Oğlak Haftalık Burç Yorumları (27 Eylül – 3 Ekim Haftası)

Oğlak burcunun 27 Eylül – 3 Ekim haftası için burç yorumları neler? Oğlak burcunu 27 Eylül – 3 Ekim haftası neler bekliyor? Oğlak burcunu 27 Eylül – 3 Ekim haftası aşk hayatında neler bekliyor? Oğlak burcunun 27 Eylül – 3 Ekim haftası iş hayatı nasıl geçecek? Oğlak burcunun 27 Eylül – 3 Ekim haftası ilişki durumu nasıl olacak? Tüm bu sorularınıza yanıtlarıOğlak burcu 27 Eylül – 3 Ekim haftası haftalık burç yorumlarında sizler için cevaplıyoruz.

Oğlak Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcu, genellikle bir plana bağlı kalmaktır. Ama bu hafta zor.

Hafta 26 Eylül Pazar günü, kariyer evinizde Terazi burcunda, iş evinizde İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümü ile üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Bugün, sizi bir süredir engelleyen bir kariyer engelini aşabilirsiniz. Tüm niteliklere sahip olsanız da olmasanız da bir işe başvurmayı düşünün. İş size uygunsa kapılar açılacaktır. İlgilendiğiniz birkaç iş ilanı bulun ve özgeçmişinizi gönderin.

29 Eylül Çarşamba günü dostluk evinizdeki Akrep burcundaki Venüs ile başlayan, iletişim evinizdeki Balık burcundaki Neptün ile üçgen açı yapan iki görünüm var. Yakın bir arkadaşın onlar için ne anlama geldiğini bilmeni sağladığı için dünyanın tepesinde hissediyor olabilirsin. Tavsiye veya onlara verdiğiniz yardım için size teşekkür ediyor olabilirler. Oğlak, övgülerini söylüyorlar (ve sadece sana değil, birçok kişiye).

Oğlak Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık Aşk Burç Yorumu

Tam iki adım atmaya hazır olduğunuzda, evren yuvarlanmanızı yavaşlatmanın zamanının geldiğini söylüyor, Oğlak. Yılda birkaç kez meydana gelen ve çok yaygın bir geçiş olan Merkür gerilemesi 27 Eylül’de geri dönüyor. Bununla birlikte, bu onuncu evinize düşecek ve muhtemelen en çok profesyonel yaşamınızı etkileyecek olsa da, yine de hayatınızı korumak akıllıca olacaktır. iletişim kurduğunuz her şey hakkında – ortaklara bile!

29 Eylül’de, sosyal on birinci evinizdeki Venüs, Neptün ile bağlantı kurarak, tatlılık ve zevk fırsatlarıyla dolu büyülü bir akşamı garanti eder. Biraz romantik bir an planlayın ve ruhunuzun şiştiğini hissedebilirsiniz. Onuncu evinizdeki güneş, bu gün de ikinci evinizde Satürn’ü üçgen yapacak, bu nedenle iş veya oyun arasında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz!

Daha sonra, 30 Eylül’de, on birinci evinizdeki Venüs, ikinci evinizde Jüpiter ile kare açı yapacak – savurganlık ve kendinizi şımartma dürtüsünü hissedebilirsiniz! Sadece mali durumunuza dikkat edin, böylece yarın pişmanlık duymazsınız. Sevdiklerinize sürpriz bir hediye vermek için güzel bir gün olabilir.

Oğlak Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık İş Burç Yorumu

Eylül ayının sonunda, kariyer yolunuzu ikinci kez tahmin edebilirsiniz. Oğlak, bu son haftanın geçişlerini göz önünde bulundurarak, kariyerinizde ne yapmak istediğinizden veya amacınıza uygun olup olmadığından nispeten emin olabilirsiniz.

27 Eylül Pazartesi günü Merkür Terazi burcunda geri gidiyor. Bu geri dönüş, sebep için duraklama zamanıdır. Merkür, kariyer ve halk tarafından kabul görme sektörünüzde geriliyor. Şimdi, kariyerinizde yaygın olarak neyle tanınmak istediğinizi düşünmek için gündemde olmaktan bir adım geri atma zamanı olabilir. Merkür gerilemesi, kariyerinizin bir sonraki adımında nereye gitmek istediğinizi düşünmek için de gerekli bir duraklama olabilir.

29 Eylül – 2 Ekim Çarşamba – Cumartesi arası Merkür gerilemesi, Plüton gerilemesi ile kare açı yapacak. Kare, benlik duygunuz ve kariyer yolunuz arasında gerilim veya yaratıcı çözüm oluşturacaktır. Bir kare genellikle rahatsız edici olsa da, profesyonel ve kişisel gelişim için amaçlıdır. Haftanızın geri kalanında, kariyer yolunuzun bir kişi olarak kim olduğunuzla uyumlu olup olmadığına dair iç gözlem yapmaya çağrılırsınız. Hareket tarzınızı değiştirme gücünüz olduğunu unutmayın!

Oğlak Burcu 27 Eylül – 3 Ekim Haftalık İlişki Burç Yorumu

Bu haftanın başlarında çok şey yapacaksınız – ve daha da iyisi, hak ettiğinizi bildiğiniz destekleri alacaksınız. İşte olabilir ya da evde olabilir, ama yüksekte olacaksın. Çarşamba ve Perşembe, zihninizin uzun vadeye döndüğünü görecek ve büyük olasılıkla önümüzdeki yıl ya da daha sonra neler olacağı hakkında çok düşünmek isteyeceksiniz. Hafta sonu sizin için çok daha rahatlatıcı olacak ve sizinle birlikte gidecek bir veya iki arkadaşınızı bulabilirseniz muhtemelen harika bir gösteriye katılacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.