Terazi Burç Yorumları 6 Eylül 2021

Terazi burcunun 6 Eylül 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 6 Eylül 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 6 Eylül 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 6 Eylül 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 6 Eylül 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 6 Eylül 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 6 Eylül 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

Artık en yüksek iyiliğinize hizmet etmeyen şeyi teslim edin ve bir inanç sıçraması yapın, Terazi. Bugünün Başak burcundaki yeni ayı, karmik onikinci kapanış evinizi, rüyaları, gizli gündemleri ve sahne arkasındaki her şeyi aydınlatacak, affetme, iyileştirme ve uyumsuz olanı serbest bırakma ihtiyacınızı çevreleyen temalara yeni başlangıçlar getirecek. yüksek benliğinizle. Bazılarınız için bu, bir ilişkinin sonu ve diğerinin başlangıcı olabilir. Kalbinizi bu yeni bölüme açın. Daha da önemlisi, iyileşmek ve yeniden başlamak için içe doğru gitmeye teşvik ediliyorsunuz.

Terazi Burcu 6 Eylül 2021 Pazartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Bir veya iki gün için bazı hareketler ve ardından iyi zamanlar bekleyin. Şu anda yüzeye biraz daha yaklaşan bir sürü derin duygunuz var ve hepsi olumlu olmayacak.

Terazi Burcu 6 Eylül 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Başak burcunda yeni ay zirveye ulaşırken, önümüzdeki altı ay boyunca profesyonel niteliklerinizde daha güvenli olma niyetini belirleyin. Şimdiye kadar, işyerinde oldukça güvensiz veya güçlü yönlerinizden emin olmayabilirdiniz. Artık geçmişteki herhangi bir güvensizliği bırakmanın zamanı geldi. Becerilerinize saygı duyma, düzenleme ve güven bulma niyetini belirleyin. Önümüzdeki altı ay boyunca, değerlendirmelerinizin arkasında durun, başarılarınızla gurur duyun ve kendi kendinize olumsuz konuşmalara girişmeyin. İş yerinde değerli olduğunuzu görmenin zamanı geldi!

Geçmişteki hatalardan öğrendiğiniz dersler, bugün başarınızda çok önemli olacak.

Terazi Burcu 6 Eylül 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Evren, varlığınızın büyümüş unsurlarını serbest bırakmanız için sizi zorluyor, Terazi. Bu süreç her zaman rahat olmasa da, bu aşamada kazanmayı bırakmak çok önemlidir. Pazartesi günkü gökyüzü, Arındırıcı Başak’ta yeni aya sahiptir ve size manevi uygulamalara ve onarıcı yalnızlığa daha derinden bakma şansı sunar. Bu ay tutulmasının elektrikli Uranüs ile güçlü bir bağlantısı var ve önümüzdeki haftalarda ortaklıklarda önemli değişiklikler vaat ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.