dolaşmasına hazır olun.

Yengeç Burcu 11 Eylül 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Ne zaman şekil değiştiren ay yoğun bir gün geçirse, kendinizi aynı gemide bulursunuz, Yengeç. Cumartesi günü gökyüzü, kendinden emin güneşe ve vizyon sahibi Neptün’e uzanırken çeşitli destekleyici yönlere bağlanan tutkulu Akrep ayını buluyor. Bu eşleştirme, günü, yararlanmaya değer rüya gibi, romantik vuruşlarla boyar. Daha sonra, Luna’nın Jüpiter ile karesi, ilişkilerde köstebek yuvalarından dağlar oluşturabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.