Terazi Burç Yorumları 13 Eylül 2021

Terazi burcunun 13 Eylül 2021 Pazartesi günü için burç yorumları neler? Terazi burcunu 13 Eylül 2021 Pazartesi günü neler bekliyor? Terazi burcunu 13 Eylül 2021 Pazartesi günü aşk hayatında neler bekliyor? Terazi burcunun 13 Eylül 2021 Pazartesi günü iş hayatı nasıl geçecek? Terazi burcunun 13 Eylül 2021 Pazartesi günü ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıTerazi burcu 13 Eylül 2021 Pazartesi günü günlük burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Terazi Burcu 13 Eylül 2021 Pazartesi Günlük Aşk Burç Yorumu

İyi eğlenceler, ama büyük resmi gözden kaçırma Terazi. Ay, iletişim, düşünce süreçleri ve yakın çevrenizle ilgili merak uyandıran üçüncü evinizin üzerinde geziniyor ve topluluk meselelerinizden genel alışverişlerinize kadar her şeyi vurguluyor. Luna ayrıca aşk, tutku ve zevkten oluşan romantik beşinci eviniz aracılığıyla geri giden Jüpiter ile uyum içinde olacak ve size flört etme ve sevgilerinizi ifade etme fırsatı sunacak. Yakalayış? Luna, onikinci gizli gündemler evinizdeki güneşle ve sorumlu altıncı eviniz aracılığıyla Neptün ile çelişecek, bu yüzden işler göründüğü gibi değil.

Terazi Burcu 13 Eylül 2021 Pazartesi Günlük İlişki Burç Yorumu

Yakın mesafe diplomasisinde son derece yetenekli olmanıza yardımcı olur. Bu nedenle, bugün hayatınızdaki önemli bire bir ilişkilere odaklanın – işte, evde ve romantizmde.

Terazi Burcu 13 Eylül 2021 Pazartesi Günlük İş Burç Yorumu

Kendini bilinçli hissediyor musun, Terazi? Güneş bugün Neptün geri hareketine karşı olduğundan, işyerindeki varlığınızın ve katkınızın biraz daha farkında olabilirsiniz. Güneş muhtemelen şu anda ego odaklı çalışma kişiliğinizi vurguluyor. İş ahlakınızı düzenliyor veya ideal profesyonel kişiliğinizi mükemmelleştirmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, Neptün retrosu iş yerinize daha fazla ışık tuttuğundan, çevrenizi ne kadar etkilediğiniz konusunda daha dikkatli olabilirsiniz. Geri bildirim, yorumlar ve hatta kişisel bir açıklama şeklinde gelebilir. Kendini geliştirmek için yorumu kullanın.

Bugün harika ya da berbat olacak – ama kötü giderse, bu sadece sizin hayal gücünüz.

Terazi Burcu 13 Eylül 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Pazartesi gökyüzü haftaya yoğun bir sisle başlıyor, Terazi. Aydınlatıcı güneş, mutlu Neptün’e karşı çıkarak iş akışınızda puslu bir zihinsel atmosfer yaratır. Gerçekçi bir bakış açısı gerektiren ayrıntılarla uğraşmak yerine, zanaatınız için sezgisel kavramlardan yararlanmak için iyi bir gün. Büyük resim Yay burcundaki ilk çeyrek ay, zihinsel sağlığınızın mevcut durumunu vurgular ve neyin değişmesi gerektiğini belirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.