Yay Burç Yorumları 23 Eylül 2021

İçerikler

Yay burcunun 23 Eylül 2021 Perşembe günü için burç yorumları neler? Yay burcunu 23 Eylül 2021 Perşembe günü neler bekliyor? Yay burcunu 23 Eylül 2021 Perşembe günü aşk hayatında neler bekliyor? Yay burcunun 23 Eylül 2021 Perşembe günü iş hayatı nasıl geçecek? Yay burcunun 23 Eylül 2021 Perşembe günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıYay burcu 23 Eylül 2021 Perşembe günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Yay Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük Aşk Burç Yorumu

Sevdiğin kişi için kendini feda ediyor musun, Yay? Bağlı ilişkiler içinde olanlar için normal bir gün gibi görünüyor, ama ne kadarı çok fazla? Bakın, erotik sekizinci seks evinizin, paylaşılan kaynakların ve ruh eşi bağlantılarınızın göksel yöneticisi olan aya ek olarak, altıncı eviniz aracılığıyla Boğa’ya kayarken, göksel hükümdarı Venüs, özgürlüğe doğrudan bir muhalefet yapacaktır. Uranüs’ü sevmek. Bekar veya bağlı, bu, özellikle ilişkinize koyduğunuz iş söz konusu olduğunda, kozmostan bir uyandırma çağrısıdır. Duygular karşılıklı mı? Bunun için mi kaydoldun?

Yay Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük İlişki Burç Yorumu

Dünyaya taşınmadan önce evin etrafında olan sıradan şeylere dikkat edin. Bazen hayat kontrolden çıkmadan önce onunla uğraşmak zorunda kalırsın ve şimdi o zamanlardan biri.

Yay Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük İş Burç Yorumu

İş yerinde bükülmeler ve dönüşler bekleyin, Yay! Bugün Venüs, Uranüs’ün geri hareketine karşı çıkıyor ve günlük işlerinizi biraz aksatıyor. Venüs, bilinçaltınızı etkiliyor ve sizden işte neye değer verdiğinizi sorgulamanızı istiyor. Bu bilinçaltı düşünceler bugün bilinçli eylemlerle sonuçlanabilir. İş yerinde nasıl hissettiğinize göre (bilmeden) hareket edebilirsiniz. “Daha akıllıca çalışın, daha fazla değil” zihniyeti olarak ortaya çıkabilir. Yaptığınız sorumlulukların karşılığını alacağınız konusunda ayağınızı yere basabilirsiniz. Aynı şekilde, sizden yararlanılırsa, bu konuda konuşmaya daha meyilli hissedebilirsiniz.

Yeni bir romantizm hassas bir şeydir. İkiniz de hazır olmadan acele etmeyin.

Yay Burcu 23 Eylül 2021 Perşembe Günlük Burç Yorumu

Yay burcu, ilişki açıklamaları bugün dakikada bir mil üzerinize geliyor. Manyetik Venüs, değişim talep eden Uranüs ile gözleri kilitlerken, sevgi etrafında aldığınız uyandırma çağrısına kendinizi bırakın. Bu elektriksel eşleşme, kendi kendini sabote eden ilişki kalıplarına dair içgörüler sağladığı için eski anıları ve eski sevgililerle olan etkileşimleri canlandırabilir. Bu düşüncelerin realitenizi rayından çıkarmasına izin vermeden ruminasyon yapmayı hedefleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu formu kullanarak, verdiğiniz bilgilerin işlenmesini kabul etmiş sayılırsınız. Detaylı bilgi için gizlilik politikasına ulaşabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.