Yay Burç Yorumları 30 Eylül 2021

Yay burcunun 30 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 30 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunu 30 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 30 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 30 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 30 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Aşk mesajınızı iletirken kendinizi ikinci kez tahmin etmeyin, Yay. Elbette, kapalı onikinci eviniz, rüyalar ve gizli gündemlerdeki Venüs ile meraklı üçüncü iletişim eviniz aracılığıyla Jüpiter arasındaki bugünkü kare, iletişim tarzınız söz konusu olduğunda sürtüşme yaratır. Bekar veya zaten alınmış, anahtar, daha sonra pişman olacağınız bir şey söylemeye meyilli olduğunuzdan, bu süre zarfında ayırt etme yeteneğinizi kullanmaktır. Başka bir notta, Luna, erotik sekizinci yakınlık evinizi tutuşturmaya devam edecek ve aynı anda, gizli on ikinci ev alanınız aracılığıyla baştan çıkarıcı Venüs’ü üçgen yapacak. Bazılarınız da bir tür gizli romantizme düşkün olabilirsiniz.

Yay Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Tüm dünyaya hava atmak için harika bir zaman. Siz ve arkadaşlarınız bugün karşılıklı bir hayranlık topluluğu oluşturuyorsunuz – ancak özel bir tatlıyı kulübe davet etmeye istekli olabilirsiniz.

Yay Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

Merkür retrosu, Plüton retrosu ile kare açı yapmaya devam ederken, hayallerinizi yeniden düşünüyor olabilirsiniz. Bir zamanlar belirli bir mesleğin, işin ve hatta evden çalışmak gibi kariyerinize dahil olan hayatın yönlerinin hayalini kurmuş olabilirsiniz. Her ne olursa olsun, profesyonel hayalleriniz gözden geçirilmek üzere hazır. Nasıl harekete geçeceğinizi yeniden gözden geçirirseniz, hangi hayallerin finansal olarak sürdürülebilir olabileceğini düşünmenin zamanı gelebilir. Ancak, hayaller ancak küçük bir yeniden çalışma ile gerçeğe dönüşebilir. Bir zamanlar imkansız olduğunu düşündüğünüz bir şeyi yaparak para kazanabilirsiniz. Farklı adımlar veya farklı bir yön gerektirebilir!

İlham hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkacaktır, bu yüzden bugün meşgul olun ve dikkatiniz dağılsın.

Yay Burcu 30 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Bugün bir ilişki gerçekliği kontrolü var, Yay. Yönetici gezegeniniz, neşeli Jüpiter, bugün diğer yönelimli Venüs’ten mutsuz bir ziyaret alıyor ve bu, samimi bire birinizde açıkça iletilen ve edilmeyen arasında bazı gerilimlere yol açıyor. Messenger Mercury, gerçeği söyleyen Pluto ile bir kareye tıklar ve sizi uykuda olan herhangi bir hayal kırıklığı konusunda doğrudan olmaya teşvik eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.