Terazi Burç Yorumları 5 Eylül 2021

Terazi burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü neler bekliyor? Terazi burcunu 5 Eylül 2021 Pazar günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 5 Eylül 2021 Pazar günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 5 Eylül 2021 Pazar günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Aşk Burç Yorumu

Terazi, hem içinizde hem de çevrenizde istikrar yaratmaya odaklanıyorsunuz. Bununla birlikte, ilişki durumunuz ne olursa olsun, günümüzün uyum arayan gezegen hükümdarınız Venüs ve güç merkezi Plüton arasındaki cezbedici kare, karışıma yoğunluk ve tutku katıyor. Kıskançlık büyülerinden ve güç oyunlarından uzak durun; arzular her şekilde artar. İster en içteki duygunuzla ilgili olsun, ister belki de bir sevgiliyle yarı yolda buluşma becerinizle ilgili olsun, bu kozmik konfigürasyon, artık en yüksek iyiliğinize hizmet etmeyen şeyi dönüştürmeniz ve salıvermeniz için sizi zorlayacaktır. Luna’nın Venüs’e altmışlığı, özellikle kararsız hissediyorsanız, destek için ruh kabilenize güvenmenizi teşvik eder.

Terazi Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük ilişki Burç Yorumu

Şu anda, geçmeden önce ciddi bir dikkat gerektiren garip bir döngüde sıkışıp kaldınız. Bazen, bir kez ve herkes için gitmesine izin vermek için geçmiş duyguların içinde yuvarlanmak zorundasın.

Depresif durumunuzdan çıkarken, bunu hissetmenize izin verdiğiniz için minnettar olun.

Terazi Burcu 5 Eylül 2021 Pazar Günlük Burç Yorumu

Evren bugün senden bazı büyük değişiklikler talep ediyor Terazi. Neyin serbest bırakılması ve yenilenmesi gerektiğini anlamak için aile geçmişinize ve erken yetiştirilme tarzınıza derinlemesine bakmanız gerekir. Yönetici gezegeniniz, sanatsal Venüs, bugün derin düşüncelere dalan Plüton ile gergin bir kareye kilitleniyor ve sizi neyin kökten sökülmesi gerektiğini belirlemeye yönlendiriyor. Dürüstlük havayı temizlemeye yardımcı olur ve ileriye giden yolu açar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.